dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1339 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima, imala bih par pitanja za moju dilemu, pre svega za iskusne Egipcane. Videla sam na WO hotel Sunrise aqua joy, jako mi se svideo na slikama a i komentari su ok, napominjem da nemamo ama bas nikakvog iskustva sa Egiptom. Išli bismo u maju, od 5.5., ali bih volela da mi neko pomogne u izboru između navedenog hotela, ostalih Sunrise hotela i npr Long beach hotela ako moze. U pitanju cetvoroclana porodica, deca su uzrasta 10 i 16 godina, dakle dovoljno veliki da im nije dovoljan samo akvapark, ali organizovali bismo se i za neke izlete, naravno. Pri tome, volela bih da ipak budemo u istoj smestajnoj jedinici a vidim na forumu da su i tu iskustva i mogućnosti razlicite, pa je svaki savet dobrodošao. I jos nesto, da li dajete prednost testiranju ovde ili ipak rizikovati sa testom na aerodromu, jer razlika u ceni nije zanemarljiva, mada ima i najava da će priznavati potvrdu o vakcinaciji ali pitanje da li ce to biti od maja..unapred hvala 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

@pedjakiSindbadova plaza  je prelepa, ali nema korale. Gledala sam i ja Solymar, mislim da ce prve goste primiti tek od 01.04.2012.g. Po slikama plaze rekla bih da ni ova plaza nema korale

@nenka Sto se tice aqua Joya, nisam bila gost ovog hotela, bio je u razmatranju, ali smo odustali zbog plaze. Lokacijski je dobro pozicioniran. Za druge Sunrise hotele po misljenju clanova koji su bili svi su odlicni, samo je pitanje plaze i lokacije. Long beach je blizu S,Garden i S. Mamlouka, ali ima jako veliki plicak, pa ne znam da li bi to odgovaralo.

Vi placate za 3 odrasle osobe +1 dete i ne nasedajte kod agencije da morate platiti 2 sobe. Svaki hotel ima te porodicne sobe, za koje mozete vise platiti agenciji za taj TIP sobe, ali se mogu dobiti u samom hotelu uz 10-20e u pasosu, pri prijavljivanju,

I Aqua Joy na  Bookingu ima neke Mega sobe za 3+1 dete

Izmenjeno (seagull)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

seagull,

hvala puno, poslali su mi odgovor iz WO da može 3 +1 soba da bismo bili svi zajedno, ali da to mogu raditi za hotele select garden, mamuluk I royal Makady, I generalno nam se svi oni svidjaju. I meni plaza Aqua joy-a ne deluje obećavajuće, bar prema onom što se vidi na youtubu, tako da ćemo se opredeliti sigurno za neki od ova tri hotela I to u terminu 05.05 do 16. 05. i jedva čekam...valjda će nas zdravlje poslužiti, samo da tu ne bude nekih neprijatnih iznenađenja u ovo mračno (korona) vreme. I još nismo načisto da li da se opredelimo za testiranje u Egiptu a ne ovde pre polaska..Sve u svemu, jedva čekamo, pa koji god izbor hotela da napravimo , a utiske ću svakako preneti. Inače nemamo nikakvog iskustva sa Egiptom pa se držimo peskovitih čistih plaza, to volimo, ne znam da li ćemo tamo promeniti mišljenje što se tiče korala, a svakako planiramo I nešto od izleta.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledam ponudu WO, pa bih da izaberem neki hotel koji ima greben. Posto je to jedan od glavnih razloga putovanja u Hurgadu. Da ne bih pitao za svaki redom, ako znate neki koji ima, slobodno predlozite. :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@pedjaki,

iz njihove ponude, koliko vidim, samo Tropitel, Stella DI Mare i Premier Le Reve. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@shania je napisala za Wo, a neke agencije rade Fort Arabesque hotel sa plazom dugom 1km i koralnim grebenima. Rade ga Matico.educo,  1A travel i Odeon

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Albatros Citadel takođe ima greben. Radi ga Matico, ne znam za ostale. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ima hotela sa grebenima, nego je pitao za WO, pa kapiram da @pedjaki ima vaučer tamo. 

Pored pomenutih npr. Sheraton Soma, Baron, Serenity Makadi, Jasmin, Ali Baba, bivša Al Nabila, Gravity... 

Izmenjeno (shania)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo kupili aviokarte za termin 03-17. Juli i dobismo i odličnu ponudu u hotelu. @Natashas@Natashas, taman ćete isporučiti utiske pre nego što mi stignemo:D

Ipak idemo u Caribbean :D Jedva prelomismo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nećete se pokajati, to je sigurno:D. Moj sin od oktobra nije skinuo karibijenovu narukvicu:D, tamo je nepogrešivo dobro, sve je nekako potaman. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Dobar dan svima, molim za pomoć u odabiru hotela.

