dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1383 poruke u ovoj temi

 

Pozdrav svima,

Planiram da putujem sa četvorogodišnjim detetom i suprugom u Hurgadu krajem jula, početkom avgusta.. Spremna sam da odvojim oko 650€ po članu što izadje oko 1500 € za nas troje . Svidja mi se par hotela u tom  cenovnom rangu:

Old palace (sahl hashis)

Pyramisa (sahl hashis) 

Solymar soma beach (Soma bay)

Albatros beach club (Soma bay)

 Bitno mi je da je hotel čist, da ima dobru hranu, da je postepeni prilaz moru i naravno da je plaža lepo uredjena, i eventualno da hotel sadrži nešto za decu tipa igraonica na otvorenom ili tobogan u bazenu.. Može neka preporuka..:cvetic::cvetic::cvetic:

 

 

Kolega je sa suprugom i dvoje male dece bio u Solymar Soma bay, prezadovoljan je (p.s. inače ima visoke kriterijume) :D

Izmenjeno (RANIA)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslednjih dana isčitavam sve u vezi ovih hotela i još par, ali definitivno mi se najviše svidjaju pyramisa i solymar soma bay... U pyramisu sam se zaljubila nakon odgledanog videa jednog Ruskog vlogera, pored toga vidim i da su naši turisti zadovoljni samim hotelom, uslugom i naravno plažom koja je zaista predivna ..

Sto se solymar-a tiče prednost dajem jer je nov, u njemu je sve čisto i blistavo, plaža je lepa ali ne kao u pyramisi.. 

Zanima me da li još neka agencija radi solymar? Ne bih sa WO putovala 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danima isčitavam forume i recenzije o ovim i još par hotela i najviše mi se dopadaju pyramisa i solymar soma bay..

Pyramisa me je oduvala nakon odgledanog videa jednog ruskog vlogera, pored toga vidim da su nasi turisti generalno zadovoljni  hotelom..

Solymar mi se dopada jer je nov, čist, nema guzve, plaza simpaticna ali ne kao ona u pyramisi.. ne znam koje agencije sem WO rade sa ovim hotelom? kad ukucam na googlu izadje par agencija, ali u cenovniku nema solymar-a..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odeon ima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo isli u septembru 2018.g. Let je bio pun.

Sada, s"obzirom na okolnosti, tj, Covid, ako nemate odredjeni period kada morate da iskoristite odmor, sacekajte Last minut, u protivnom, rezervisite ranije, moze se desiti da u terrminu koji Vam odgovara, nema nesta na letu.

 

 

Danima isčitavam forume i recenzije o ovim i još par hotela i najviše mi se dopadaju pyramisa i solymar soma bay..

Pyramisa me je oduvala nakon odgledanog videa jednog ruskog vlogera, pored toga vidim da su nasi turisti generalno zadovoljni  hotelom..

Solymar mi se dopada jer je nov, čist, nema guzve, plaza simpaticna ali ne kao ona u pyramisi.. ne znam koje agencije sem WO rade sa ovim hotelom? kad ukucam na googlu izadje par agencija, ali u cenovniku nema solymar-a..

Oba hotela radi Matico.educo travel

Solymar Soma Beach rade jos Travelland i Viva

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@marijanedic31 Mi smo isli u septembru 2018.g. Let je bio pun.

Sada, s"obzirom na okolnosti, tj, Covid, ako nemate odredjeni period kada morate da iskoristite odmor, sacekajte Last minut, u protivnom, rezervisite ranije, moze se desiti da u terrminu koji Vam odgovara, nema nesta na letu.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto nisam do sada bio nikad u Hurgadi, da li neko moze da mi preporuci neki hotel? Da ima ok plazu i uslugu. Posto vidim da ovde dosta vas ima iskustva sa raznim hotelima :D U cenovnom rangu sa swiss, Steigenberger Aqua Magic, Caribbean World Soma Bay....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta ga prepruka :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Ja gledam Egipat za Oktobar i dobio sam preporuku za WayOut i imaju dobre ponude ali vidim da su neki ovde napisali samo ne WO.

