Katarina Loves Leptokaria

Hotel Dafni plus-Leptokarija

218 poruka u ovoj temi

nisam znao da je skuplje ako se direktno placa,a i ako je to taacno mozda je za jedan evro skuplje,nema sanse da je mnogo skuplje,kao sto sma rekao 4 i 6 evra.... lezaljku nisam placao,dodjes u kafic narucis bilo sta,npr kafu 2 evra,pivo itd izabers lezaljku i budes ceo dan,to sam radio prva dva dana posle sam menjao lokaciju jer se ne kupma nikad na istom mestu:p... mozes da pijes ceo dan i koristis lezaljku i suncobran a mozes da narucis i jedno pice za ceo dan nije zabranjeno... ja sam bio od 10 do 20-tog juna tad i nije bas guzva,bilo je kafica koji ne rade trenutno ali su lezaljke ispred na plazi i ljudi brze bolje da iskoriste to zauzeli mesta... kazem ti iz mog iskustva,narucis nesto bilo sta i imas pravo na ceo dan da koristis,mozes i za 2 i za 22 evra da pijes itd... a opet da se vratim na hranu i da je duplo skuplje nego preko agencije isplati se,10 vrsta jela 4 5 vrsta salate,uvek je sve sveze i svaki dan je nesto novo... uglavnom meni se sve svidelo i bio sam sit z ate pare a po meni to su male pare i nebi mogao na drugom mestu da prodjem jeftinije...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pitam za hranu iz razloga sto mi u agenciji kazu da je skuplje kad se placa direktno u hotelu nego preko agencije (bravo turs, polupansion je 10e). a zanima me kako stoji ova godina sa cenama na plazi (suncobrani i lezaljke)? mi smo bili pretprosle godine u nei poriju, placali smo 2 suncobrana, 4 lezaljke (plus 4 nes kafe i 4 flasice vode) 10e

izvini nisam dobro procitao, ja nisam hranu placao preko agencije nego se dogovorio sa gazdom po dolasku i receno mi je 4 evra je dorucak 6 evra je rucak i vecera... mislim da ne govore istinu bas u agenciji ali dobro sad...ja sam preko agencije samo smestaj i za hranu se dogovorio sa gazdom kad sam dosao i to je ta cena koju sma naveo.... deseti dan platio sve i to je cela istina...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim te mozes li da mi opises kakva je plaza i voda.Dali ima problematicnog kamenja prilikom ulaska u vodu.Procitala sam negde da je to problem za manju decu.Jel ima mesta za postavljanje svog suncobrana.Preko koje agencije je najbolje uplatiti aranzman.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e ovako,plaza je peskovita na mestima ima sitnog i kruponijeg kamenja,zavisi od mesta,ali uglavnom peskovita... sto se ulaska u vodu tice ima malo kamenja ali nije nista strasno,ja sam drugi dan kupio patike za kupanje i nikakav problem nisam imao po ulasku u vodu...ali kazem stvarno nista strasno nije... voda je cista topla,ako si bila nekad na jadranskom moru,e sad zamisli nesto milion puta toplije lepse cistije i lepse mirise to je pravi opis za egejsko more... a ono sto je meni bilo fascinantno nema onog kamenjara kao na jadranskoj obali i tu su nezaobilazni crvrci,toga ovde nema,kupas se u moru pogledas sumoviti olimp i sneg na vrhu... ima naravno dosta mesta na plazi gde mozete postaviti svoj suncobran,nikakav problem... sto se agencije tice,devojka pre tvog komentara mi rece z abravo turs i ja pogledam cene duplo skuplje engo preko agencije koju sam ja koristio... ja sma isao preko balkanika valjevska agencija,prezadovoljan sma sa njima i opet cu ici... dacu ti link

 

 

http://www.balkanik.rs/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

opet nisam razumela, preko agencije je polupansion (sto znaci dorucak i vecera) 10e, a ti si placao direktno u hotelu 10e pun pansion (dorucak,rucak i vecera)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

placao sam dorucak i rucak 10 evra(dorucak 4 rucak 6) i to direktno ne preko agencije...razumes sad?

evo ti pogledaj preko koje sma agencije ja isao,cini mi se da je bravo turs mnogo skuplji...

 

http://www.balkanik.rs/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

razumela. termin koji ja gledam (kraj avgusta) je jeftiniji u bravo tursu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

drago mi je...prvi put koristim forum, pa nisam se snasao u odgovrima :) bilo mi je super u leptokariji pa eto zato i kuckam malo,i odgovaram ako nekoga nesto zanima.... zelim ti lep i prijatan odmor,lepo se provedi i pocrni:0

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dorde, sve pohvale za komentare za dafni plus, mi idemo od 30.08. pa me interesuje koliko je zaista udaljen hotel od plaže ( u metrima ili minutima hoda) jer idem sa dvoje male dece (5 i godinu dana) i biću pod punom ratnom opremom (dušeci, sucobrani, kolica i ostalo) pa da znam šta me čeka. još par pitanja vezano za hotel, kolike su sobe, da li su konforne za dvoje odraslih i dvoje male dece, da li hotel ima neko dvorištance za igru dece ili postoji neko igralište u blizini.

Unapred hvala na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas da mi što pre odgovorite. Da li je bolje da u Dafni plus izaberem prizemlje na strani prema Olimpu ili studio na bočnoj, severnoj strani, iznad ulaza u hotel? Kakvi su ti studiji što se veličine tiče? Da li je mnogo bučno na strani ka dvorištu? Ko ima iskustva sa ovim smeštajem, neka mi što pre odogovori. Hvala!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u prizemlju, prema dvorištu i sad smo tamo svraćali pre neki dan ponovo. Nije bučno ali sad se sa te strane nalazi i restoran pa ne znam kakva je situacija sa tim. Ujutru je sa te strane sunce malo jače. Sa kontra strane je bolje što se tiče sunca i buke koja nije strašna ni prema dvorištu i glavnom ulazu ali je sa te strane pogled nikakav, jedan malo neuredjen predeo. Izbor je na vama...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dorde, sve pohvale za komentare za dafni plus, mi idemo od 30.08. pa me interesuje koliko je zaista udaljen hotel od plaže ( u metrima ili minutima hoda) jer idem sa dvoje male dece (5 i godinu dana) i biću pod punom ratnom opremom (dušeci, sucobrani, kolica i ostalo) pa da znam šta me čeka. još par pitanja vezano za hotel, kolike su sobe, da li su konforne za dvoje odraslih i dvoje male dece, da li hotel ima neko dvorištance za igru dece ili postoji neko igralište u blizini.

Unapred hvala na odgovorima.

pozdrav... sobe su sasvim dovoljne velicine, cak i vise,a to sto su ciste kao da s eudje u apoteku to je vec druga prica:) plaza nije mnogo daleko,kad se izadje iz dafnija ide se samo pravo i meni treba mozda 45 sekundi do plaze :) nije daleko mozda 80 90 metara...mada ja sam se kupao skroz na drugoj plazi,kad se izadje iz dafnija idem skroz desno do kraja mozda nekih 500 metara i skrenem levo jos nekih 50 metara i plaza nema guzve mozete stvaiti suncobran mada posle 13 h ne treba jer ima drvoreda i hlad je ceo dan,zbog toga sma je i koristio... a mozete uvek sesti u kafic naruciti bilo sta i imate pravo na lezaljku da koristite ceo dan,znaci grcka kafa je 1,50 evra negde i 2 evra i imate lezaljku i suncobran... mada ja to nisam koristio,vise volim nomadski fazon,malo ovde mao tamo...:)

da hotel ima lepo dvoriste i igraju se deca,sutiraju loptu lome scvece :) a gazda ni rec nije rekao,gazda je car inace... ima lepo i prostrano dvoriste i deca se mogu ceo dan igrati tu bez ikakvih problema,u hotelu imate i wifi imate i sifru tamo pise vam,mozete koristiti net dzabe ... ako ima jos pitanja samo recite...lepo se provedite na moru...pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio bih vrlo zahvalan ako bi mi neko odgovorio da li i turisti koji nisu gosti hotela Dafni plus, već neke druge smestajne jedinice, mogu da se hrane u ovom hotelu :Help:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da moguce je...dosta ljudi dolazi iz drugih hotela zbog hrane u dafni...cena je ista kao da ste i gost hotela nema razlike...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informaciji :thankyou:

Možete li mi još reći u kom periodu tokom dana je ručak, a kada večera?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26985
    Ukupno tema
    905151
    Ukupno poruka