Katarina Loves Leptokaria

Hotel Dafni plus-Leptokarija

218 poruka u ovoj temi

Prvi put idemo u Leptokariju pa ne znamo sta da ocekujemo, da li neko zna nesto vise o hotelu Dafni Plus

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pristojno sa odlicnom klopom i parkingom..150 m od plaze..nisam bio u smestaju mada sam se hranio kpd njih, i pricao sa ljudima nekim..bili bas zadovoljni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može li neko ko je skoro bio molim vas da mi kaže nešto o hotelu? Jel ima buba? Ako ima buba-švaba ne bih baš išla u taj hotel. Jel ima buke? Planiram da idem uskoro, za 10-ak dana, pa vas molim za brz odgovor! Hvala unapred! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@SeaStar koliko sam ja bila, a to je otprilike 5godine za redom, nije bilo buba. Sto se tice Buke, toga ima. Deca se igraju napolju cesto, tako da ako vam je okrenuta soba ka travnjaku ispred vile na kojem se deca igraju, sigurno cete zacuti buku. Uglavnom predvece. Srecan put. Ako imate jos koja pitanja, tu sam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto nema buba, ništa mi neće smetati u ovom hotelu ☺ Imam samo par pitanja u vezi sa Leptokarijom. Da li je plaža peščana i za koliko novca mogu da se iznajme ležaljke? Da li ima šetališta po kom može da se šeta uveče? I dokle može otprilike da se sunča na plaži, zbog vetra sa Olimpa koji, kako neki kažu, uveče počinje da duva? Da li su talasi zbog toga veliki? I da li ima puno trave i meduza ili ježeva u moru? ☺

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate temu o Leprokariji, pa mozete tamo, da se informisete :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zapravo, umorila sam se malo od traženja, već mesec dana gledam razne ponude i čitam svašta na internetu:shokiran:, pa sam se nadala da će neko moći ovde da mi odgovori da ne bih morala više da tražim :tongue: Ali u redu, informisaću se onda tamo, hvala Vam :thankyou2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SeaStar

 

 

Da li Vi idete sa decom ili bez dece?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa decom (imaju 16 godina) ☺Ovo nam je inače prvi put da idemo u Grčku, mnogi kažu da je bolje nego u Crnoj Gori ☺

Izmenjeno (SeaStar)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izaberite neko bolje mesto,da makar taj I put ostane u lepom sećanju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SeaStar, bice vam lepo....:-)..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@SeaStar

Dakle,sto se tice Olimpa tu nemate brige. Vetar koji ponekad ume da pirka ima izuzetno prijatno dejstvo pogotovo kada su temperature visoke. Ali generalno - vetar nije strasan, eventualno kad bi temperatura bila niza uz neke padavine, mozda bi se vise osetio. Meni je vetar veoma prijatan i deluje sjajno ako ste uvece u centru u setnji i malo vas od guzve i vrucine ohladi. Meduze nema,mozda po koja ali to sve zavisi od struja. Znam da se desavalo nakon neke kise ili velikih talasa da ih more nanese. Jezeva nema,koliko ja znam. Mesto je iz dva dela tako da u gornjem preko magistrale su vam uglavnom prodavnicice i fast foodovi dok su u donjem delu pored plaze restorani i kafici. Setaliste pored plaze jeste malo usko ali navikne se covek. Svakako smatram da ce vam biti puno lepse nego u Crnoj Gori. Sto se tice dece, oni su vec porasli tako da nacice neku svoju zanimaciju tako da ne morate da brinete o tome. Lezaljke,kada sam jabila,su bile po principu gratis uz naruceno pice, nisuse rentirale. Lep vam odmor zelim i preporucujem da se u potpunosti opustite i zanemarite dalja mozganja oko mesta, jer ce vam sigurno biti lepo

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ležaljke se i dalje dobijaju gratis uz pice...

Moj klinac je u septembru ostaja na plaži do osam, a nekad i kasnije....Vetar mu nije smetao:-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel neko spominjao gomilu talasa na toj plaži i da postoje dani kada se skoro i ne može ući u vodu od njih-meni je recimo Leptokarija presela i nikada u Grčku više ne bih otišao da je sve kao u Leptokariji.

Nije bitno na moru ni fast food,ni vetar,bitna je najviše voda.

Može li neko od dama koje toliko hvale Leptokariju da postavi slike tih i takvih talasa.Ja ih nažalost nemam,nisam tada imao foto-aparat,pa ne mogu da ih postavim.A rado bih to učinio.

SeaStar

 

Jeste li čitali OVU temu?

Nije samo čula sam da je Grčka dobra,pa idem tamo-bitno je i gde ići.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A talasa u Nei Poriju nema?!:-)

Vidite, meni je Nei Pori nekako dosadan....al poštujem svačije mišljenje....Neko voli jedno, neko drugo:-)....ne bi valjalo da svi volimo isto..

 

Izmenjeno (lazzarus)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26985
    Ukupno tema
    905156
    Ukupno poruka