Jel može neko da mi kaže zašto nisu dobri da se ne zeznem jer sam planirao da uplatim u narednih par dana.

Retko kod koje agencije sam našao oktobar u ponudi a i gde jesam to je 6 noći, što ne želim.

Svaki savet je više nego koristan!

Hvala! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima.

Ja gledam Egipat za Oktobar i dobio sam preporuku za WayOut i imaju dobre ponude ali vidim da su neki ovde napisali samo ne WO.

Jel može neko da mi kaže zašto nisu dobri da se ne zeznem jer sam planirao da uplatim u narednih par dana.

Retko kod koje agencije sam našao oktobar u ponudi a i gde jesam to je 6 noći, što ne želim.

Svaki savet je više nego koristan!

Hvala! :)

Wo ove godine ubedljivo ima najviše putnika za Hurgadu, ne znaju ni oni koliko su čartera digli sami. Sa njima generalno nisam imala nekih većih zamerki osim prošle godine kada su  kasnije počeli sa radom, a dosta nas je imalo zarobljen novac kod njih. Što se tiče cena mislim da su ubedljivo najpovoljniji,a redovno pratim i cene u drugim agencijama, jedino ako negde iskrsne baš dobra last minute ponuda, mada to je ove godine nemoguća misija, zato što je Hurgada vrlo popularna. Pored toga imaju ekskluzivno pravo prodaje Sunrise hotela, za koje imate moju preporuku. Svi prijatelji koji su u zadnje vreme išli u Hurgadu, išli su upravo sa njima i nisu imali problema. Ko god da bude dole od vodiča, Mirela, Ana itd, nećete imati zamerku. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,

nakon mnogo čitanja izbor za četvoročlanu porodicu  (deca od 9 i 5 godina) se sveo na Sunrise Royal Makadi i Sheraton Soma Bay.

Uz potrebe dece (animacija, lepa plaža, bazeni tj. aqua park) voleli bi da imamo mogućnost da malo ronimo uz korale u okviru hotelske plaže :) i dobijemo kvalitetnu uslugu u hotelu.

S toga bih zamolio iskusne "Egipćane" za pomoć oko izbora.

Hvala unapred

Izmenjeno (prolaznick)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam bila ni u jefnom ni u drugom hotelu, plus nemam decu, no ove godine idem u Sheraton pa imam makar sa papira neke informacije.

Elem, u Sheratonu nema uzina u all konceptu, vec samo dorucak, rucak i vecera...pa razmislite koliko vam je to pogodno s obzirom na decu. Takodje, akva park se placa.

Sto se tice Royal Makadija, bila sam zainteresovana prosle godine, ali sam odustala bas zato sto ima puno dece u hotelu. Koliko sam tada citala, reklabih da je plaza u Sheratonu dosta prostranija i lepsa, ali je all koncept i akva park bogatiji i siri u Royal Makadiju.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo iz Forta prošetali do SRM, nama se, pored relativno male plaže ne sviđa ni to što je sav u betonu, uveče je bilo za nekoliko stepeni toplije nego u "rajskoj bašti Forta" kako smo je od milja zvali.  Ptepun je međutim dešavanja, i na plaži i uveče. To može biti zabavno za decu, mada se naš sin nešto ne prima previše na te stvari. 

O Šeratonu znam samo ono što sam na forumu pročitala... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio skoro u Sunrise Aqua Joy hotelu? Ako može da iznese utiske. :)

Izmenjeno (VladaK)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koji hotel bi preporucili Meraki ili  Mamlouk? Ista je cena, ozbiljnu dilemu imamo. 

 

 

Koji hotel bi preporucili Meraki ili  Mamlouk? Ista je cena, ozbiljnu dilemu imamo. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka