Katarina Loves Leptokaria

Hotel Dafni plus-Leptokarija

218 poruka u ovoj temi

Gde gleda,veličina,kupatilo,svaka informacija je korisna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Е овако, ове године идем трећи пут у Лептокарију и једини разлог томе је Дафни. До сад смо увек били презадовољни ценом и пруженом услуом. Значи Дафни је сасвим ОК. Нисам био у поменутој соби али мислим да је соба гледа према Олимпу, што је сасвим Ок, није неки поглед али је мирно, искрено ни са друге стране није неки поглед. А што се тиче унутрашњости соба мислим да су све прилично сличне, то сте могли да видите и на сликама. Био сам у 3 креветној са помоћним креветом и било је сасвим довољно места. Можда је кухињица или да кажем овај део за спремање хране мало премален, али то је нека стандарда опрема у већини апартмана у Грчкој.

Мислим да је купатило са те стране са издвојеним делом за туширање. Оно што ми је битно а то је да је све тако рећи ново и прилично чисто. У апартманима буду за свакога по један велики пешкир и мислим 2 мања.

Надам се да сам бар мало помогао али у сваком случају мислим да ће те се лепо провести.

УУУжжжжииивввааннцииијјјааа :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na opisu!Ima li gde da se ostave stvari poslednji dan i toalet za one koji odlaze?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Видио сам да људи углавном остављају ствари у холу хотела, колико сам приметио безбедне су ту, мислим да и газда гарантује за то. Такође ту је у приземљу и тоалет.

Исто тако нисам раније поменуо али у склопу хотела се налази и ресторан и могућност полупансиона, мислим да је исхрана одлична, тако да ако вам се уклапа у буџет понуђена цена мислим да се нећете покајати. Ако вас интересује могу вам још детаљније објаснити.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatili smo i ishranu,svi hvale restoran.Hvala,mnogo mi znače ove informacije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Procitao sam celu temu, bilo je malo reci o tome, ali me interesuju jos neka misljenja o tome kako se u ovom smestaju organizovati sa bebom? U agenciji su mi rekli da u samoj vili ne moze da se dobije krevetac, ali da navodno u sobama ima dovoljno mesta za prenosni. Ne mili mi se bas da i njega vucaram u kolima, ali ako bas mora ponecu.

Da li je u tom slucaju dovoljan 1/2 studio da bih ubacio prenosni krevetac, ili da za razliku od 30 eura uzmem 1/3 studio, ako je znatno veci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Можда касним са одговором и не знам колико ће ти помоћи, али ипак, Собе су заиста довољно велике велике да се у њима може поставити креветац за бебу, мислим да је генерално простор солидан. Само бих ти још нешто напоменуо, прошле године моји родитељи су уплатили двокреветну а добили су трокреветну собу. Нисам сигуран али мислим да они немају ули јако мало имају двокреветних соба те за ту цену дају трокреветну. Исто тако можеш да узмеш собу са помоћним креветом, ми смо једне године добили такву собу 3+1, тај помоћни кревет је нешто ужи од осталих али довољан. Не знам колика је беба и да или би вам могао послужити тај помоћи са евентуално неком импровизованом оградицом од јастука и ћебића.

Опетне занам шта ти кажу у агенцији али ако могу да ти препоручим агенцију Балканик из Ваљева, одлични су и спремни да помогну. Тамо ради једна девојка Јелена Пажун фантастична је и спремна да помогне, видите са њом да какве комбинације су могуће у којој соби.

