dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1339 poruka u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

Svakako ni sa Sindbadom necete pogresiti, ali ajde malo da zakuvamo.

E sad ste ga zakuvali. :D

Gledala sam Caribbean Soma Bay vec, cini mi se zanimljiv. Hilton nisam gledala, sad pogledah koji video na yt. Sam resort mi se cini ljepsi u Sinbadu, ali mi se plaža cini ljepša u Hiltonu.

Mada procitah komentar gdje se porede ova dva, da je plaza bolja u Sinbadu jer nije vjestacka laguna, te da se daje njemu prednost zbog wifi, zbog aqua parka itd.

Sad sam bas u dilemi.. ili trilemi. :D

@PopyArty Hvala na savjetima, mnogo. 

Izmenjeno (Hulija)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Hulija  

@lalex

Da da svakako pogledajte i Swiss Inn... Necu da ispadne kao da drzim stranu Sinbadu ali i drzim je hahaha Oba su na dobrom mestu tako da na vama je odluka ako budete mnogo gledali i vagali na kraju necete znati sta da izaberete a opet sta god da odlucite svakako cete biti zadovoljni

CWR je licno meni porodicni hotel za one koji zele da odmore od svega.

Sinbad i Swiss Inn su hoteli koji vise odgovaraju mom konceptu letovanja a to je tipa 5 dana hotel 5 dana izleti

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili u SWISS INN-u i proprilicno smo zadovoljni. Cisto je i plaza je dobra. Usluga je isto ok. Sve u svemu smo zadovoljni. Jedino sto je bilo evidentno jeste promena kada je doslo vise ljudi u smislu vecih guzvi, kuvari vam sipaju jelo umesto sami da sipate, pivo toceno umesto iz flasice...

Evo i videa o samom kompleksu, iz prve ruke, bez filtera: https://www.youtube.com/watch?v=vsR63DcyCYI

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E sad ste ga zakuvali. :D

Ja mislim da sam pomogao :), sami ste nasli par stvari koje vam se vise svidjaju u Sindbadu, Ako ste ex Hiltonu nasli zamerke onda ne vredi vise da trazite.

Cak mislim da je za prvi put to i ok izbor, naravno ako ne smeta prelazak ulice.

Neko rece da je setalisna zona, ali ja mislim da se ipak prelazi put.

Blizu vam je i McDonald, nije lose bar za zadnji dan, a i ostace vam vise para pa sledece godine cete imati bolju sliku kako to izgleda ako se opet odlucite za Egipat.

Onda uplatite ranije kad su jos bolje cene za neki mozda skuplji hotel.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi svi,

Dilema;

1. Continental

2. Swiss Inn

3. Labranda Royal Makadi ????:neznam:

Tražimo hotel sa, pored pristojne hrane, sa plažom sa sprudovima, bez plićaka u nedogled, i tolikim budžetom,.. Labranda je novo otkrice, ništa o njemu ne znamo :cvetic:

Hvala unapred :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@marijaruma, svi imaju plažu kakvu tražite, Labranda ima najveću, sa najvećim prostorom za plivanje. Letos smo se iz Soma Bay-a vozili na aerodrom za gospođom koja je prethodno  odsedala u hotelima Steigenberger El Gouna, Marriott, Steigenberger Al Dau,  bila je sama u Labrandi 11 dana i bila je prilično zadovoljna. Hotel je economy 5*, kao i Continental, oba su odlično ocenjena na stranim portalima. Ako želite Makadi i hotel sa većim, zanimljivijim posedom, birajte Labrandu, a ako želite grad, šetalište Memšu i manji, kompaktan hotel, birajte Continental. 

Izmenjeno (shania)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro veče svima,

Ja i momak planiramo letovanje u julu (jedino tad mozemo zbog posla),

Gledali smo ponudu preko Argusa za Hurghadu, pa imate li neki hotel da preporucite?

Mi smo više za odmaranje, plivanje (ne volimo plicake), dobru hranu...

Budzet oko 600e po osobi, malo premalo za jul al eto :D

Hvala unapred 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi savjet za osobu koja nema nalog ovdje. :)

Zanima me ima li neko iskustva sa hotelom Hawaii Caesar Dreams Resort, odnosno Hilton Hurgada Resort.

