Maria

Izbor mesta na Sitoniji

494 poruke u ovoj temi

@gwen

Smeštaji na plažama Sykie (Linaraki, Limanakai, Tourkolimnionas, Klimataria) postoje ali u vrlo skromnom izdanju i rekao bih neprimereni za sitnu dečicu. Prema tome SARTI i na 10-tak minuta su vam ove plažice koje svakako garantuju lep doživljaj kako u junu tako i krajem avgusta. Jedino što je krajem avgusta ovde velika slava pa je i veća gužva zbog Grka koji tada dolaze u velikom broju! Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. I na preporuci za avgust.

Po procitanim postovima sam pretpostavila za Sarti, ali rekoh da proverim. Samo da nadjemo jos neki hotelcic.

pozdrav

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao prvo pozdrav svima ... citao sam ovu temu i super je, dosta toga objasnjeno !!! e sad jedno pitanje, na more idemo nas cetvoro ( prijatelji/drugari kako god ) 25+ godina .... 29.06 i putujemo svojim kolima ... trazio sam dosta toga sto se grcke tiche posto nikad nismo bili i Sitonija mi deluje skroz ok ... ne trazimo neke lude provode da 6 ujutru po diskotekama ali naravno nismo ni u penziji pa da samo sedimo na plazi i u sobi :) mislite da je sitonija dobar izbor za nas ? hvala unapred ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima i samo da kazem da ste super i hvala na lepim informacijama koje mogu ovde da se nadju.

Planiram da u avgustu idem na letovanje i po svemu sudeci bice to Sitonija i mesto Sarti, smestaj jos nisam nasao ali naci ce se nesto vec, mada predlozi na neki smestaj sa mogucnoscu parkinga bi dobro dosli. Glavno pitanje koje me interesuje da li i na kojim plazama u Sartiju ima tuseva?

Pozdrav svima i hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@najram

Tuševi postoje na plažama ARMENISTIS, PLATANITSI, LINARAKI, THALATTA, DESTENIKA, TRISTINIKA, POSEIDON, LIKITHOS, KOHI, MITARI. Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jednom da pitam o Porto Caras-u, ako je neko skoro bio da prenese svoja iskustva!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se, ja s neba pa u rebra :)

Imate li preporuku za mesto i dobar (ne preskup) hotel na Sitoniji, ako krenemo u septembru sa malim bebcem na more? Ako može mesto sa lepim šetalištem bilo bi super, da ne mora da se ide kolima na plažu, pedijatar i apoteka takođe da su u mestu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi neko mogao nesto vise da kaze o Ormosu Panagiosu?Smestaj, cene,svoje neko iskustvo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisali smo Lagomandra Beach Hotel, dovoljno blizu Neos Marmarasa a i Nikitija.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Foto tura Kalogrija

Izmenjeno (mikap)
stavljen ispravan link
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lagomandra Beach Hotel: pozicija savršena, more i plaža savršeni. Hotel definitivno ne vredi te pare, sobe male, kupatila najmanja koje sam video po hotelima, hrana jednolična i bezukusna.

Izmenjeno (Heinz)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam da li sam na pravom mestu, ali interesuje me koje mesto bi bilo najbolje za pecanje? i ima li ribe uopste na sitoniji? osim girica

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li je ovo prava tema za ovo pitanje, ali molim nekog ko zna da mi odgovori u kojim se sve mestima na Sitoniji nalazi supermarket Lidl. Cula sam za onaj u Nikitiju, ali da li je to jedini?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da jeste, nisam isla u njega ali neki koji su bili u sartiju isto kao i ja isli su u nikiti u kupovinu, po meni malo besmisleno napraviti 120km, zarad kupovine, ali .....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste jedini. Oko kilometar dva posle Nikitija prema Sartiju. A odatle do Sartija na stranu preko Vurvurua ima 43km. Slazem se da je pametnije kupiti hranu u dolasku, jer tu svakako morate proci, nego gubiti vreme od odmora. :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka