Guest Slavisa

ASPROVALTA

1186 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima,

zanima me da li je neko imao iskustva sa smestajem Evangelia rooms & apartments u Asprovalti?Da li je neko boravio u b kompleksu?Kakav je smestaj i kakvi su utisci?

Upravo se nalazim o pomenutoj vili...Koliko sam upucen sve su Apartmani sa dve sobe ,ima 4 i 6 krevetnih apartmana.Sve pohvale za gazdaricu i apartmane
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Temperaturu da budem iskren nisam gledao uopste.More nije hladno(barem za moje kreterijume). Danas prepodne bilo oblacno i malo hladnije ali je vec poslepodne bila sasvim druga prica.Deca uzivaju u talasima kojih ima non stop,kao i vetra.

:thankyou: Mi idemo tek krajem avgusta ali cisto pitam da sam u toku :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Sandra

Tasos je prelep! Mi smo bili dve godine za redom i vratila bih se opet,ali ima još toliko mesta koje zelimo da vidimo,pa možda za koju godinu :kapetan:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedva cekam da ga vidim i ja :happy: Sudeci po fotografijama,snimcima, i iskustvu ljudi koji su letovali tamo,sve je pozitivno.Umrecu do septembra. :nesvest::) Kako god,vratimo se temi ''Asprovalta''. :don-t_mention: :cvetak:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me kakve su to plaze u drugim mestima...jer otkad znam za sebe letovali smo u Asprovalti i Vrasni i dva puta na Tasosu. Moje misljenje sto se tice Asprovalte i Vrasne je da je plaza super velika, talasa ima ali se uvek extra provedemo, setaliste je duz mora super super, za ljude poput mene idealno porodicno mesto za opustanje i odmor, daleko od svake galame diskoteka i nekih velikih guzvi po plazi...voda je uvek prepodne bila cista popodne se zamuti i nije bas za plivanje, meduze nisam video...Samo iskreno neznam koliko su to cistije i lepse plaze-vece na drugim mestima? I voda prozirnija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To su plaze iza mesta Olimpiada. Ima ih par komada,jedna za drugom i mnoooogo su lepse od plaza i u Asprovalti i Vrasni i Stavrosu. Imas citavu temu pod nazivom Olimpiada pa procitaj tamo :novine:

Izmenjeno (Tanja_NS)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me kakve su to plaze u drugim mestima...jer otkad znam za sebe letovali smo u Asprovalti i Vrasni i dva puta na Tasosu. Moje misljenje sto se tice Asprovalte i Vrasne je da je plaza super velika, talasa ima ali se uvek extra provedemo, setaliste je duz mora super super, za ljude poput mene idealno porodicno mesto za opustanje i odmor, daleko od svake galame diskoteka i nekih velikih guzvi po plazi...voda je uvek prepodne bila cista popodne se zamuti i nije bas za plivanje, meduze nisam video...Samo iskreno neznam koliko su to cistije i lepse plaze-vece na drugim mestima? I voda prozirnija?

Puno su lepse,i bez vetra.Ima kod mene foto tura ''Stavros i jos ponesto 2013'', pogledaj ima dve slike.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kisa,kisa i opet kisa.Danas jos i zahladnelo redovno.Nema dana da ne padne barem jednom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo se nalazim o pomenutoj vili...Koliko sam upucen sve su Apartmani sa dve sobe ,ima 4 i 6 krevetnih apartmana.Sve pohvale za gazdaricu i apartmane

Hvala puno na odgovoru,ja koliko sam razumela da je a komplex blizi plazi i ima 4-6krevetne apartmane,a da je b malo dalje i da su tamo 3kreveti apartmani.Nama bi odgovarao trokrevetni pa pitam kakvi su i da li su mnogo udaljeni od plaze?

Unapred hvala na pomoci

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veliko razocarenje u restoran ANTONIS narucili smo oradu i do sada jadniju porciju nisam dobio.Na tanjiru riba sa dva koluta paradajza i par komadica luka.U odnosu na ostala masta gde sam do sada letovao ovo je bio cist promasaj od rucka.U ostalim restoranima nisam bio,tako da za njih ne mogu da tvrdim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kod mene u radnji juce dosla zena i kupuje papuce od 650,oo dinara...na kraju je razocarana odustala od shopinga jer nisu kozne i nisu anatomske

(postoji li veza sa gornjim postom....) :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani gospodine ili sta ste vec,prvo procitajte post kako treba pa onda iznosite komentare.Porcija ribe u svim restoranima je cenovno ista ali se ocigledno razlikuje u nacinu samog serviranja i kolicine priloga koje dobijete uz nju.Samo sam hteo da skrenem paznju onima koji tek tamo idu da ne prodju kao i ja.Naravno da ne bi komentarisao da nisam vec prethodno dobio za iste pare mnogo bogatiji obrok u Nei Poriu,Polihronu itd...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo prosle godine jeli oradu u istom restoranu. Nama je riba bila prepecena,ustvari pre zagorela,pa se nismo vracali u taj restoran iako smo imali popust od 15% jer smo bili smesteni u vili koja ima valjda deal sa njima. Na Tasosu smo jeli mnooogo bolju oradu za isto ako ne i trun manje para.

Svako ima pravo da ceni novac koji je zaradio i da za isti trazi odredjeni kvalitet. Pa nije mu riba servirana za dzabe,pa da bude zahvalan na bilo kakvoj usluzi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko bio u vili ELLA. Zanimaju me detalji vezano za ležajeve u dupleksu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim za pomoc.

Da li je neko bio u vili Aleksandros u Aprovalti?

Uzeli smo apartman za 6 osoba, pa me zanima da li je sve onako lepo kao na slikama? :-)

Unapred hvala,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka