Guest Slavisa

ASPROVALTA

1186 poruka u ovoj temi

Mi smo prosle godine isli preko Barcina u asprovaltu,ali u vilu Alexandros i bas smo zadovoljni. Ako imas ugovor onda je sve ok, ali uvek ih mozes nazvati pa pitati. Mislim da ti posalju vaucer par dana pred put. Predstavnik agencije je bio svako vece sat vremena u vili tsko da smo mogli da mu se obratimo za sve sto treba,a i gazda super govori srpski tako da ni tu nije bilo problema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine isli preko Barcina u asprovaltu,ali u vilu Alexandros i bas smo zadovoljni. Ako imas ugovor onda je sve ok, ali uvek ih mozes nazvati pa pitati. Mislim da ti posalju vaucer par dana pred put. Predstavnik agencije je bio svako vece sat vremena u vili tsko da smo mogli da mu se obratimo za sve sto treba,a i gazda super govori srpski tako da ni tu nije bilo problema.

Imam ugovor - račun koji su mi poslali mail-om, mi smo iz Novog Sada. Telefonom su mi rekli da mi vaučer ne treba zato što putujemo njihovim autobusom. Samo su mi usmeno potvrdili da im je legla uplata i da se čujemo par dana pred polazak. Krećemo tek 26.08.to mi se čini tako daleko.....Na raznim forumima ima tako različitih utisaka i o agenciji Barcino i o Asprovalti, nadam se da će naši biti pozitivni!
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo boravili u Stavrosu,ali smo posetili I Asprovaltu koja je predivna,prostrana,plaza super,veliko setaliste,mir I tisina(bar u septembru),jednom prilikom dok smo bili na plazi smo videli delfine~nezaboravan dogadjaj.Nadam se da cemo sledece godine letovati u Asprovalti.Pozz za sve :)

Ako se odlučite za Asprovaltu, zaobiđite vile Angela i Angelika (isti je vlasnik), vlasnik je neviđeni prevarant. Sve ostalo u Asprovalti je sjajno!
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam ugovor - račun koji su mi poslali mail-om, mi smo iz Novog Sada. Telefonom su mi rekli da mi vaučer ne treba zato što putujemo njihovim autobusom. Samo su mi usmeno potvrdili da im je legla uplata i da se čujemo par dana pred polazak. Krećemo tek 26.08.to mi se čini tako daleko.....Na raznim forumima ima tako različitih utisaka i o agenciji Barcino i o Asprovalti, nadam se da će naši biti pozitivni!

I mi cemo i ove godine sa Barcinom opet u vilu Alexandros i isto idemo u tom periodu od 27.08. :))))) Mi smo prosle godine bili bas zadovoljni i sa agencijom i sa smestajem pa smo se odlucili i ove godine za isto. Asprovalta ne bi bila moj izbor ove godine da nismo dobili bebu,koja ce imati 6 meseci u to vreme pa mi je bilo presudno kod izbora destinacije da je blizu. Mi idemo autom,preko Bugarske i stignemo za nekih 8-9 sati,tako da mi je to ok sa malim detetom. DObra stvar kod ovog smestaja je sto je na 50m od plaze i na setalistu,tako da je super za kolicca. Plaza je ok,ali nista vise od toga. Nama odgovara sto nije prevelik plicak,jer to ne volimo,a deca mi svakako idu sa rukavima i sa nama u vodu pa nije ni bitno da li je velik plicak ili ne. Cene su ok,iste ili nize nego u NS-u,cak i po restoranima,a ima i par vecih marketa za vece kupovine. Sto se tice Barcina,iskreno,svi smestaji koje oni rade meni izgledaju bas ok,za razliku od nekih drugih agencija koji za solidne pare prodaju katastrofe od smestaja. Ali opet,sve zavisi od toga sta covek trazi i sta je kome prioritet. Pozzz pa se mozda i vidimo na leto :)))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko isao u sopstvenoj reziji u asprovaltu bez posredovanja agencije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene zanima ove godine Asprovalta u sopstvenoj reziji.

