dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1340 poruka u ovoj temi

Ako ste bez dece, Meraki, definitivno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Mariola988 kao što reče Emy, ako ste bez dece onda Meraki. Bila sam i u jednom i u drugom hotelu, usluga je manje više ista. Meraki je adult, ima 4 plaže (nisu sve upotrebljive) , sve vam je na dohvat ruke u hotelu, još ako volite žurke, pravi je izbor za vas. Sa druge strane Mamlouk ima prelepu arhitekturu, to je hotel koji ima pravih  5*, vrhunska usluga, prostrane sobe, mogućnost korišćenja svih sadržaja Sunrise Garden hotela, veliki bazeni, preko puta je i Senzo, e sada mana je ta plaža koju deli sa još jednim hotelom i na kojoj zna biti gužva, a inače taj deo Hurgde ne odlikuju preterano lepe plaže (mada je upotrebljiva), na kraju je ponton sa skromnim koralima....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bez dece smo,mladi bracni par. Svideo nam se meraki, ali nam na snimcima nesto plaza ne izgleda bas najsrecnije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedan savet za sve one koji pokusavaju da se odluce za hotel u koji ce otici, a tice se TA:

Cim na njihovom sajtu vidim da hotel koji gledam ima najvisi moguci rejting,   review/ocenu hotela koja se sastoji od tri reda i tri recenice od kojih je jedna obavezno hvalospev za animatorski tim, sa navodjenjem imena svih animatora, a pritom je to prvi i jedini contribution osobe koja "pise" tu recenziju...preskacem taj hotel. Pitala sam se kako i zasto gosti hotela pristaju na to muljanje, a onda sam upravo na TA procitala da clanovi animatorskih timova "prisilno" a sve u sali uzimaju od gostiju telefone i ukucavaju te kratke recenzije sa hvalospevima!

(vidi Worst hotel in the planet na TA)

Dakle, procitati detaljne recenzije koje navode i dobre i lose strane hotela!

Izmenjeno (bianca)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine nam Egipat dolazi na red krajem oktobra. I sad sam u dilemi jer izgleda da vetar moze da snizi dosta temperaturu. Plaza i kupanje su nam glavni razlog odlaska pa smo razmisljali o Sheratonu Soma Bay, ali neko je napisao da tamo uvek jako duva. Prosle godine u F.A. nam je bilo super u to vreme.  Da li imate iskustva u smislu koji kraj je vise u zavetrini a gde je vise "promaja" ?   Ili uvek duva sa mora, pa je svuda isto?
I da li neko ima zimsko iskustvo sa dobro grejanim bazenom (ako bude hladno na plazi)?  U Fortu je mali bazen bio uvek preko 33 stepena, ali bismo da promenimo ove godine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26687
    Ukupno tema
    895803
    Ukupno poruka