Guest Slavisa

ASPROVALTA

1186 poruka u ovoj temi

Moj svet

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,prvo pitanje,zasto na temu Asprovalte ima malo pisanja na forumu? Isla sam na dosta foruma sto se tice letovanja,ali nigde nisam videla ovoliko malo utisaka. E sad ono drugo,meni bitnije,zanima me vila Elli,neko da mi napise utiske o njoj,kakva je vila,ima li buke,odmah da se ogradim idem sredinom septembra,ima li u blizini parking za auto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!Ako je neko bio smesten u apartmanima Galini beach, kakva je situacija sa parkingom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!Ako je neko bio smesten u apartmanima Galini beach, kakva je situacija sa parkingom?

U blizini vile je ogroman javni parking tako da nema problema... Izmenjeno (zucca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru!

Rezervisali smo Galini beach za avgust preko agencije " Moj svet".

Da li je neko putovao negde preko njih, i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

postovanje dragi forumasi !!!

interesuje me da li ima puno talasa u asprovalti posto idem sa malom decom tacnije da li su stalno talasi ili zavisi od perioda kad nalete ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze nesto reci o vili Roula u Asprovalti?! Nigde na forumu nema utisaka o njoj,tako da molim forumase za bilo kakvu informaciju!!!Hvala!!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,prvo pitanje,zasto na temu Asprovalte ima malo pisanja na forumu? Isla sam na dosta foruma sto se tice letovanja,ali nigde nisam videla ovoliko malo utisaka. E sad ono drugo,meni bitnije,zanima me vila Elli,neko da mi napise utiske o njoj,kakva je vila,ima li buke,odmah da se ogradim idem sredinom septembra,ima li u blizini parking za auto?

I mene je zacudilo to sto se na ovom forumu o Asprovalti bas malo pise,a meni je Asprovalta lepsa i od Nea Vrasne i Stavrosa,ali dobro,o ukusima ne vredi raspravljati :neznam: . Ako je ta vila Elli ona koju radi Barcino onda ja mogu da ti malko pomognem. Nisam bila smestena u njoj ali sam je videla spolja prosle godine. Na samom je setalistu,blizu fontane a ispod je neki restorancic. Sto se buke tice,kontam da u sezoni nije bas tiho,ali s obzirom da idete sredinom septembra,mislim da ne morate da se brinete. Postoji ogroman parking sa sve hladom bukvalno na kraju setalista,recimo 300-400m od vile. Vila mi se cini nova i spolja fino izgleda.

Nadam se da sam barem malko pomogla,a ti pitaj ako te jos nesto interesuje :hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

postovanje dragi forumasi !!!

interesuje me da li ima puno talasa u asprovalti posto idem sa malom decom tacnije da li su stalno talasi ili zavisi od perioda kad nalete ?

Ne znam kako je u drugim mesecima, ali krajem avgusta prosle godine je bilo solidno talasa. Recimo od 10 dana da ih je bilo 7,s tim da su nekad bili slabiji a par dana bas veliki. Ne znam da li cu te utesiti,ali i mi smo bili sa malom decom i nije bilo tako strasno. Ulazak je nezgodan ali mi smo ih uglavnom unosili u vodu pa sa rukavima plivali dalje od obale. A i dosta smo svrljali po drugim plazama tako da nismo nesto imali problem sa tim :happy: .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene je zacudilo to sto se na ovom forumu o Asprovalti bas malo pise,a meni je Asprovalta lepsa i od Nea Vrasne i Stavrosa,ali dobro,o ukusima ne vredi raspravljati :neznam: . Ako je ta vila Elli ona koju radi Barcino onda ja mogu da ti malko pomognem. Nisam bila smestena u njoj ali sam je videla spolja prosle godine. Na samom je setalistu,blizu fontane a ispod je neki restorancic. Sto se buke tice,kontam da u sezoni nije bas tiho,ali s obzirom da idete sredinom septembra,mislim da ne morate da se brinete. Postoji ogroman parking sa sve hladom bukvalno na kraju setalista,recimo 300-400m od vile. Vila mi se cini nova i spolja fino izgleda.

Nadam se da sam barem malko pomogla,a ti pitaj ako te jos nesto interesuje :hello:

Hvala ti puno,mislim da smo se sretale na par foruma. Sto ti kazes,posto je to septembar nadam se da cemo naci blize parking. Ej jos jedno pitanje,posto znas gde se nalazi ova vila,kakva je plaza u blizini nje,sitan sljunak ili je klasican pesak?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U sirokom krugu izbegavati agenciju "Moj svet"

Dok sam u redu u banci cekala red da uplatim aranzman, zvali su me i otkazali smestaj pod izgovorom da nas cetvoro sa troje male dece ne mozemo da stane u apartman 4+4!!!!

A pritom kada je radjena rezervacija, nije bilo nikakvih problema.

Da bi ste izbegli ovakve neprijatnosti, izbegavajte ovu agenciju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti puno,mislim da smo se sretale na par foruma. Sto ti kazes,posto je to septembar nadam se da cemo naci blize parking. Ej jos jedno pitanje,posto znas gde se nalazi ova vila,kakva je plaza u blizini nje,sitan sljunak ili je klasican pesak?

Pa u tom delu gde smo mi bili je sitan sljunak, a posto je to ista plaza samo 200-300 m dalje onda kontam da je isto i kod vase vile. Super je sto je vila na samom setalistu ,a setaliste je odmah do plaze,tako da nema puno setanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti puno,mislim da smo se sretale na par foruma. Sto ti kazes,posto je to septembar nadam se da cemo naci blize parking. Ej jos jedno pitanje,posto znas gde se nalazi ova vila,kakva je plaza u blizini nje,sitan sljunak ili je klasican pesak?

Na tom delu plaže gde je vila Eli je sitan pesak.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na tom delu plaže gde je vila Eli je sitan pesak.

Hvala,da zakljucimo PESAK SITAN. Pitam zbog dece i hodanja, da ih ne bocka. Ako je sljunkovito ne znam kako ce reagovati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,da zakljucimo PESAK SITAN. Pitam zbog dece i hodanja, da ih ne bocka. Ako je sljunkovito ne znam kako ce reagovati.

Ma samo ti njih pusti da su sto vise bosi,to je zdravo za tabane. Ja moje posle nisam ni obuvala za plazu,nego su bose direkt iz sobe isle ;)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905124
    Ukupno poruka