Da li mi moze neko reci za apartmane sa dve spavace u Asprovalti eventualno u Nea Vrasni 4-5 krevetne

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi cemo i ove godine sa Barcinom opet u vilu Alexandros i isto idemo u tom periodu od 27.08. :))))) Mi smo prosle godine bili bas zadovoljni i sa agencijom i sa smestajem pa smo se odlucili i ove godine za isto. Asprovalta ne bi bila moj izbor ove godine da nismo dobili bebu,koja ce imati 6 meseci u to vreme pa mi je bilo presudno kod izbora destinacije da je blizu. Mi idemo autom,preko Bugarske i stignemo za nekih 8-9 sati,tako da mi je to ok sa malim detetom. DObra stvar kod ovog smestaja je sto je na 50m od plaze i na setalistu,tako da je super za kolicca. Plaza je ok,ali nista vise od toga. Nama odgovara sto nije prevelik plicak,jer to ne volimo,a deca mi svakako idu sa rukavima i sa nama u vodu pa nije ni bitno da li je velik plicak ili ne. Cene su ok,iste ili nize nego u NS-u,cak i po restoranima,a ima i par vecih marketa za vece kupovine. Sto se tice Barcina,iskreno,svi smestaji koje oni rade meni izgledaju bas ok,za razliku od nekih drugih agencija koji za solidne pare prodaju katastrofe od smestaja. Ali opet,sve zavisi od toga sta covek trazi i sta je kome prioritet. Pozzz pa se mozda i vidimo na leto :)))

Bas mi je drago da cujem pozitivne utiske o agenciji i mestu. Ne znam kada ste rezervisali, ja sam htela Alexandros cetvorokrevetni apartman, ali pocetkom januara su mi rekli da je vec popunjeno. Devojka iz agencije mi je preporucila vilu Elli, koja mi se isto svidja, samo nema dve spavace sobe nego u dnevnoj ima dvosed i fotelju na razvlacenje. Tu treba da spavaju moj brat i sin koji ima 18 godina, nadam se da ce to biti u redu. Vasa beba je ovih dana rodjena? Svaka cast na odluci da vec ovog leta idete na more... I ja sam vodila malu decu (troje) na more samo smo tada imali nasu kucu u CG. Sigurno cemo se videti; ja jedva cekam da krenem!!! Pozdrav :rolleyes:
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uzeli cetvorokrevetni duplex. Ove dve starije cerke i kuci spavaju u svojoj sobi pa im to nece biti nista novo,a mi cemo sa bebanom u drugu. Volimo da putujemo,a kad su tako mali mozda je i lakse sa njima nego kad su veliki ;). Jedino sto cemo imati gomileeeeetinu stvari i krcat auto,ali sva sreca pa je parking odmah pored vile :))) Samo sad treba docekati kraj avgusta :-/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uzeli cetvorokrevetni duplex. Ove dve starije cerke i kuci spavaju u svojoj sobi pa im to nece biti nista novo,a mi cemo sa bebanom u drugu. Volimo da putujemo,a kad su tako mali mozda je i lakse sa njima nego kad su veliki ;). Jedino sto cemo imati gomileeeeetinu stvari i krcat auto,ali sva sreca pa je parking odmah pored vile :))) Samo sad treba docekati kraj avgusta :-/

Kad ste rezervisali u agenciji? Meni su pocetkom januara rekli da nema slobodnih duplexa. :'(

Najlepse je kad deca porastu i krenu sama na letovanje :D Samo onda imas drugacije brige....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisala sam pre nedelju dana :-/. Mozda je neko otkazao rezervaciju pa sam nazvala u pravo vreme ;). Sva sreca pa su moje devojke jos male pa ne moram o tome jos uvek da razmisljam :). Verujem da je bas stresno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!!! Da li biste mogli da mi preporucite neku vilu blizu plaze a da je ok?! Procitala sam ceo forum,ali i dalje sam neodlucna.Putujem s dvoje male dece ,pa mi svaka informacija puno znaci.Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!!! Da li biste mogli da mi preporucite neku vilu blizu plaze a da je ok?! Procitala sam ceo forum,ali i dalje sam neodlucna.Putujem s dvoje male dece ,pa mi svaka informacija puno znaci.Hvala unapred

Galini beach je odlicna vila, na 15 metara od mora i na samom setalistu. Nalazi se odmah na ulasku u Asprovaltu iz pravca NV... Izmenjeno (zucca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Galini beach mi zaista izgleda super,samo ne znam za koju agenciju da se odlucim?! Rade je Moj svet i Super nova!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u vili Galini beach ima komarnika,tople vode uvek?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Galini beach mi zaista izgleda super,samo ne znam za koju agenciju da se odlucim?! Rade je Moj svet i Super nova!?

moj svet...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905126
    Ukupno poruka