U uzi obor su ušla tri hotela Bella Vista Resort, Seagull Resort i Shams Safaga Resort.

Bila sam 100% sigurna da ću rezervisati Bella Vistu, iako nema

nekih novih komentara na forumu koji bi mi pomogli u odluci, ali setim se da pogledam snimke ovog hotela na netu i shvatim da mi se plaža uopšte ne dopada. Uska, mala, brodići u blizini, nešto me navodi na misao da se nećemo nauzivati u kupanju. 
Za Shams Safaga Resort nisam uspela da pronađem nikakav komentar na ovom forumu, ali sam procitala sve sto sam našla na raznim drugim forumima i sajtovima. Komentari su solidni, ima i dobrih i loših. Najviše sto me privlači kod ovog hotela je plaza, iako deluje poprilično vetrovito.
Poslednji na listi je Seagull... nemam neki poseban razlog ni za ni protiv, vidim da je dosta popularan kod naših turista. 
Ovo bi nam bilo drugo letovanje u Hurgadi. Prvi put smo bili sada već davne 2014. godine u Grand Plaza Resortu. Vidim da je promenio naziv i  cene su poprilično visoke u odnosu na pre 7 godina. Mnogi su imali zamerke na ovaj hotel, te hrana nije dobra, te daleko je plaža, nama je sve bilo sasvim ok za 469 evra po osobi sa sve taksama ?

Zahvalna unapred svakom ko odvoji par minuta svog vremena za savet ?

Dobar dan svima, molim za pomoć u odabiru hotela.

U uzi obor su ušla tri hotela Bella Vista Resort, Seagull Resort i Shams Safaga Resort.

Bila sam 100% sigurna da ću rezervisati Bella Vistu, iako nema

nekih novih komentara na forumu koji bi mi pomogli u odluci, ali setim se da pogledam snimke ovog hotela na netu i shvatim da mi se plaža uopšte ne dopada. Uska, mala, brodići u blizini, nešto me navodi na misao da se nećemo nauzivati u kupanju. 
Za Shams Safaga Resort nisam uspela da pronađem nikakav komentar na ovom forumu, ali sam procitala sve sto sam našla na raznim drugim forumima i sajtovima. Komentari su solidni, ima i dobrih i loših. Najviše sto me privlači kod ovog hotela je plaza, iako deluje poprilično vetrovito. I brine me udaljenost od centra Hurgade. Za koje novce dolazi taksi da nas pokupi i vrati nazad u hotel?
Poslednji na listi je Seagull... nemam neki poseban razlog ni za ni protiv, vidim da je dosta popularan kod naših turista. 
Ovo bi nam bilo drugo letovanje u Hurgadi. Prvi put smo bili sada već davne 2014. godine u Grand Plaza Resortu. Vidim da je promenio naziv i  cene su poprilično visoke u odnosu na pre 7 godina. Mnogi su imali zamerke na ovaj hotel, te hrana nije dobra, te daleko je plaža, nama je sve bilo sasvim ok za 469 evra po osobi sa sve taksama.

Zahvalna unapred svakom ko odvoji par minuta svog vremena za savet.

Izmenjeno (slađana bg)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako vam je parametar plaža, Seagull komotno skinite sa liste. Ima dve male plaže, više ograđene uvale, brodovi takođe blizu, pojavljuje se i đubre sa istih... U tom cenovnom rangu, desetak evra više, Sindbad. Dobar hotel, plaža lepa, velika, prelazi se doduše jednosmerna ulica sa malo saobraćaja, prvenstveno je šetalište, mi smo ga već, ponovo, uplatili...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Silvija u kom terminu idete na letovanje?

Za period koji nama odgovara Sindbad je skuplji oko 150-200 evra od sva tri hotela koja sam navela. Pricam o početku jula.
Računam da tu razliku mogu preusmeriti na neki od izleta, s obzirom da nismo išli na izlete prilikom prve posete Hurgadi. 

Izmenjeno (slađana bg)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od 29.6. do 13.7. to je rezervisano čim je izašao cenovnik, po 575€ po osobi. O kojim cenama se radi sad, velika mi nešto ta razlika, msm da je uglavnom manja. I koja agencija, mi preko WO idemo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vi ste vrv ukačili ultra UFM, pa je zato bila ta cena. Sada je oko 600 evra po osobi 9-10 noćenja u zavisnosti od agencije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895518
    Ukupno poruka