Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

pre sat vremena, nole73 je rekao/la:

Dve godine sam letovao u Sartiju i mislim da je ta prica o talasima i travi u vodi preterana. Talasa je bilo po par dana obe godine, ali su moja deca uživala, a i ja sa njima. Inače talasa nema u delu plaže Sarti beach jer je u tom delu ogroman plićak pa nema ni talasa. Što se trave tiče, nije je bilo ni u vodi ni na plaži, bar je ja nisam primetio.  

Verujte mi,mi smo odusevljeni Sartijem i Sitonijom i opet bi smo se vratili. Ali nama se tako pogodilo, prepodne more predivno, najlepse tirkizno,a popodne crno od trave zbog koje se nije moglo uci u vodi. To su nasi utisci. Sve u svemu, Sarti za svaku preporuku

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema razloga da vam ne verujem, i meni se Sarti dopada kao destinacija, toliko da i ove godine ponovo idemo u Sarti. :D Sto se trave tice, sve je moguće. . na primer meni se plaža karidi jako dopala prve godine a već naredne godine bilo je trave u plićaku i to mi je pokvarilo utisak. Međutim, Sarti ima veliku plažu,  koja se u svojim delovima razlikuje po karakteristikama,  pa ako nešto ne odgovara u jednom delu plaže, tipa talasi i sl., verujem da se može naći deo plaže kojih odgovara naših afinitetima. Pored toga, u okolini se nalaze mnogo lepše plaže tako da sam siguran da su eventualni nedostaci plaže u mestu apsolutno zanemarljivi. :rolleyes:

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci Nole da mi nismo pogresili ovogodisnjim izborom Sartija kao destinacije. Prvi put cemo na sitoniju i uplatili smo Sarti In pa nam reci kakva je plaza u tom delu

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža u Sartiju je celom svojom dužinom peščana. U starom delu, gde pripada sarti inn, plaža je uređena, sa ležaljkama i beach barovima, a pored plaže je šetalište sa brojnim restoranima i tavernama, čiji su stolovi postavljeni na otvorenom prostoru ali u hladu. Sve je organizovano tako da se gostu pruži komfor i usluga.   Moguća je i free varijante sa svojim plažnim mobilijarom.  Jedina mana po meni je što je more sa naglim prelaskom u dubinu, što može da bude problem u slučaju vetra i većih talasa. U tom slučaju savetujem da se prošetate ka jugu u delu plaže, gde je postepeniji ulaz u vodu pa samim tim i talasi manji ili da posetite neku od plaža u okolini.  Evo i videa pa procenite sami. 

Ima još toga na you tube :D

Izmenjeno (nole73)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto i mi bili tamo. Ako imate nejač koja nije u stanju da se rve sa talasima, onda bazen radi posao. Tu je strmina što se vidi po nagloj kosini pri ulazu u more što govori u prilog tome da su upravo tu talasi najjači. Nakon par metara je bezdan. Do plaže koja je veoma blizu, nekih 100m. imate problem jer prolazite pored pečenjare odakle se šire zanosni mirisi jagnjetine, piletine a vrte se i kukureci. Ne može da Vam bude loše. Tu je na 10m megamarket a glavna ulica počinje od tog ćoška gde je rent-a-motobike i madžarska giroserija. Vas će naravno voditi u Obeliks(Oveliks po Asteriksu) gde je najbolji giros za "naše".

Milice, deka hteo da kurjači al' ga baba odvela. Stara fora: kad si deda video ovako nešto? ---Auuuuuuuuu....

Izmenjeno (N dimenzionalni podprostor)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza izgleda divnoo:-) 

Haha crni deka dobro pa je zivu glavu izvukao:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahaha.. pa on je to išao na Oranž da se povrati a tamo još veći šok doživeo :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepe slike.  Može li neki opis(plaža, lokacija sa koje je slikano..)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako da ne . Prva i druga su slike sa dukine plaze ona ke na oko 7 km od Sartija a treca je sa nekog od vidikovaca ja mislim na putu iznad Kalamicija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam jednom do Dukine plaže kad tamo nudisti,  pa sam se vratio zbog dece. Da li uvek ima nudista na toj plaži? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio dva pute te godine i nije ih bilo a recimo na oranz sam ih video tamo kod onih skulptura

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima!Ove godine letujemo u vili Kostas u novom Sartiju, nalazi se na samoj plaži, pa me zanima ima li tu neki bar sa lezaljkama ili ćemo morati da pešacimo do njega?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne brinite se, postoji u blizini beach bar, nema potrebe za velikom šetnjom. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka