Maria

Izbor mesta na Sitoniji

427 poruka u ovoj temi

@ackol

Odličan izbor i smeštaja i termina. DIMIS je potpuno nova kuća moderno opremljena, sjajna lokacija na granici Stari/Novi Sarti, na par koraka od šetališta i plaže... Lep provod na Sitoniji!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel može neka slika te kuće, tog smeštaja? Da li znate možda, da li primaju i kućne ljubimce?

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tražim gde bih sa svojom porodicom mogla letovati ove godine. Prošle godine smo pronašli, za nas, idealno mesto na Tasosu pa sada tražim slično na nekom drugom mestu. Apartmani su bili u maslinjaku na samoj obali mora. Deca su bez problema mogla da trče do same plaže. Peščana plaža je bila rezervisana samo za goste apartmana pod borovima. Ulaz u more je bio postepen, peščan, sa dosta plićaka, idealno za decu. Nedaliko je bila taverna gde smo mogli da se hranimo a na obližnjoj javnoj plaži smo mogli da pronaćemo još nekoliko. Nije nam važno da budemo na pešačkoj udaljenosti (ako jeste još bolje) od naselja jer bismo išli autom. Treba da naglasim da nam je prirodan borov hlad, zbog zdravstvenih problema dece, veoma važna. Ako neko zna za ovakvo mesto bilo gde na grčkoj obali molim da mi javi.

Ovaj opis sa Tasosa baš lepo deluje. U kom mestu i na kojoj plaži ste imali ovako idiličan smeštaj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel može neka slika te kuće, tog smeštaja? Da li znate možda, da li primaju i kućne ljubimce?

Hvala

Ima ovde slika

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sitonijanadlanu,

Hvala Vam na brzom odgovoru i savetima. Zaista ste nas zagrejali za ovo putovanje, tako da nam ostaju lepe muke - šta izabrati. Bojim se da će veći problem da bude kako da se strpimo do septembra.

Puno pozdrava

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@elora

Sa velikim zadovoljstvom ću vam preneti informacije i moja saznanja o Sitoniji kako bi skratili vreme do septembra koje i ja ove godine čekam za kraći obilazak ovog izuzetnog poluostrva. Verujem da će uz dobru pripremu očekivanja biti sigurno premašena. Vremena ima, a i volje pa mi se slobodno javite na MOJ MAIL.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dali je neko bio u KUCA AFRODITI? tamo smo uplatili pa me interesuje nesto vise o njoj, stari deo sartija

hvalaaaaaaaaaa

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@sitonijanadlanu

DALI ZNATE NESTO O SMESTAJU U KUCA AFRODITI U STAROM SARTIJU ODMA UZ PLAZU, HVALA

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Citajuci ovaj forum,i temu SARTI shvatila sam da u Sartiju imaju dve kuce Afroditi,jedna je starija i na njoj pise Afroditi house,a druga je potpuno nova,ove godine prima prve goste i tu sam ja uplatila.O ovoj prvoj mislim da se pisalo u temi Sarti.Koju si ti uplatila?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@veca

Bez brige, izabrali ste smestaj na savrsenoj lokaciji, na samom kraju starog Sartija na granici prema parkingu i pocetku Novog Sartija. Kuca AFRODITI nalazi se u drugoj ulici od mora i u sklopu kuce postoji prodavnica suvenira AFRODITI. Preko puta kuce je najbolji minimarket u Sartiju gde do sitnih sati mozete kupiti sve sto vam zatreba i to po vrlo povoljnim cenama. Na 5min od plaze Sarti i setalista gde vec se dobro zna mozete odabrati tavernu, kafe ili bar po vasoj meri.

Dakle, napravili ste dobar izbor pa sada ostaje samo da sto pre dodje termin polaska i da se prepustite uzivanjima kojih na Sitoniji ima u izobilju. Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedno pitanje :)

Idem ove godine sa devojkom kolima na Sithoniu. Da li mozete da mi predlozite neko mesto za mlade(oboje imamo 24g)? Znaci ne zelimo Ios, Zakintos ludnicu a ni previse mirno(kao npr. Metamorfosi)? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Citajuci ovaj forum,i temu SARTI shvatila sam da u Sartiju imaju dve kuce Afroditi,jedna je starija i na njoj pise Afroditi house,a druga je potpuno nova,ove godine prima prve goste i tu sam ja uplatila.O ovoj prvoj mislim da se pisalo u temi Sarti.Koju si ti uplatila?

ima vila afroditi i kuca afroditi, vila ove godine prima prve goste, a i kuca je nova od prosle godine, na 30 metara je od mora i relativno jeftinija pa smo se zbog male dece odlucili za nju :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem ove godine sa devojkom kolima na Sithoniu. Da li mozete da mi predlozite neko mesto za mlade(oboje imamo 24g)? Znaci ne zelimo Ios, Zakintos ludnicu a ni previse mirno(kao npr. Metamorfosi)? :)

Pretpostavljam da bi Neos Marmaras bio pravi izbor za vas i eventualno Sarti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

[name='stezopela' date='14. maj 2011 - 10:17' timestamp='1305368223' post='334340']

Idem ove godine sa devojkom kolima na Sithoniu. Da li mozete da mi predlozite neko mesto za mlade(oboje imamo 24g)? Znaci ne zelimo Ios, Zakintos ludnicu a ni previse mirno(kao npr. Metamorfosi)?

Moj predlog za vas mlade je Neos Marmaros. To je inače malo veće mesto gde imate klubove kafiće, a čini mi se i diskoteku.

Izmenjeno (mirarbi)
nezatvoren citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima

Planiramo da ove godine letujemo u Grckoj, idemo sa sinom od 2 godine, i treba nam mala pomoc oko izbora smestaja, tj hotela. Na sajtu Sitonija na dlanu mi se svidela pigadaki plaza (onaj duzi naziv je komplikovan). Ima li nekih hotelcica pogodnih i za decu u njenoj blizini? Isto me interesuje da li je Sitonija bolja u junu ili krajem avgusta?

pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867508
    Ukupno poruka