Katarina Loves Leptokaria

Hotel Dafni plus-Leptokarija

218 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u ovom hotelu sobzirom da se ove godine prvi put izdraje i da li mi moze reci neke osnovne stvari i utiske...:):)

Evo slike hotela na ovom linku

(*)

Pozdrav

Izmenjeno (mikap)
postavljanje linka ka agencijama se smatra reklamom
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo letovali u Leptokariji krajem juna meseca i bili smesteni nedaleko od ovog hotela koji se tada dovrsavao,uglavnom spoljasnji radovi.Lokacija je ekstra,5 min.do plaze ,mada je ona u ovom delu malo losija(kamenitija),ima 5min do centa grada.Na slikama hotel izgleda prelepo ,cena je sasvim ok,nema potrebe za zabrinutost !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo vratila sam se juce sa mora...stvarno je u dafniju fantasticno..najlepsi hotel u leptokariji...na minut-dva hoda do plaze..gazde fantasticne..preporucujem svima...:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao Katarina, mi idemo u utorak u ovaj hotel, drago nam je vidimo da se nekom svideo. Imas nekih saveta za hotel/Leptokariju? Komarci, meduze, hrana?

 

Hvala i pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako,da pocnem od pocetka..Hotel je fantasticno uredjen,svakog petog dana cistacice menjaju posteljinu,gazde su fantasticne,klima se posebno doplacuje,i to ako zelite,mada mi je nismo uzimali,jer sa Olimpa uvece pirka super vetric./... Leptokarija je fantasticno mesto kada se ide porodicno ,a i ovako... Komaraca,jedva da je bilo,a meduza,to je uvek moguce,do obale su stigle samo dve,ali ako idete pedalinom videcete vise,ali to je dosta od obale... Mi hranu nismo uzimali preko hotela,vec smo se sami hranili,ako ste uzeli polupansion umacete hranu u hotelu Ekati,nedaleko,na 2 minuta od Dafnija,koja,kako kazu,i nije nesto... Sto se tice cena...isto kao i prosle godine... Na granicnim prelazima nema guzve.. U septembru su moguce meduze, ali nije nista opasno,samo vrelom vodom odmah politi...:) ako vas jos nesto interesuje ,slobodno pitajte...

A SLIKE stizu za 1-2.. =)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, hvala puno na odgovorima!

A kuhinjice u sobama, jesu dobro opremljene, treba li nesto poneti odavde? Kako stoje stvari sa peskirima? Fen za kosu?

Jesi isla preko Balkanik-a? Kakav im je prevoz, ako jesi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Brzo se stize

Isla sam preko balkanika...

Prave dosta pauza,sto je jako dobro,ali kada smo se vracali stigli smo jako brzo za 9 sati iz grcke...Nema fen za kosu...ima peskira,za nas troje 6 peskira,i jedan u kupatilu...i menjaju svakog pet dana...

Kuhinja super opremljenja,nikad bolje... ...

Jos Nesto..?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao Katarina imam par pitanja ... na pr. jel mozes da mi pribliznije kazes gde je tacno vila u Leptokariji na nekoj mapi da oznacis ili nesto tako. Jel blizu pruge i jel se cuju vozovi?

Kako si zadovoljna agencijom?

Mi smo bili prosle godine preko perle u u Vili Miloneros i super smo zadovoljni

Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas mi se svidja hotel, bar sudeci po slikama. Stvarno, da li bi neko mogao da ga locira na Google Earth, ili da bar malo preciznije opise gde se hotel nalazi, da li smetaju vozovi, ili neka druga buka?

Unapred hvala!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni se svidja hotel,ali me interesuje koliko je daleko od plaze,jel na lepom mestu lociran?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je na 50 metara od plaže!!! Na 20 metara od glavne ulice, 50 metara od železničke stanice!!!

Gazde su fenomenalne i šistoća hotela je vrhunska!!!

Svaki dan je pražnjenje kanti za smeće i ribanje kupatila i soba od strane osoblja hotela, a svi su tako predusetljivi da nema pitanja na koje neće biti odgovora!!!

Zaista sam i previše iznenađen toplinom i ljudi i kvalitetom smeštaj!!!

 

SVE POHVALE I SVAKAKO PREPORUKA ZA FENOMENALAN ODMOR!!!!!!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatili smo od 20.juna i radujemo se vec!Nego,jel kuhinjica odvojena ili je sve u jednoj sobi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas mi se svidja hotel, bar sudeci po slikama. Stvarno, da li bi neko mogao da ga locira na Google Earth, ili da bar malo preciznije opise gde se hotel nalazi, da li smetaju vozovi, ili neka druga buka?

Unapred hvala!!!

IAKO JE BLIZU ŽEL.STANICE, NEMA PROBLEMA SA BUKOM...

NIKAKVA BUKA VAM NEĆE OMETATI ODMOR...

PROVEO SAM DESET DANA I POŽELEO BAR JOŠ DESET SAMO DA UŽIVAM U HOTELU I UDOBNOSTI...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatili smo od 20.juna i radujemo se vec!Nego,jel kuhinjica odvojena ili je sve u jednoj sobi?

ŠTO SE TIČE KUHINJE ONA JE NA SAMOM ULAZU I VIŠE JE U HODNIKU... VEOMA UKUSNO UPAKOVANA TAKO DA KAD SE NE KORISTI POMISLIO BI NEKO I DA JE NEMA...(BAR SAM JA TAKO POMISLIO KADA SAM UŠAO U STUDIO)!!!

STVARNO ĆE TE SE ODUŠEVITI I JEDVA ČEKAM UTISKE... NA OVIM STRANAMA... OBAVEZNO

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,zaboravih da pitam za parking,jel ima mesta za auto gde da se stavi kod hotela?Rekli nam u agenciji da uglavnom ima,ali kao nije problem ostaviti kola i u blizini hotela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26985
    Ukupno tema
    905156
    Ukupno poruka