dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1339 poruka u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

@jaksa, Sheraton u Soma Bay-u.  Izuzetna plaža & podvodni svet, usluga  na nivou Barona. 

Soma je poput Sal Hašiša, u svakom smislu samo je sve dovršeno, pa po tom kriterijumu  i bolje. 

Izmenjeno (shania)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@jaksa kao što Shania reče, Sheraton Soma bay, a nije loš izbor ni Sentido palm royal, u Sahl Hasheesh Sunrise Romance, Le Reve ili nešto pristupačniju varijanta Old Palace (mada odatle nema svežih utisaka) ;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Hvala vam.

Sheraton Soma bay nam je zapao za oko odavno, Palm royal nije za mene, u Romanceu smo bili, Le Reve bili 1 noć, nema plažu tj ulaz u more osim preko pontona, Old Palace ne znam kakav je sad, meni se njegova plaža i lokacija dopada :)

Sve u svemu, svodi se na do desetak hotela ako ne i manje za nas izbirljive...

Edit - a šta mislite o Sharmu?

Izmenjeno (jaksa)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@jaksa e da, još jedan hotel mi je ostao u lepom sećanju Movenpick El Gouna, divan hotel, jeste da je malo stariji, ali ima neki šmek kakav samo ti stari hoteli imaju (Kempinski, Marriott, verovatno i Sheraton):srce:

Vidim da nije interesantna našim turistima, velika šteta...

A u Sahl Hasheesh treba uzeti i Pyramisa u obzir, verujem da hotel ima klimavih 5* ali je plaža zato nestvarna;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, meni je Piramisa po plaži ispred Forta i u tom stavu sam u kući usamljen, ali u Piramisu ne bismo opet išli.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim Vas dajte mi predlog za agenciju neku preko koje bi ste mi preporucili da idemo? Posto od ovgo mog farosa nema nista...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi 12. juna idemo prvi put sa Travelland-om, ako idete kasnije javicu kako smo prosli, Ako mozes izbegavaj WO.

1A Travel su meni bili bez zamerki za Tursku ali ne znam kakvi su za Egipat.  Malo su skuplji od ostalih ali mi nekako ulivaju poverenje. Sigurno bih isla sa njima i sada da prijatelji nisu imali vaucere u Travellandu. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@jaksa e da, još jedan hotel mi je ostao u lepom sećanju Movenpick El Gouna, divan hotel, jeste da je malo stariji, ali ima neki šmek kakav samo ti stari hoteli imaju (Kempinski, Marriott, verovatno i Sheraton):srce:

@RANIA@, ovo kao ja da pišem :D:srce: mnogo volim taj specifični šarm starijih, finih hotela.

@jaksa, u Šarmu ima malo hotela koji nemaju ulazak preko pontona, a među njima viši standard imaju Iberotel Palace, Jaz Fanara,  Barcelo Tiran, Reef Oasis Senses (koristi plažu Reef Oasis Beach hotela). 

Izmenjeno (shania)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@shaniamojim prijateljima se Marriott nikako nije svideo, a meni je onako po meri, sa sve onom malom plažom, ima "ono nešto" :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima :)
Decko i ja smo mislili da idemo u Hurgadu na letovanje, a posto nismo isli ni on ni ja do sada treba nam pomoc :) Mozete li da nam date neke preporuke za hotele, ili oblasti u samoj Hurgadi? Citajuci forum zainteresovali su nas hoteli Continental, Swis Inn, Sindbad i Sea Gull, kao neki koji sam primetila da se ponavljaju.. :) Bitno nam je da se hotel nalazi blizu nekih prodavnica, setalista, kafica i da ima mogucnost fakultativnih izleta, kao sto je poseta beduinskom selu, ronjenje, safari i slicno.. Svaka preporuka je dobrodosla! :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@marijanedic31
Sindbad i Sea Gull se nalaze u Sakali, ostala dva u Memsi.. meni se oba dijelu Hurgade svidjaju.. mada za prvi put, mozda ipak Memsa… ne morate koristiti taksi, sve vam je manje vise blizu…sto se tice fakultativnih izleta, nije bitno u kom ste hotelu, gdje god bili, dolazi autobus po vas i idete sa ostalim putnicima na izlet (na izlete mozete ici sa gencijom

preko koje ste dosli ili da izaberete neku lokalnu agenciju) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mala ispravka @Astorcic Sindbad se nalazi u Memsi, kao i Conti i Swiss Inn. 

Nisam bila gost samo Contija.  Po mojim kriterijumima redosled je:

1. Sindbad

2. Swiss Inn

3. Seagull

4. Conti- nisam bila

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@seagull, hvala na ispravci. Skroz sam pobrkao.. meni je Regina sve vrijeme bila u glavi :neznam:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Planiram da putujem sa četvorogodišnjim detetom i suprugom u Hurgadu krajem jula, početkom avgusta.. Spremna sam da odvojim oko 650€ po članu što izadje oko 1500 € za nas troje . Svidja mi se par hotela u tom  cenovnom rangu:

Old palace (sahl hashis)

Pyramisa (sahl hashis) 

Solymar soma beach (Soma bay)

Albatros beach club (Soma bay)

Bitno mi je da je hotel čist, da ima dobru hranu, da je postepeni prilaz moru i naravno da je plaža lepo uredjena, i eventualno da hotel sadrži nešto za decu tipa igraonica na otvorenom ili tobogan u bazenu.. Može neka preporuka..:cvetic::cvetic::cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Astorcic Hvala puno na odgovoru, i ja mislim da je Memsa bolji izbor koliko sam do sad istrazivala.. :) 

@seagull Imacu svakako i Sindbad u opciji kada budemo rezervisali. Hvala puno! :) 

Jos jedno pitanje. Da li preporucujete cekanje last minute ponuda u agencijama ili da se na vreme obezbedi smestaj za septembar? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895518
    Ukupno poruka