cleo

Izleti,vodici Hurghada

3191 poruka u ovoj temi

 

Jos jednom pisem, sa Hurgada today necete pogrijesiti. 

Oni rade Kairo i Luxor zajedno sa Muhamedom iz Nur travela i to je taj isti vodic koji je stvarno odlican, pun je informacija, odlicno prica Srpski. Cijena im je ista.

Jeftiniji su Kairo i Luxor sa engleskim vodicem.

 

Morski izleti i safari takodje su odlicni sa Hurgada today.

 

A kad upoznate Savu i njenu divnu porodicu, zenu koja se toliko trudi oko svih nas, bice vam jasno zasto se toliko favorizuje i preporucuje. 

Sigurna sam da se necete pokajati ako idete preko njih.

 

Uostalom imate mogucnost da se nadjete sa njima, odvojite pola sata svog vremnena, cujete sta vas zanima, i nakon toga mozete da se zahvalite i odete ako vam se ne svidi sto vam kazu ( a svidjece se :D ) 

Apsolutno se slazem sa! Topla preporuka za Hurgada today,necete pogresiti!!!

Izmenjeno (plavusa83)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko koje agencije ici na ronjenje? Ima li kakve razlike uopste medju agencijama, kad je taj izlet u pitanju? (Mislim na ronjenje sa bocama)

Izmenjeno (mica387)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vratili se pre 7 dana :( 

Bili na tri izleta sa Hurgada today.Cairo,Paradise island i Orang bay.Sve pohvale za Savu i Muhameda.Sa njima nema greske,a kako nam je bilo na Paradise u sledecem videu :) 

https://www.youtube.com/watch?v=lbSz5RpHTXQ

 

 

Odličan klip :)

Uzelela sam se Egipta ponovo,gledajući svu ovu lepotu.:cool:

 

Preko koje agencije ici na ronjenje? Ima li kakve razlike uopste medju agencijama, kad je taj izlet u pitanju? (Mislim na ronjenje sa bocama)

Pa i nema.Program je isti ,samo su različite agencije a ista destinacija .

Skoro se  svi  brodići usidre jedan pored drugog .

Tako je i za ronjenje a i za snorkling.

Jedino ovi, što su uplaćivali i pecanje imaju malo drugačiji program

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mogu, da saljem program, ali kao sto kaze Lana12, ima bas dosta brodova i agencija za ronjenje. Vazno je, da je dobar instruktor i dobra oprema. 

Izmenjeno (gekko)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na kraju sam rezervisala cetiri izleta preko Nur Travela. Citajuci komentare, presudilo je :D Prenecu svoje utiske pri povratku. :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Na kraju sam rezervisala cetiri izleta preko Nur Travela. Citajuci komentare, presudilo je :D Prenecu svoje utiske pri povratku. :D

Koliko unapred ste rezervisali izlete? Čitala sam u više navrata da su ljudi ostajali bez mesta sa Nur Travelom, pa da nas ne zadesi to zlo :neznam:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koliko unapred ste rezervisali izlete? Čitala sam u više navrata da su ljudi ostajali bez mesta sa Nur Travelom, pa da nas ne zadesi to zlo :neznam:

 

Danas sam ga kontaktirala, a 19-og krecemo za Egipat, rekao je da je sve ok, samo da mu javimo broj sobe kad stignemo. Nadam se da nece to biti slucaj :D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sve dobro o Nur travel..ali nije jedina agencija :) 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mica387 i ja sam kod Nur-a rezervisala a krecemo 20.07. Ostalo je da mu javim br sobe kad stignemo

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze mala pomoc, koliko deca placaju izlete, da li je neko upucen, idem sa dva malca 2 i 4 godine, isi bi na brod sa staklenim dnom, akvarijum i mozda rajsko, HVALA VAM kad se vratimo bice detaljnih izvestaja :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

barem kod nas 50%

barem kod nas 50%.ali .mogu i pitati dali moze i besplatno..ako vas zanima, mogu vas obavestiti .ako ste odlucili za drugu agenciju, onda ne trebate moj odgovor :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905124
    Ukupno poruka