dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1339 poruka u ovoj temi

Mi smo kupili aviokarte za termin 03-17. Juli i dobismo i odličnu ponudu u hotelu. @Natashas@Natashas, taman ćete isporučiti utiske pre nego što mi stignemo:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

@buki.bu i @seagull divne ste. Pomogle ste mi da presecem, hvala puno :srce: Definitivno Fort 12.juna na 15 dana. Za sada je samo 1a travel izbacio cene za taj hotel. 

Ima ga i kod Odeona, koji je objavio cene za celu sezonu za Hurgadu i Šarm, oko pedeset evra je niža cena za Fort nego kod 1A.

Vidim da su karte za avgust 218 e, čini mi se da nije bilo jeftinije. 

Izmenjeno (shania)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi za juli platismo 25500 po osobi, stvarno nikad jeftinije. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odgledala sam snimak 1A Travela za Fort i zaparalo mi je usi ono oko doplata za rezervisanje lezaljki 5e dnevno (stoji kao mogucnost nije obavezno), 159 kafic koji ne ulazi u all i wi fi samo u lobiju. To su sitnice ali me nerviraju :D .  Sta kazete za Caribbean u odnosu na Fort? Na slikama ne mogu da procenim koliko su daleko korali od obale a vidim da ima bas dobre recenzije za sve.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima,
s' obzirom da devojka i ja planiramo da se venčamo septembra, ideja nam je da posle svadbe/venčanja (u zavisnosti od situacije sa Koronom) odemo na "medeni mesec" u Hurgadi, pa bih vas zamolio za preporuku za neki hotel. Trenutni favorit nam je Desert Rose Resort, na preporuku kumova koji su prošle godine bili tamo, ali smo svakako i dalje otvoreni za predloge, pa sam bio slobodan da pitam ovde. Nismo u Hurgadi do sada bili ni devojka ni ja, tako da ne znamo baš na šta pažnju da obratimo...

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo opet mene, prošle godine bejah i u Fortu i Karibijenu. U Fortu se nisu doplaćivale ležaljke prošle godine jer je bio prazan. Međutim gosti vila mogu da rezervišu prvi red, možda ostali mogu po želji da doplate isti taj red. Mi smo okupirali jedan suncobran u drugom redu, nikad se ni ne hvatamo za prvi. U Fortu spram sobe koju platite imate i pravo korišćenja određenih restorana, klub 159 služi u okviru all koncepta hranu za goste vila, ostali doplaćuju, ali piće i sladoled svi neograničeno uzimaju. Mi smo svako veče uživali uz vino u  zalasku sunca u tom klubu i, bez obzira što je adults only mi smo sa sinom sedeli. Karibijen je nešto sasvim drugo, hotel ima fenomenalno toplu energiju i ja ga obožavam, uvek neka akcija. Plaža divna, ali tu postoje 4 koralčića koji su na većoj dubini nego u Fortu, a i voda je mutnija pa se ništa bitno ne vidi. Hrana je za nijansu bolja u Fortu, za decu je sadržajnije u Karibijenu, ali nema zena kao u Fortu. Karibijen ima ooogromne sobe, fenomenalne terase u prizemlju. Tu već ne znam kojem bih dala prednost, išla bih u oba, moj muž je navijao za Fort jer smo se tu odmorili i opustili kao nikad i nigde u životu, tu je dete ronilo, ja beskonačno fotkala ribice. Prva fotka je iz Karibijena, druga iz Forta, ista kamera je u pitanju. IMG-20190705-WA0017.thumb.jpg.b6257d71aeIMG-f895a206878f1362a635588091add9ff-V.t

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Što se tile wifija uglavnom ga ima samo u lobijima egipatskih hotela i to je sve loše. Ali zato kupite internet karticu na, aerodromu oko 10 eur oko 15gb ako se dobro sećam i imate odličan net uvek. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@buki.bu

Da li ste uplatili direktno preko sajta Aircaira ili preko neko drugog sajta.

