Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta je ovo,jel ide neko ove godine na letovanje?Uplacen Sarti od 19.6,posle godina letovanja na Jonskom resili malo na promenu,nadam se pozitivno.Uplatili vilu Avra preko Astre,dal sam corav ili stvarno niko nije pisao o njoj nzm,ali i koga briga,video sam da ima kreveta ,kupatila i terase sto je dovoljno:Dkomsije pozivam na Dunjevacu ali u malim kolicinama posto nosim samo 1l,ko ne pije zestinu,uzecu Kumqat liker,vazna je zabava i relax,svako dobro!

 

Sta je ovo,jel ide neko ove godine na letovanje?Uplacen Sarti od 19.6,posle godina letovanja na Jonskom resili malo na promenu,nadam se pozitivno.Uplatili vilu Avra preko Astre,dal sam corav ili stvarno niko nije pisao o njoj nzm,ali i koga briga,video sam da ima kreveta ,kupatila i terase sto je dovoljno:Dkomsije pozivam na Dunjevacu ali u malim kolicinama posto nosim samo 1l,ko ne pije zestinu,uzecu Kumqat liker,vazna je zabava i relax,svako dobro!

Ah da,nesto sam zaboravio,treba mi drustvo za igranje odbojke u moru,posto idem samo sa suprugom a ona je posvadjana sa sportom:plez:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim Vas ako je neko bio u emanuel house ili toulas studios posto je to prakticno ista zgrada ali sa dva vlasnika da napise svoja iskustva o higijeni vlasnicima blizini plaze ili centra parkingu itd. Svaka informacija je dobrodosla posto treba da uplatim avans. Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam pitanje za iskusne posetioce Sitonije.

Da li znate neki rent a bike u Sartiju, nemogu da nadjem svezije informacije a na google map mi pokazuje samo jedan rent a car u Sartiju?!

Unapred hvala za informacije!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fascinira me već deceniju neverovatna inertnost turističkih radnika i meštana Sartija koji uglavnom žive od turizma, mora i te plaže. Godinama nikom ne pada na pamet da na onolikoj plaži sklepa bar par kabina za presvlačenje ili postavi par tuševa, nego samo ono što im palo sa neba i što donosi odmah novac, ostalo je lenjost i baš nas briga  je u Sartiju već postala tradicija na zavidnom nivou.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima neku informaciju o vili Sirmentenia? Uplatili smo četvorokrevetni apartman ali nismo nista uspeli da pronađemo o njoj. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Здраво људи, 

 

Да ли ико има искуства овде о вили Аристотелис у Сартију?

Идемо тамо породично (двоје мале деце) па нам треба што више свежијих информација јер на нету се може наћи само оно што је још 2018. и 2019. последњи пут ажурирано (слике и инфо)

 

Хвала унапред и поздрав.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Da li mi možete reći da li je Sarti odgovarajuće mesto za odmor s detetom od 4 godine? Pitam zato što sam pročitala da duva jak vetar i da često umeju da budu veliki talasi. Išli bismo u drugoj polovini septembra. 

Takođe, da li je bolji stari ili novi Sarti? Pročitala sam da plaža u novom Sartiju ima duži plićak, što je dobro za decu. 

Hvala.

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima.

Da li mi možete reći da li je Sarti odgovarajuće mesto za odmor s detetom od 4 godine? Pitam zato što sam pročitala da duva jak vetar i da često umeju da budu veliki talasi. Išli bismo u drugoj polovini septembra. 

Takođe, da li je bolji stari ili novi Sarti? Pročitala sam da plaža u novom Sartiju ima duži plićak, što je dobro za decu. 

Hvala.

 

 

Sarti je divno mesto, ali sigurno nije u drugoj polovini septembra, za decu.Ako ne mozete da putujete pre ovog termina, onda bar nadjite mesto gde nije toliko vetrovito, sto znaci u zalivu, pre vam predlazem Stavros ili neka mesta u okolini Soluna.Osim toga od 25 septembra se zatvori maltene sve u mestima po Grckoj, dece gotovo nema po plazama, a ja sam misljenja da su deci potrebna deca za igranje, dok je mesto prilicno nebitno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sarti je divno mesto, ali sigurno nije u drugoj polovini septembra, za decu.Ako ne mozete da putujete pre ovog termina, onda bar nadjite mesto gde nije toliko vetrovito, sto znaci u zalivu, pre vam predlazem Stavros ili neka mesta u okolini Soluna.Osim toga od 25 septembra se zatvori maltene sve u mestima po Grckoj, dece gotovo nema po plazama, a ja sam misljenja da su deci potrebna deca za igranje, dok je mesto prilicno nebitno.

Od Stavrosa smo odustali upravo zbog tog vetra o kome svi pričaju. Ništa, onda jedino ostaje Pefkohori, tamo nema vetra. Mesta tipa Asprovalta nikako ne volim. Što se tiče dece, igra se s decom 355 dana u godini, za tih 10 dana fokus je na moru i da može da bude pored mora što duži deo dana, a ne da pola dana provedemo u sobi sklanjajući se od sunca. U junu je toplota mora diskutabilna, može da bude toplo, a ne mora. Jul i avgust pečenje. Dakle, ostaje samo septembar - toplo more i ne prejako sunce.

 

 

Izmenjeno (Tijuana)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stavros, Asprovalta i Nea Vrasna sve ti je to isto kad je u pitanje vetar

Ja bih predlozio Nea Kalikratiju za u septembar

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Od Stavrosa smo odustali upravo zbog tog vetra o kome svi pričaju. Ništa, onda jedino ostaje Pefkohori, tamo nema vetra. Mesta tipa Asprovalta nikako ne volim. Što se tiče dece, igra se s decom 355 dana u godini, za tih 10 dana fokus je na moru i da može da bude pored mora što duži deo dana, a ne da pola dana provedemo u sobi sklanjajući se od sunca. U junu je toplota mora diskutabilna, može da bude toplo, a ne mora. Jul i avgust pečenje. Dakle, ostaje samo septembar - toplo more i ne prejako sunce.

 

 

I dosta kise septembru.. 

 

Od Stavrosa smo odustali upravo zbog tog vetra o kome svi pričaju. Ništa, onda jedino ostaje Pefkohori, tamo nema vetra. Mesta tipa Asprovalta nikako ne volim. Što se tiče dece, igra se s decom 355 dana u godini, za tih 10 dana fokus je na moru i da može da bude pored mora što duži deo dana, a ne da pola dana provedemo u sobi sklanjajući se od sunca. U junu je toplota mora diskutabilna, može da bude toplo, a ne mora. Jul i avgust pečenje. Dakle, ostaje samo septembar - toplo more i ne prejako sunce.

 

 

I dosta kise septembru.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. Da li s negde može iznajmiti skuter?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Angello motor.

Sada u Junu rentirali, dobro odrzavani motori, covek ljubazan, strpljiv da objasni i pre svega posten.

Kakve su sada u sezoni cene - neznam.vise dana - niza cena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka