Guest Prijatelj

SARTI

7936 poruka u ovoj temi

@Klea hvala puno na obavestenju! Lepo ja kazem nista dok se ne proveri u agenciji.. Mislim da ce vila Olga uci u uzi izbor..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, djuskalica je rekao/la:

@Klea hvala puno na obavestenju! Lepo ja kazem nista dok se ne proveri u agenciji.. Mislim da ce vila Olga uci u uzi izbor..

Ipak pogledajte neku drugu....moja koleginica sa posla je bila u vili "Olga",kaze da je sve u proseku i ispod proseka.Voda je bila ituzetno mutna ,skoro neupotrebljiva....precistac vode nije bio postavljen (voda u vili).

Pogledajte vilu "Eleni".....lepsa je nego na slikama....gostima vile dozvoljena upotreba bazena u hotelu "Sarti In" (20m).

Ja jos istražujem......:lud:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Klea Mi bi pre u stari deo Sartija ali ako ne nadjemo nista sto nam odgovara svakako cemo uzeti u razmatranje i novi deo.. Sto se Olge tice,samo si potvrdila moja razmisljanja jer kad sam ponovo prelistala komentare videh da i nije toliko sjajna.. Steta sto ne nude Janis,ne mogu da prezalim :ljutko:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja tokodje gledsm samo stari Sarti.Eleni je u starom Sartij,kao i Filipos,Fotini,Dimis,Sartios.......itd.

To su vile koje su mi preporucili u agenciji,kao izuzetno dobre......

Izmenjeno (Klea)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Klea 

Istina, tako pise na sajtu i tako je ucrtana na mapi, da je Eleni u starom Sartiju.. Nego sam ja na forumu, listajuci komentare unazad, pronasla informaciju da je u novom Sartiju (a onda u jednom pise da je na granici novog i starog dela), kao i da u leto 2015-e nije bilo tople vode cak ni kad je bilo sunca (ne secam se da li je mozda septembar bio u pitanju).. Zato sam malo skepticna u vezi nje, ali svakako cu proveriti u agenciji, imam zenu kojoj potpuno verujem kad su takve stvari u pitanju.. 

Meni je paznju privukla i Dora Garden New samo mi deluje daleko jer je tik ispod magistrale.. zna li neko koliko je zapravo to daleko?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eleni je u starom Sartiju a u novom je Elena koja se izdaje preko Helene. Dora garden je od plaže udaljena oko 350m.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala @nole73!

Cekala sam prave znalce s ovog foruma da se jave :D

Opet sam pretrazila forum, po hiljaditi put, nadjoh da nemaju peskire (steta, al svakako uvek nosim svoje, za svaki slucaj) a za posteljinu pise da se menja na 5 dana sto mi je okej.. 

U 08/02/2016 at 14:45, meda71 je rekao/la:

Prosle godine sam preko astre bila u kuci Eleni. Najgori smestaj u kojem sam bila u Grckoj, osim blizine marketa nista nije kako treba. U kuci nema tople vode cak i kada je suncani dan, gazde moras da molis da ukljuce neku sklopku. Momci iz agencije su ok, medjutim u app. nije bilo naj osnovnijeg. Moj savet ti je da potrazis neku drugu opciju, ovu nikako.

S druge strane, bas me brine ovaj komentar @meda71, cini mi se bas lose iskustvo i s toplom vodom i opremom u apartmanu... 

Ima li neko novijeg iskustva s ovom vilom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,da li neko boraavio u Fotina house u starom delu Sartija?Idemo porodicno sa dvoje dece od 7 i 10 godina.Svidja mi se studio mada me malo brine sto za cetvrtu osobu imaju neku fotelju na razvlacenje.Da li neko ima iskustva?Kakvi su sto se tice higijene i menjanja posteljine?Hvala na pomoci unapred/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

idi u vilu Atinu ako  hoces stari deo, ona je na pola puta a cisto i gazde su extra ...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dali je neko bio u vili Dora garden new,u prizemlju ,cetvorokrevetni studio br 3?Kakvi su utisci,ima li buke,posto je magistrala blizu.Rekli su mi da je to studio okrenut ka dvoristu.Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 2/7/2017 at 23:48, Klea je rekao/la:

Ipak pogledajte neku drugu....moja koleginica sa posla je bila u vili "Olga",kaze da je sve u proseku i ispod proseka.Voda je bila ituzetno mutna ,skoro neupotrebljiva....precistac vode nije bio postavljen (voda u vili).

Pogledajte vilu "Eleni".....lepsa je nego na slikama....gostima vile dozvoljena upotreba bazena u hotelu "Sarti In" (20m).

Ja jos istražujem......:lud:

Zasto neprobate sami da kontaktirate gazde Janisa?:neznam:Vidim da se vila mnogima svidja. Mi uvek idemo u sopstvenoj reziji.:dance:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je kod mene ne izvodivo jer idem organizovan prevozom,tako da biram kuce u ponudi.

Mislim da cu se odluciti za hotel "Sarti Inn", nema negativnih komentara.

Dejana Po,hvala na predlogu...:thankyou2:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema na cemu.Nadam se da cete se lepo provesti. Ni ja nisam cula nista negativno za Sarti INN. Cini mi se da je on pored velikog marketa u centru,lokacija odlicna,:klap:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 4 sata, Klea je rekao/la:

To je kod mene ne izvodivo jer idem organizovan prevozom,tako da biram kuce u ponudi.

Mislim da cu se odluciti za hotel "Sarti Inn", nema negativnih komentara.

Dejana Po,hvala na predlogu...:thankyou2:

Izvodljivo je, postoji mogućnost da smeštaj nadjete sami a prevoz uplatite preko agencije. 

Sarti inn je dobar smeštaj na dobroj lokaciji. Njega imaju u ponudi vise nasih agencija. Dešavalo se ranijih godina da one ugovore sa vlasnikom različit nivo usluga za svoje goste što je kasnije izazivalo zabune i negodovanja. Zbog toga nije loše da pre uplate proverite kod drugih agencija šta nude.(pored cene i usluge tipa čišćenje, peskiri, klima..)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25230
    Ukupno tema
    835409
    Ukupno poruka