Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Dragi forumasi, planiramo pocetkom juna u Sarti, troje odraslih i dvoje jako male dece (1,5 i 2,5 godine). Koliko sam mogla da procitam (pored malog smetala) stari deo bi nam vise odgovarao zbog blizine prodavnica i restorana...ispravite me ako gresim, ali volela bih da cujem par reci od nekoga ko takodje ima malu decu.

Ima li neki parkic sa ljuljaskicama, Sta biste nam preporucili gde da se hranimo, i koji deo plaze u Sartiju? Volimo lezaljke ceo dan i pice (koliko kosta to zadovoljstvo u Sartiju) i ako negde ima hlada bar malo.  Idemo kolima, ali ne znam kolio cemo moci da obilazimo, ne vole da spavaju na plazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja deca jesu malo starija ali htl Theodora je prepun male dece

prednosti, cuvaju vam mesto za auto, plaza je odmah tu, u cenu apartmana ulaze lezaljke i suncobrani u njihovom beach baru. 

Odmah preko puta restoran Lefteris, picerija, i gomila restorana u kojima smo mi narucivali klopu i nosili u sobu, a nismo bili jedini, vecina je to radila. 

Prednost apartmani na plazi, restorani, radnje sve na dohvat ruke, vrlo usluzni i gostoljubivi domacini, mane sto su to jednosobni apartmani, obzirom da je 3 odraslih i 2 deteta moze biti velika mana

Kumovi su bili smesteni sa bas tolikom decom u COralima pretprosle godine, tamo nije bio beach bar sa suncobranima i lezaljkama, ali njima je bilo bitno da imaju 2 sobe, sto je u starom delu malo teze naci, nije nemoguce.

E sto se cena pica tice, ja ne znam jesmo li mi imali posebne povlastice kao gosti, kafa grcka (domaca 1.5E + 0.5l vode), nes 2.5E, sejk (vise sladoleda nego bilo cega drugog) 5E, pivo neko njihovo znam da je dosta popularno kod njih sa kikirikijem 4E , Sokici, gazirano/negazirano 2.5E

 

Bilo bar ove i prosle godine, a cene nisu mrdnule

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je cena apartmana u   htl Theodora ?

Našao prizemlje 65 e u sezoni. To je to ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi placali prve dve nedelje jula 50E

cena je kako ona odluci, niko od nas nije platio isto :)

i niko nije platio po ceni sa sajta

posalji mail i proveri

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да ли је неко био у студију "Paradise"? Ако има таквих било би лепо да оставе неки коментар.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 koja cena, u kom periodu?

too je skroz u novom delu, u delu zvanom sarti beach, odlična lokacija, malo dalje od centra ali ima setaliste do centra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Добићу информацију за 5-6 дана о цени. Иначе, ради се о почетку јула. У оптицају су Bally's house и Vergini. Цена негде око 45. Не знам да ли вреде за те паре.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

studio? jel imaju oni app? odlican je smestaj po slikama bi rekla....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Претпостављам да је цена можда мало јача, али делује лепо. Имаш ли неки предлог студија за трочлану породицу у старом делу?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 12/12/2016 at 14:00, Odbegla Coka je rekao/la:

Ima li neki parkic sa ljuljaskicama

Паркић са љуљашкама, тобоганом и осталим занимацијама за децу се налази недалеко од центра, близу плаже.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Supruga i ja sa malom bebom planiramo sledeće godine da idemo na Sarti početkom juna. Kakvo je vreme u tom periodu i cene smeštaja? Može li da se ide na slepo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

С обзиром да за почетак јула траже од 45 до 55 евра, могло би се очекивати да почетком јуна траже до 40. Слободно идите на слепо и немојте се плашити да нећете ништа наћи. Што се времена тиче у том периоду, увек може да варира, али је најбоље да искуснији чланови и они који су у јуну били у Сартију дају одговор на то питање.

Пошто ти је ово прва порука, надам се да неће бити и последња. Обично људи дођу, питају и оду, а да касније не помогну другима. Јун је далеко, али се надам да ћеш нам пренети утиске, када се будеш вратио и тако помогнеш неком ко тек планира да оде тамо. Мој ти је савет да прегледаш поруке у овој теми и сигурно је да ће ти нешто од тога помоћи.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 5 sati, VladanMa je rekao/la:

Pozdrav svima. Supruga i ja sa malom bebom planiramo sledeće godine da idemo na Sarti početkom juna. Kakvo je vreme u tom periodu i cene smeštaja? Može li da se ide na slepo?

U svakom slučaju u tom periodu je moguće naći smestaj na slepo, jedino ne znam koliko je dobro tražiti smestaj nakon puta a sa malim detetom u kolima. Cene u tom periodu  su se kretale od 30-40e zavisno od kvaliteta smeštaja i udaljenosti od plaže. Moji prijatelji su prosle godine na licu mesta platili 1/3studio 35e krajem juna.  Što se vremena tiče, to vam niko ne može pouzdano reći, jer tu ne postoje pravila niti se kao reperi mogu uzimati prethodne sezone. Ali ako vam to nesto znači ja sam 2013.g. bio u Sartiju, čini mi se polovinom juna, i vreme je bilo odlično. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Дејан_Свитац je rekao/la:

С обзиром да за почетак јула траже од 45 до 55 евра, могло би се очекивати да почетком јуна траже до 40. Слободно идите на слепо и немојте се плашити да нећете ништа наћи. Што се времена тиче у том периоду, увек може да варира, али је најбоље да искуснији чланови и они који су у јуну били у Сартију дају одговор на то питање.

Пошто ти је ово прва порука, надам се да неће бити и последња. Обично људи дођу, питају и оду, а да касније не помогну другима. Јун је далеко, али се надам да ћеш нам пренети утиске, када се будеш вратио и тако помогнеш неком ко тек планира да оде тамо. Мој ти је савет да прегледаш поруке у овој теми и сигурно је да ће ти нешто од тога помоћи.

mi smo godinama isli u junu i bilo nam super vreme...ali poslednje tri godine idemo u julu i cujemo da je juni kisovit...e sad sve je to lutrija kako koje godine bude....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 9 sati, VladanMa je rekao/la:

Pozdrav svima. Supruga i ja sa malom bebom planiramo sledeće godine da idemo na Sarti početkom juna. Kakvo je vreme u tom periodu i cene smeštaja? Može li da se ide na slepo?

Moze da bude kisa svaki dan a moze i sunce, to niko nezna...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka