MartinTrajkovic

Medjunarodna vozacka dozvola

603 poruke u ovoj temi

Najpre pozdrav svima.

Trebala bi mi pomoc ako ima nade.

Naime, radi se o tome da je trebalo da putujem za Grcku u ponedeljak/utorak i planirao sam ponedeljak jutro da izvadim medjunarodnu. E sad, gde je problem. Proveravam vozacku i ukapiram da je pre 3 meseca istekla. Posto znam da ne mogu dobiti novu u skorijem periodu, da li postoji neka potvrda o zahtevu na osnovu koje mogu dobiti tu medjunarodnu dozvolu?

I da li postoji bilo kakvo resenje po kojem mogu otici na taj put u situaciji kakva je sad? Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pravac sup...dobijes potvrdu da si predao zahtev za novu vozacku...i sa tom potvrdom mozes da vozis....pa sa tom potvrdom pravac amss...

Izmenjeno (pajamen)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E to me zanima, znaci mogu sa tom potvrdom dobiti medjunarodnu vozacku? Hvala na brzom odgovoru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E to me zanima, znaci mogu sa tom potvrdom dobiti medjunarodnu vozacku? Hvala na brzom odgovoru!

nazalost sa tom potvrdom ne mozes dobiti medjunarodnu vozacku dozvolu niti mozes prelaziti granicu - proveri jos jednom ali potvrda vazi samo kod nas
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali može da dobije vozačku za dva dana.

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sa papirnom saobraćajnom dobio zeleni karton i išao u Grčku pretprošlog leta.Saobraćajnu sam imao normalnu i međunarodnu.Izvinjavam se za off

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E to me zanima, znaci mogu sa tom potvrdom dobiti medjunarodnu vozacku? Hvala na brzom odgovoru!

Pozovi AMS i dobices tacnu informaciju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za 48 sati može se izvaditi vozačka, ali se mora doneti potvrda o hitnosti putovanja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zvao sam AMS, nisu uopste bili raspolozeni za razgovor, ali sam uspeo saznati da bez dozvole ipak nema nista. E sad, znam da se moze izvaditi vozacka za 2, 3 dana, samo sto rece zucca treba potvrda o hitnosti putovanja, a to nemam.

Realno, znam da sam sam kriv, ali mi nikako ne ide u glavu da ne postoji neki bolji sistem kontrole vozackih dozvola. 3 meseca vozim sa isteklom, ni na kraj pameti mi nije bilo. Sta je tu je, bice godisnji dogodine...

Hvala svima sto ste se angazovali, ako nekome padne na pamet neki nacin, do utorka nije kasno. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako si zaposlen možeš da uzmeš potvrdu od firme za hitan službeni put u inostranstvo.

@Ivan-Bgd, šta je to međunarodna saobraćajna?

Izmenjeno (tihi74)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zvao sam AMS, nisu uopste bili raspolozeni za razgovor, ali sam uspeo saznati da bez dozvole ipak nema nista. E sad, znam da se moze izvaditi vozacka za 2, 3 dana, samo sto rece zucca treba potvrda o hitnosti putovanja, a to nemam.

Realno, znam da sam sam kriv, ali mi nikako ne ide u glavu da ne postoji neki bolji sistem kontrole vozackih dozvola. 3 meseca vozim sa isteklom, ni na kraj pameti mi nije bilo. Sta je tu je, bice godisnji dogodine...

Hvala svima sto ste se angazovali, ako nekome padne na pamet neki nacin, do utorka nije kasno. :)

Uzmi u bilo koju agenciju da ti je termin letovanja u sredu, i pokusaj da predas. Ako predas u ponedeljak, mozda i bude gotova do srede...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja bih se raspitao u SUP-u sta znaci ta potvrda odnosno sta se sve svrstava u hitno putovanje i povodom cega ono mora da bude hitno da bi oni to uzeli u obzir.i napravio bih neku fals potvrdu o hitnosti putovanja koja bi tamo svakako prosla jer je to kod njih naravno birokratska zavrzlama.da hoce mogu da ti izdaju dozvolu i bez potvrde obzirom da nece napravi neku,kupi milku onu najvecu,kafu,sokic namesti facu da se i oni rasplacu kad te vide i kampuj pred salterom dok ne dobijes dozvolu

Izmenjeno (talija)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzmi u bilo koju agenciju da ti je termin letovanja u sredu, i pokusaj da predas. Ako predas u ponedeljak, mozda i bude gotova do srede...

ok je predlog, ja sam sa potvrdom iz agencije o uplacenom putovanju prosle godine za 24 sata izvukao tri pasosa - samo neka ti unesu da putujes u utorak, ponesi milku u SUP i osmeh...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dok si ovde kuckao, vec si mogao u subotu da predas za vozacku.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam ja jedno pitanje, ali vezano za zeleni karton. Da li se isti vadi u AM savezu ili se moze vaditi i na mestima u kojima registrujemo auto, jer svakako i auto moramo da registrujemo pred putovanje. Ja ako sam dobro shvatila za zeleni karton se pri vadjenju treba imati ona potvrda o osiguranju pri registraciji, sto znaci da i ne vadimo zeleni karton pre no sto resimo registraciju, znaci za nekih mesec dana..ali moze li se sve uraditi na jednom mestu, ili pak ici u AM savez radi kartona..Ili opet to zavisi od servisa i da li on uopaste ima i nadleznost da izdaje iste. Inace u mom mestu i nema AMS pa stoga i ova pitanja..vecinu bi onda stvari morala da resavam u NS-u :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905126
    Ukupno poruka