tftzipcat

Medjunarodno putno osiguranje

1445 poruka u ovoj temi

Gde ste odabrali putno osiguranje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja očekujem da neko odgovori na prethodni post u vezi Grave osiguranja ali izgleda da niko nije koristio njihovo. Stvarno ne želim ono što nudi agencija preko koje putujemo a to je Globos, novopečeni o kojima ništa ne znam....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da i mene zanima. I mi bi smo Grawe osiguranje. Deluje povoljno, a prihvataju i probleme sa hroničnim bolestima. U SATovoj patroli doktor u Neos Marmarasu kaže da primaju sva srpska osiguranja.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da i mene zanima. I mi bi smo Grawe osiguranje. Deluje povoljno, a prihvataju i probleme sa hroničnim bolestima. U SATovoj patroli doktor u Neos Marmarasu kaže da primaju sva srpska osiguranja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo su detalji Grawe osiguranja koje se nudi ovde za online kupovinu u rubrici "Putno osiguranje", ja sam izabrao maksimalnu sumu od 32000€....99,9% da ću uzeti njihovo.

https://www.osiguranik.com/osiguranje/putno-osiguranje/kupovina-putnog-osiguranja/#gf_72

Na sajtu Grawe osiguranja isto piše da pokrivaju i karantin u iznosu do 1000€ po osobi pa sad kako bog da, zlu ne trebalo ali neka se nadje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26589
    Ukupno tema
    891315
    Ukupno poruka