cleo

Izleti,vodici Hurghada

3191 poruka u ovoj temi

Treba mi pomoc od iskusnijih forumasa :)

Nas je dvoje odraslih i dvoje dece (15 i 11) i odlucili smo se za 2 izleta: Kairo i onaj jutarnji safari. Stavila sam sve na papir i razlike u ceni su poprilicne.Najpovoljniji je Serif (123 dolara,tj.109 evra za nas cetvoro) i Mahmud (158 evra).Ovi ostali su jos skuplji,jer neki ne daju popust za mladje dete.Ovo su cene za Kairo.Sto se tice safarija,mala je razlika 15 dolara i 15 evra.Sta nam je ciniti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi idemo sa dvoje dece u Kairo (od 10,5 i 4,5 godina) i 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@vefi uračunajte i ulaznice koje nisu u ceni izleta, ali za to, prvo morate da postavite konkretno pitanje, mnoge agencije dodatno naplaćuju ulaz u Keopsovu piramidu i sobu sa mumijama, a šteta bi bilo da ne uđete unutra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I mi idemo sa dvoje dece u Kairo (od 10,5 i 4,5 godina) i razmišljamo između Hurgada today ili Nur travel. Eto ako9 vam to nešto znači.

Vama je laksi izbor,jer su deca manja :) Preko ,,,, nas izlazi 200 evra,a preko ,,, 175,ako nam daju popust za mladjeg.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kole83, ili neko drugi, svejedno...mozete li mi dati malo vise informacija o odlasku na Orange bay, bila bih jako zahvalna i unapred se izvinjavam ako je vec neko pitao isto. Da li je ok voditi dete od 2 godine, da li imamo suncobrane tu na plazi itd? Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Treba mi pomoc od iskusnijih forumasa :)

Nas je dvoje odraslih i dvoje dece (15 i 11) i odlucili smo se za 2 izleta: Kairo i onaj jutarnji safari. Stavila sam sve na papir i razlike u ceni su poprilicne.Najpovoljniji je Serif (123 dolara,tj.109 evra za nas cetvoro) i Mahmud (158 evra).Ovi ostali su jos skuplji,jer neki ne daju popust za mladje dete.Ovo su cene za Kairo.Sto se tice safarija,mala je razlika 15 dolara i 15 evra.Sta nam je ciniti?

ja nisam bas forumas ali nesto radim za agenciju tu u Hurgadi. Kod nas 135 eur za Kairo i jutranji safari. Za vas 4. Ako vam je to ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da pohvalim  Muhameda koji je zaista fantastican. Juce smo bili sa njim u Kairu i mogu da kazem da sam zaista imala nezaboravan dan. I na ostale izlete idemo sa njim u narednim danima. Stvarno, sve pohvale, covek je enciklopedija i neverovatno dobro govori srpski 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam pitanje u vezi agencije i placanja izleta.

Prvo je da li je u Luxor bolje ici sa agencijom preko koje smo dosli u Egipat, ili je sasvim okej i naci neku lokalnu?

Drugo pitanje je, ukoliko idemo sa  nasom agencijom, da li moze da se plati dolarima ili mora evrima?

Pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako se zove Serifova agencija, kako da stupim u kontak sa njim? :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Bramajoka pogledajte privatne poruke

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Caos, 15. Avgusta putujem u Hurgadu, imam ogromnu zelju da se slikam s delfinima, da li neko zna preko koje agencije je najjeftinije? ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mogu, da ti posaljem ponudu.

 

Imam pitanje u vezi agencije i placanja izleta.

Prvo je da li je u Luxor bolje ici sa agencijom preko koje smo dosli u Egipat, ili je sasvim okej i naci neku lokalnu?

Drugo pitanje je, ukoliko idemo sa  nasom agencijom, da li moze da se plati dolarima ili mora evrima?

Pozdrav svima

U glavnom se placa pre izleta ili na autobusu. Mozete da idete sa agencijom sa kojom ste dosli. Razlika je u ceni. Ali u glavnom imaju sve agencije ugovore sa lokalnim agencijama. Ako ides sa lokalnom, prvo ih pitaj dali imaju licencu, jer ako se slucajno nesto desi, neka nezgoda, onda nisi osigurana.

Luxor je u ovo vreme bas vruc, tako da ne zaboravi dosta vode i neku zastitu od sunca. Moze, da se plati u eur ili dolarima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@gekko

Hvala mnogo na odgovorima na pitanja kao i na savetima.

Nisam znala da moze da se desi da lokalne agencije nemaju licence tako da cu obratiti paznju.

A za Luxor smo se pripremili da ce biti prevruce, imacu u vidu Vase savete.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kako se zove Serifova agencija, kako da stupim u kontak sa njim? :neznam:

 

@Bramajoka pogledajte privatne poruke

 

I mene ovo zanima :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905128
    Ukupno poruka