Dvoje odraslih, dve tinejdzerke i jedna šmizla od 8 god.

Važno mi je da higijena bude na nivou i poželjno je da bude noviji.

U ponudi su jos i

Nubia Aqua Beach Resort

Royal pharaons makadi

Tia heighits Makadi Bay resort

Mirage Bay Resort Aqua Park 

Da joj je da iskoristi vaucer i novac koji je agencija zadrzala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Hulija, za ostale ne znam, ali Tia nikako. Poslednjih godina je u jako lošem stanju, i pre dve godine je bio u fazi renoviranja. Ovde po forumu se pričalo da ga je preuzeo Rixos. Plaža mu je prelepa, ali sama usluga je nikakva. Ovo znam, zato što smo pre dve i tri godine bili u hotelu pored

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Treba mi savjet za osobu koja nema nalog ovdje. :)

Zanima me ima li neko iskustva sa hotelom Hawaii Caesar Dreams Resort, odnosno Hilton Hurgada Resort.

Dvoje odraslih, dve tinejdzerke i jedna šmizla od 8 god.

Važno mi je da higijena bude na nivou i poželjno je da bude noviji.

U ponudi su jos i

Nubia Aqua Beach Resort

Royal pharaons makadi

Tia heighits Makadi Bay resort

Mirage Bay Resort Aqua Park 

Da joj je da iskoristi vaucer i novac koji je agencija zadrzala.

Od nabrojanih hotela, samo  Hilton Hurgada Resort. to je sada hotel Swiss Inn. Nalazi se na setalistu u Memsi, sa plazom bez korala (vestacka laguna).

Hawaii Caesar Dreams Resort (po recenzijama) je losiji hotel, sa plazom  gde je jako izrazena plima i oseka i pontonom. Taj minus nadoknadjuju toboganima. Hotel se nalazi u severnom delu Hurgade, na oko 10km od Dahara ( zivi lokalno staovnistvo) i oko 20 km od Marine. Mislim da nema gde prosetati u tom delu gde se hotel nalazi

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako idu prvi put u EG mozda je Swiss Inn najbolji izbor, ali cekamo da neko uskoro napise sveze utiske o hotelu, ja sam se nakon godinu dana cvrstog drzanja stava da idem u Sinbad ipak odlucio za Swiss Inn i sad mi je svaka informacija bitna

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U svakom slucaju SWISS INN je najbolji izbor od ponudjenih

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Društvo, treba mi Vaš savet. Koji hotel ove godine izabrati? Tri godine letujem u Seagull-u pa bih da promenim, a da ne bude previše daleko od Sakale.

Najdalje što bih išao je Sahl Hasheesh. Poslednjih par dana sam pročitao sve ovde, ali jednostavno ne znam šta da odaberem, Budžet bi nam bio do 750 eura. 

Gledali smo Long Beach, Pyramisa, Jasmine Palace, Swiss In ex Hilton....

Čak smo razmišlalji i da preko bookinga rezervišemo, ali ne znamo koliko je to pametno sada.

Da li vi koji ste bili, imate info da li all inclusive usluga važi do napuštanja hotela. tri agencije su mi naveli da važi samo do napuštanja sobe. Prošle tri godine sam sve koristio do napuštanja hotela sem sobe.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@NecaBG pogledajte Beach Albatros Resort.

Jako me podseca na Seagull s tim da u njemu imate 3 puta siru plazu i veci deo za plivanje. Pice je takodje bolje - sokove i pivo sipaju iz originalne ambalaze (uglavnom), mada ima i onih sokova muckalica iz aparata, koje sluze tokom dorucka. Takodje, mozete da rucate bukvalno na plazi, na sta ste vec navikli :)

Sve slicno, ali na daleko visem nivou

All vazi do polaska iz hotela.

Izmenjeno (mimi28)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Molim za savet, šta da gledam za sledeće letovanje.

Postavili smo lestvicu jako visoko u smislu plaže i okruženja, boravak u Sahl Hasheeshu, Makadi Bay i sad u Fortu je samo doprineo tome. Neki Oberoi, Baroni i sl su mi preskupi.

Izmenjeno (jaksa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895518
    Ukupno poruka