tftzipcat

Medjunarodno putno osiguranje

1476 poruka u ovoj temi

@Milos76  u pravu si,uradi sve sto je do tebe! (bas to glupi akumulator a da ne pricam nesto ozbiljnije)

Uzimam svake godine AMSS pomoc na putu,2250 rsd on-line,kod njih 2550 rsd,osiguranje on-line me takođe kostalo 300 kinti jeftinije.

Tamo 300,ovde 300 i pijes kaficu negde a ne maltretiras se.:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Icethunder,upravo to..Niko ti ne garantuje da neće i pored toga da se desi nešto,ali..

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Besplatno zdravstveno osiguranje za putovanje u 20 zemalja

Jedna od obaveznih stvari pred letovanje u inostranstvo jeste zdravstveno osiguranje za zemlju u koju se putuje, a zdravstveni osiguranici Srbije mogu ga dobiti preko Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje za 20 zemlja sa kojima Srbija ima potpisane ugovore.

 

Kako to funkcioniše u praksi,da li to npr ambulanta ili lekar u Grčkoj stvarno priznaje i prihvata kao polise osiguravajućih društava,da li se plaća sve pa se vrši refundacija u zemlji...ostaje da vidimo iz iskustva putnika..

Ovo osiguranje postoji, ali sa Grckom nije potpisan sporazum (dakle, tu ide samo ovo privatno). Spisak svih zemalja sa kojima je sporazum potpisan imate ovde: http://www.mfa.gov.rs/sr/index.php/konzularni-poslovi/putovanja-u-inostranstvo/zdravstvena-zastit?lang=lat

 

nema ništa od toga...Raspitala sam se. Ne fercera ni u Crnoj Gori!

Crna Gora je na listi i ovo osiguranje se priznaje (govorim iz sopstvenog iskustva). Za dete je relativno lako uzeti, a za odrasle mnogo teze. Nisam cesto aktivan na ovom forumu, ali ako nekog zanima, mogu da napisem proceduru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Koje je bolje putno osiguranje , uniqa ili generali čitao sam temu dugo i obe osiguravajuće kuće imaju dobre komentare ali ne znam koje da uzmem

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo koje, imam pozitivno0 iskustvo i sa jednom i drugom kucom, stim da mi je poslednje 2 godine generali bilo jeftinije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sava putno osiguranje takođe skroz OK !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U redu, hvala!Uzeo sam Uniqa valjda mi neće zatrebati

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

UNIQA nikako!! Na žalost prvi dan letovanja muž i sin su u isto vreme dobili strašan osip po telu. Ispoštovane sve proedure,hotelski lekar nije mogao da postavi dijagnozu,hitno prebačeni do najbliže bolnice sanitetom.  U bolnici prijavljen slučaj osiguravajućoj kući,potvrdili da je sve OK,i da su dokumentaciju prosledili Corisu partnerima iz Grčke.. U bolnici potvrđeno da ništa ne plaćamo,sutradan uredno otpušteni iz bolnice. Nakon 5 meseci stiže hladan tuš,u vidu računa iz bolnice za nepokriveni deo koji osiguranje nije htelo da prizna !?!??! Ćeranje može da počne!  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pristojnog advokata za ruku pa ih utužite. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko je kupio AMSS putno zdravstevno osiguranje bio je u zabludi da se osigurao (barem prvog dana) !!!

AMS punto zdravsteveno osiguranje

" Polisa postaje aktivna prelaskom državne granice, nakon isteka dvadesetčetvrtog časa dana koji je naveden kao početak trajanja osiguranja a ističe završetkom dvadesetčetvrtog časa dana koji je naveden kao datum prestanka osiguranja. Povratkom u zemlju, polisa putnog zdravstvenog osiguranja automatski prestaje da važi. "

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam ni znao da AMSS ima putno zdravstveno osiguranje, ja sam ranije preko njih uplaćivao pomoć na putu ali su raznim personalnim promenama i previranjima u firmi kao i zatvaranjem nekih poslovnica i servisa opasno narušili ugled firme i jednostavno sam posle jednog lošeg iskustva prestao da uplaćujem. Šteta je jer je to zaista bila ozbiljna i ugledna kuća. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Generali se skroz pokvario, postali teski prevaranti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji prijatelji su prosle godine koristili Generali u Crnoj Gori (nisu hteli drzavno besplatno, koje sam ja koristio i gore objasnio) i zadovoljni su, jer su im ovde troskovi refundirani, a nisu bili zadovoljni lekarom, jer je njima trebao pedijatar, a pregled je izvrsio neko drugi (dal' lekar opste prakse ili tako nesto, zaboravio sam).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka