tftzipcat

Medjunarodno putno osiguranje

1411 poruka u ovoj temi

Evo mog iskustva sa DDOR,mislim povoljno je.

U Sartiju,gde smo bili,samo se javili predstavniku agencije i on nas posalo kod doktora,predali polisu,lekar izvrsio pregled i dao recept.Otisli u apoteku kupili lekove u vrednosti od 30-tak evra,i naravno uzeo racune.Kada smo dosli kuci otisli u predstavnistvo predali racune iz apoteke,popunili neke formulare i posle 15-tak dana su isplatili pare na racun.Sve korektno,Jedino kritika na racun DDOR-a je sto imaju veoma malo predstavnistva po Beogradu tj imaju 3 na Novom Beogradu u krugu od kilometar,a u Beogradu samo jedno,ostala su pozatvarali.

U principu ako kupujete lekove,a mislim da malo apoteka daju preko polise,problem je sto ste malo na gubitku,jer razlika u kursu i trosak odlaska do predstavnistva su na mom trosku.I to vazi za sve osiguravajuce kuce.

Uz Super karticu dobio 3 dana gratis.

Pre par godina koristio sam Dunav isto u Sartiju,nismo imali nikakvih problema,isto sam se javio predstavniku turisticke agencije,otisli kod doktora(oni su sredili papirologiju),,jedino sto su lekovi bili par evra pa mi se nije ni isplatilo da refundiram

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25909
    Ukupno tema
    862975
    Ukupno poruka