Guest Slavisa

ASPROVALTA

1186 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima :-)Da li neko zna gde se nalazi mini ZOO u Asprovalti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mini zoo se nalazi na samom kraju arsprovalte, tj ne znam gde ste smesteni, ali kad idete iz pravca Nea Vrasne, glavnom ulicom kojom idu i autobusi, put u jednom trenutku se razdvaja na malo posle Saint Georg hotela, vi ne nastavljate putem kuda ide glavni saobracaj, vec skrenete u tu ulicicu u kojoj ima i par vila. Negde na kraju te ulicice je Zoo. Nadam se da sam Vam makar malo priblizila lokaciju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze reci kakva je vila Roula u Asprovalti?Putujem juna sa cerom pa bih bila zahvalna na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mini zoo se nalazi na samom kraju arsprovalte, tj ne znam gde ste smesteni, ali kad idete iz pravca Nea Vrasne, glavnom ulicom kojom idu i autobusi, put u jednom trenutku se razdvaja na malo posle Saint Georg hotela, vi ne nastavljate putem kuda ide glavni saobracaj, vec skrenete u tu ulicicu u kojoj ima i par vila. Negde na kraju te ulicice je Zoo. Nadam se da sam Vam makar malo priblizila lokaciju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vekim :-)Gledamo jos ponude,prosle godine smo bili u Stavrosu,pa smo izmedju ostalog posetili i Asprovaltu i jako nam se svidela,samo nisam znala da ima Zoo,tek sad sam saznala za tu informaciju.By the way,kakav je Zoo,vredi li otici?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa mi smo isli kad su nam klinci imali ja mislim 4 godine, njima je bilo super, mi smo se malo smorili, ali je pomagalo jer smo tamo isli u ono vreme od 12-17h, kad ne znas sta ces sa sobom. Ako gledas vile, mi smo bili u Dimitrisu preko Atlantica i bili smo jako zadovoljni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

♥ Vekim....Thanks ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima!

da li neko ima iskustva sa vilom Jana (Ana, Joana... kod svake agencije je drugacije zovu)?

rezervisali smo drugu polovinu juna

zanima me karting koji se pominje na delu izmedju vrasne i asprovalte, da li je bas pravi za odrasle, ili vise kao luna park?

da li bude nekih organizovanih izleta? videla sam da se pominje krstarenje oko svete gore, a negde cini mi se i odlazak na tasos?

putujemo busom, pa me zanimaju samo neke organizovane varijante

i jos pitanje - ima li gde da se uplati rucak/vecera, tako neka varijanta, da je za preporuku?

hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto ja nisam dobila bas nikakve informacije na forumu,da li zbog ne imanja istih ili ne interesovanja nemam pojma,no nije ni bitno :-),evo da da i ja doprinesem forumaskoj zajednici sa svojjm impresijama. :-) U Asprovaltu smo stigli juce,svojim autom i kad se ide preko Bugarske,put uopste nije ni dug ni naporan. SAmo da napomenem da imam dvoje dece od 4 i 2 godinei trece na putu :-),a sa nama su isli i kumovi sa njihovom 3-godisnjom cerkom. SMesteni smo u vili Alexandros,koja je u ponudi Barcino Tours-a i prve impresije su super. UZeli smo 6-to krevetni duplex,sto podrazumeva dve odvojene spavace sobe,odvojenu kuhijnu i kupatilo,koje je malo ali lepo i cisto sa zatvorenom,pravom tus kabinom! APartman je na cosku i ima terasu koja ga okruzuje. SLika ima na sajtu Barcino Tours-a i vrlo du verodostojne. TErase su vece nego na slikama i vrlo prijatne za sedenje. KUhinja je full opremljena,sa dve ugradne ringle i velikim friziderom sa zamrzivacem. GAzda je vrlo ljubazan i govori srpski tako da nije bilo problema sa sporazumevanjem. SAma lokacija vile se meni licno bas svidja! NAlazi se na pocetku setalista,odmah pored velikog parkinga i prilaza plazi i gleda na more! STo se samog mesta tice,ima bas bas puno informacija na forumu pa ne bi da se ponavljam a i ukusi su razliciti a i interesovanja. OVo sam najvise napisala jer o ovoj vili nije bilo bas nikakvih informacija a stvarno zasluzuje sve pohvale! AKo neko zeli detaljnije informacije,rado cu pomoci :-)

Tanja mene interesuje da li je bila buka popodne tj u vreme rucka,posto se dole nalaze objekti,a mi bismo isli sa malim detetom od 2 godine?I terase kao da nema,preko slika deluje jako uzano. :unsure:
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vila Evangelia?Koliko je udaljena od plaze?Kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali je neko bio u vili Elli. Ima li neko iskustva sa Barcino toursom. Uplatila sam na njihov racun

ceo iznos za letovanje, ali nisam dobila od njih nikakvu potvrdu, pismenu, o uplati. Rekli su mi da se

samo javim par dana pre polaska. Malo sam zabrinuta!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi misljenje o Amarylis studios u Asprovalti?Da li je neko bio tamo ili bar prolazio pored,pa da mi kaze kakva je lokacija itd?Hvala!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tanja mene interesuje da li je bila buka popodne tj u vreme rucka,posto se dole nalaze objekti,a mi bismo isli sa malim detetom od 2 godine?I terase kao da nema,preko slika deluje jako uzano. :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam isla trudna sa detetom od 4 i drugim od 2 gofine i bez problema smo spavale popodne :) Buke popodne nema,ima je malo uvece kad ljudi krenu u setnju. Mi smo drzali zatvorena vrata od terase dok one ne zaspu(bio je kraj avgusta pa nije bilo vruce) pa nismo imali probkem sa spavanjem. A sto se terase tice,sasvim je zadovoljavajuca,samo deluje usko. Mi smo bili u apartmanu na samom cosku,tako da smo sustinski imali dve terase. Jedna jeste malo uza,ali ova sto gleda na setsliste je ok. Mi cemo najverovatnije i ove godine tamo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali je neko bio u vili Elli. Ima li neko iskustva sa Barcino toursom. Uplatila sam na njihov racun

ceo iznos za letovanje, ali nisam dobila od njih nikakvu potvrdu, pismenu, o uplati. Rekli su mi da se

samo javim par dana pre polaska. Malo sam zabrinuta!

Mi smo prosle godine isli preko Barcina u asprovaltu,ali u vilu Alexandros i bas smo zadovoljni. Ako imas ugovor onda je sve ok, ali uvek ih mozes nazvati pa pitati. Mislim da ti posalju vaucer par dana pred put. Predstavnik agencije je bio svako vece sat vremena u vili tsko da smo mogli da mu se obratimo za sve sto treba,a i gazda super govori srpski tako da ni tu nije bilo problema.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905128
    Ukupno poruka