Katarina Loves Leptokaria

Hotel Dafni plus-Leptokarija

218 poruka u ovoj temi

interesuje me kakve su 1/4 sobe,velicina ,komfor i sprat

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem ja sa porodicom (2 manje dece) u 1/4 pa cu da javim iz Dafnija kakvi su utisci, ako nije kasno od 09.09 smo tamo. Uplatili smo u polupansion, posto sam dosta procitao na forumu oko toga, a realno, 300 eur za hranu svedski sto za 2velikih 2 dece realno ne mozete ni sa girosima i sokovima da se prehranite za te pare. A jeli ste giros samo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se mene tiče, ni Dafni ni Leptokarija nikad više. Sam objekat je ok, ali gosti... U vreme popodnevnog odmora sede na terasama i puštaju muziku, galame i dovikuju se po hodnicima, svuda plaču neka deca..., ma, užas. Ne znam šta je sa tom decom, ovoliko cmizdrenja u životu nisam čula.

Bar sam naučila lekciju, i odsad uzimam samo manje vile.

 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Dea74 to jeste tacno sto kazete,ali prvenstveno roditelji treba da vaspitaju svoju decu. Ne vaspitavate decu samo na odmoru,vec sa svojim ponasaljem dodju tu. Treba postovati kucni red svakako i na neki nacin primoriti ljude da ga postuju. Evo jedne sugestije,ubudce ili manje vile ili strani hoteli (bez Srba)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo pridruzih se forumu samo da bih dala svoj sud o ovom aparthotelu.. mi smo bili u sred jula meseca, rezervisali preko agencije apartman za cetvoro, nismo znali ni broj sobe ni polozajni ni sprat-nista.. od te sezone 2016, poceo je sa radom i novosagradjeni sprat i dobili sobu koja verovatno ima najbolji polozaj u celom hotelu sa direkt pogledom na more (mozda i soba do nas ima takav pogled, zbog visine) ..sobe su fantasticne, uredjene sa toliko ukusa, sve je u tonu, rasveta po citavoj sobi, cak je i kupatilo u tonu sa sobom.. soba prostrana, kreveti preudobni,LCD, wi fi je super sljakao na poslednjem spratu sve je cisto, uredno, peskiri glanc novi, menjaju i njih i postaljinu na pola smene, a svaki dan ostavljaju i toalet papir.. lep je hol, decje igraliste-travnjak je super, pogotovo uz animatora koji je dao sve od sebe i deca su je obozavala..vila ima lift, super klopu i vrlo ljubazne domacine, a tu je i tus za poslednji dan dok se spremate nazad.. 

nama je bilo divno u Leptokariji, za sada se necemo vracati jer zelimo jos mesta da obidjemo, ove godine je Sitonija u planu, ali svakako je jedan od razloga sto bih opet isla  u Leptokariju, upravo Dafni plus.. 

uzivajte..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko koje agencije ste isli ? :neznam:

Izmenjeno (Klea)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko Barcina

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, kakav je deo plaže najbliži hotelu Dafni? Da li je kamenje? Ima li ležaljki?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26985
    Ukupno tema
    905156
    Ukupno poruka