Срећно!!!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je tacno da sunce zadje vec oko 17h....meni je to bitno,volim da se suncam do kasno...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma kakvi..nije tacno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrati li se neko ove godine iz Dafnija...nesto novo..?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani forumasi, letujemo u leptokariji u hotelu Dafni plus, ako nekoga interesuje pomenuti hotel je u blizini plaze koja je najgora u okruzenju, preporucujemo skotina plazu na 5 min voznje kolima ka platamonu. Sto se tice samog hotela lepog je izgleda, sobe su relativno ciste samo je mana sto ih ciste jednom nakon 5 dana kada menjaju i peskire, a ako hocete da vam promene  vise puta doplacuje se (veliki peskir 0.50 centi mali 0.30). Kuhinjica je izuzetno mala  slabo opremljena (manjak serpi, nema tiganj, manjak escajga) i nepristupacna ( aspirator nikako ne ukljucujte izbacuje prasinu u sobu). Cistacice neljubazne, jedva sam izvukao kesu za djubre da dobijem. Tende se spustaju kada gazda odredi i to u svim sobama pa nije moguce da sami to regulisete sto se nama bas i ne svidja. Parking je tesko naci ispred hotela pa je resenje negde sa strane u ulici. Lekar je na raspolaganju 24 h barem tako kako kaze decko iz agencije. Toliko iz Leptokarije, ako nekoga jos interesuje nesto o hotelu Dafni neka pita, pozdrav.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani forumasi, letujemo u leptokariji u hotelu Dafni plus, ako nekoga interesuje pomenuti hotel je u blizini plaze koja je najgora u okruzenju, preporucujemo skotina plazu na 5 min voznje kolima ka platamonu. Sto se tice samog hotela lepog je izgleda, sobe su relativno ciste samo je mana sto ih ciste jednom nakon 5 dana kada menjaju i peskire, a ako hocete da vam promene  vise puta doplacuje se (veliki peskir 0.50 centi mali 0.30). Kuhinjica je izuzetno mala  slabo opremljena (manjak serpi, nema tiganj, manjak escajga) i nepristupacna ( aspirator nikako ne ukljucujte izbacuje prasinu u sobu). Cistacice neljubazne, jedva sam izvukao kesu za djubre da dobijem. Tende se spustaju kada gazda odredi i to u svim sobama pa nije moguce da sami to regulisete sto se nama bas i ne svidja. Parking je tesko naci ispred hotela pa je resenje negde sa strane u ulici. Lekar je na raspolaganju 24 h barem tako kako kaze decko iz agencije. Toliko iz Leptokarije, ako nekoga jos interesuje nesto o hotelu Dafni neka pita, pozdrav.

 

Pored plaze u Skotini, za turiste sa autom, imate plazu Milos i Plaka. Obe plaze nalaze se severno od Leptokarije ili putem kojim ste dosli iz pravca Paralije. Prvo je Milos ima tabla, a Plaka je dalje. Videla sam bas ovde na forumu da ima kamp naselje sa bungalovima u Plaki i da su ljudi zadovoljni. U Leptokariji je problem sa velikim brojem turista, a kakvi znamo da budemo aljkavi da smece i pikavce ostavljamo gde stignemo, a svako od nas na svojoj kozi u more unese sredstava za suncanje, pa i nije cudo sto more zna da bude prljavo, mada se sami vlasnici kafica trude da svoj deo plaze srede. 

 

Giros od 2 do 3 evra, pivo od 2 do 3 evra, kafa 2,5 evra, grožđe od 1 do 1,5evra....

 

Hvala

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani forumasi, letujemo u leptokariji u hotelu Dafni plus, ako nekoga interesuje pomenuti hotel je u blizini plaze koja je najgora u okruzenju, preporucujemo skotina plazu na 5 min voznje kolima ka platamonu. Sto se tice samog hotela lepog je izgleda, sobe su relativno ciste samo je mana sto ih ciste jednom nakon 5 dana kada menjaju i peskire, a ako hocete da vam promene  vise puta doplacuje se (veliki peskir 0.50 centi mali 0.30). Kuhinjica je izuzetno mala  slabo opremljena (manjak serpi, nema tiganj, manjak escajga) i nepristupacna ( aspirator nikako ne ukljucujte izbacuje prasinu u sobu). Cistacice neljubazne, jedva sam izvukao kesu za djubre da dobijem. Tende se spustaju kada gazda odredi i to u svim sobama pa nije moguce da sami to regulisete sto se nama bas i ne svidja. Parking je tesko naci ispred hotela pa je resenje negde sa strane u ulici. Lekar je na raspolaganju 24 h barem tako kako kaze decko iz agencije. Toliko iz Leptokarije, ako nekoga jos interesuje nesto o hotelu Dafni neka pita, pozdrav.

 

Postovanje, sa porodicom idem u Dafni plus, kolika je razdaljina do plaze i ako mozete kazite mi kkva je hrana u hotelu...hvala najlepse unapred....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza od hotela Dafni plus je udaljenaa oko 100m, a za hranu ne znam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice hrane u Dafnije drugar kaze da je odlicna, ja licno nisam uzimao ali sam video da su ljudi zadovoljni, inace mozete uzimati i na licu mesta ne morate uplacivati ranije, moze i samo jedan obrok, dorucak je 4 e po osobi a vecera, rucak su po 6 e po osobi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905073
    Ukupno poruka