Mi smo danas uplatili preko Aircaira , medjutim dobili smo samo potvrdu o rezervaciji , za elektronsku kartu su naveli da je u procesu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Uplatili direktno preko sajta, potvrda stigla odmah, a karte za minut, dva. 

... Mislim preko sajta Air Caira... 

Izmenjeno (buki.bu)
Nisam sve napisala.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@buki.bu i @seagull divne ste. Pomogle ste mi da presecem, hvala puno :srce: Definitivno Fort 12.juna na 15 dana. Za sada je samo 1a travel izbacio cene za taj hotel. 

Cene za Fort imaju jos Matico.educo travel i Odeon travel

Ja sam razumela da se 5E placa samo "ako zelite" da rezervisete  suncobran i hladni frizider za ceo dan. Pogledajte na 34:20"

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeste pravilo tako nekako, mada smo mi prošle godine i frižider s pićem gratis dobijali svaki dan. Razlog je svakako to što je hotel bio prazan. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cene za Fort imaju jos Matico.educo travel i Odeon travel

Ja sam razumela da se 5E placa samo "ako zelite" da rezervisete  suncobran i hladni frizider za ceo dan. Pogledajte na 34:20"

U pravu si, ja sam gledala na poslu pa nisam pazljivo slusala :D.

Što se tile wifija uglavnom ga ima samo u lobijima egipatskih hotela i to je sve loše. Ali zato kupite internet karticu na, aerodromu oko 10 eur oko 15gb ako se dobro sećam i imate odličan net uvek. 

Hvala puno. To mi je trebalo, neko ko je bio u oba i to nedavno, info iz prve ruke. Supeeer si.:cvetic:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@pedjanikolic98 pogledajte komentare na Tripadvisoru i Bookingu pre nego što uplatite.  Po komentarima je solidan, osrednji hotel, nema pritužbi na higijenu, hrana je oskudnija, svi znamo da je drugačije zbog korone.... Ne znam šta su Vam prioriteti, ali verujem da je plaža i kupanje bitan faktor, a još ako je i snorkanje.... Tu je situacija lošija, koliko sam na brzinu bacila pogled, baš ne pominju ronjenje, a vidi se da je popriličan plićak i ima svoj dugačak molo.... 

Ovima iz Wayouta ni reči ne bih verovala po pitanju saveta za hotele, imaju oni svoje interese.... 

Znači, pregledajte pažljivo komentare, a dobar sajt je i jedan ruski, stalno zaboravljam mu ime, napisaće ovde sigurno neko....  U medjuvremenu evo i jednog filmića  https://youtu.be/x9h5uPoG6vQ

Hvala mastalice i seagull na odgovoru. Pregledali smo snimke, nama izgleda sve ok, a komentari su razliciti. Nismo nikad bili u Egiptu, pa me je supruga "iznenadila" i rezervisala AMC, koji je u toj kategoriji bio najjeftiniji. Idemo 16.04., prenecemo utiske po povratku. Videli smo da su na popustu i izleti, tako da mislum da ce kompletan utisak biti ??. Zna li neko koliko se krecu cene masaza, ima li sta za soping?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima :rolleyes:! Ja i supruga merkamo dva resorta: Sindbad i Continental. Inace ovo nam je prvi put da idemo u Egipat. Neki naši kriterijumi po pitanju dobrog odmora su hrana, more/plaža (čista voda, sitan pesak), higijena i donekle sadržaj. Koji bi ste nam preporučili od ova dva ponuđena? Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, potrebna mi je pomoc ako je neko imao iskustva sa ovim hotelima... Ove godine se razmisljamo za Sindbad Club Aqua ili Solymar. Solymar je noviji hotel, tako da cak i na Trip advisoru ne mogu da saznam mnogo. Pa ako je neko bio, znacila bi mi iskustva... Najvise me interesuje da li ovi hoteli imaju koralni greben, odnosno kakvi su sto se ronjenja tice? Bio sam dve godine u Sunny days el palacio i on je stvarno dobar za snorkeling. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895518
    Ukupno poruka