djasmu

Izlet u Srbiji (1dan)

328 poruka u ovoj temi

Svakako si vec u jakni, :D jer je zimsko doba, a inace,  jakna  treba i leti. Resavska pecina je prelepa, ali treba proveriti radno vreme. Koliko mi je poznato, agencije najavljuju dolaske.

Da je lepse vreme preporucila bih Fruškogorske manastire, ipak je taj zlet možda više za proleće.  

Oplenac može  uvek:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, Afrodita35 je rekao/la:

Da li neko ima predlog gde otici, makar na jedan dan, za Dan drzavnosti?

Sa Vrnjackom banjom nemozes da pogresis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja planiram Feliks Romulijanu, cim otopli, pa mozes i tamo, plus Zajecar.

Ili vojvodjanske dvorce, Fantast i Kastel Ecka.

Smederevo i Viminacijum.

Neki salas i Suboticu ili Sombor.

Ja bih oko 8.marta otisla negde vozom, volela bih ovim novim, ali moze i starim :-D, imate li predlog, da nisu NS, Sr.Karlovci i Sr.Mitrovica, tamo sam bila mnogo puta... :-)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima. Lepi predlozi, bice sigurno neki drugi put. Sada smo neplanirano uhvatili neki last minute za Veneciju.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 19.8.2016. at 22:05, dimic_bata je rekao/la:

 

DSC03887.thumb.jpg.67cf8d80a19fb89dd6368

 

Bato čoveče Vi ste veliki umetnik. Slike su Vam brutalno dobre.

U 10.8.2016. at 20:09, ZekaZmaj je rekao/la:

ZekoZmaju kad jednom budem mlatnuo ekran da ubijem bubu iz tvog avatara što mi se po ekranu šeće ti ćeš buraz biti kriv. He, he, he.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se čini da je na fotografijama iznad Krupajsko vrelo, koje se u tekstu ne pominje, a ne vrelo Mlave :neznam:.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda vam se ne cini , mozda je neko pogresio , postavio pogresne slike :neznam::sunjalica::sorry:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odvela bih dete do Prirodnjačkog centra u Svilajncu. Ima li neko ideju šta bi još mogle da obiđemo za jedan dan, ako je polazna i krajnja tačka Beograd? Idemo svojim kolima, ali ovaj deo Srbije baš slabo poznajem :neznam:. Turu Despotovac, manastir Manasija, Resavska pećina i vodopad Veliki buk smo napravile prošle godine i sada nešto na karti nikako da uklopim šta obići pored Svilajnca...

Unapred hvala na svakom savetu :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zapadno od autoputa - manastir Koporin, manastir Pokajnica, Radovanjski lug, Topola, Oplenac, spomen kosturnica u kripti crkve Svetog Dimitrija u Lazarevcu...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, putnik srećko je rekao/la:

Zapadno od autoputa - manastir Koporin, manastir Pokajnica, Radovanjski lug, Topola, Oplenac, spomen kosturnica u kripti crkve Svetog Dimitrija u Lazarevcu...

Hvala puno, putniče srećko :rolleyes:

Oplenac-Topola-Bukovička banja-Risovača-Orašac je izlet kojim svake godine otvaramo sezonu izleta, ove godine realizovan još 11.03.

Ali, po Vašim sugestijama sam pregledala slike na internetu oba manastira i Radovanja, pa mi deluje da bi mogli da napravimo turu Svilajnac-Jagodina (zoo vrt, voštane figure, gradski park...), pa u povratku manastiri i Radovanje... deluje mi kao taman obilazaka za jedan dan... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Манастири Копорин и Покајница, као и црква у Радовањском лугу имају значајно место у историји Србије, па их од срца препоручујем.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo izlet sa bar jednim nocenjem za prvomajske praznike do 100-ak km od Beograda. Neki predlog za lokaciju zanimljivu deci predskolskog uzrasta i smestaj za 4-oro?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 4/17/2017 at 20:29, tince73 je rekao/la:

Odvela bih dete do Prirodnjačkog centra u Svilajncu.

 

Bili ? Ima li neke prirode u blizini gde bi mogao da se napravi piknik ? (ali do tamo,Jagodina se već računa kao daleko (trenutno :)) )

npr.Nešto kao Bukulja ili park u Bukovičkoj banji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka