NatasaV

Shopping u Grckoj

1010 poruka u ovoj temi

Prosle godine bilo besplatno za ovu neznam ali je prosle godine bila tolika guzva da je to bilo strasno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,resih da i ja dam svoj doprinos ovoj temi.Prosle godine sredinom avgusta smo bili u Cosmosu i doziveli veliko razocaranje.Naime izbor skoro nikakav u malim velicinama za nas konkretno nista,sem jakne za dete (zara nova kolekcija). U ikei stolica za klinca za radni sto 39e izuzetno lepa i kvalitetna. E onda smo otisli do Admirala i nadoknadili sve propusteno. Ove godine planiramo Olimpsku regiju pa me zanima ima li u Kateriniju sopinga ili da se ne nadam? Sta od gore navedenih brendova ima? Dali ima Sprider,Admiral i gde otprilike? Hvala unapred. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Kateriniju ima dosta radnji u glavnoj ulici ( tipa knez mihailova) kao i u bocnim ulicicama koje izbijaju na glavnu, od onih koje sam zapamtio i koje su meni poznate su npr. bershka, teranova, hepening, nafnaf i jos par kojih ima i kod nas po uscu i delta sitiju ali ne mogu sa da se setim ali takodje ima i gomila meni nepoznatih a verovatno grckih radnji i brendova u kojima mogu da se pazare lepe stvari kako odece tako i obuce. Ima i onih sa jakim cenama ali i onih sa pristupacnim.

Ima naravno i sportskih radnji mada koliko sam video cene su dosta jake za brendove tipe nike, reebok, adidas i sl. doduse nisam nesto posebno ni obracao paznju pa ni uporedjivao detaljno sa cenama kod nas ali rekao bih da je malo skuplje ili isto.

sto se Admiralove radnje tice takodje je ima tamo i nalazi se prvoj paralelnoj ulici sa glavnom(ulica se zove Androutsou moze se videti na google earth), inace dok se seta glavnom ulicom negde pri kraju tog zatvorenog dela ulice se skrene levo ali vec iz glavne se vidi radnja jer ima ogromnu reklamu kappa i admiral tako da ne moze da se promasi samo ako se baci pogled kroz tu ulicicu

Izmenjeno (markoni155)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od 15. jula turisti očiste Cosmos od robe, I to tako traje do 1. avgusta. Zatovrlo malo ostane za posle.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovorima za paking. Ako se placa u Cosmosu 1.5e za ceo dan to je isto ok.

A sta je to Admiral, sta se tamo prodaje?

I jos nesto, trebace mi neki poklon, pa mislim da svratimo u Jumbo, to je za decu? Ima li tamo povoljnih stvari za bebe?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko kupovao saksijsko cveće i nosio ga u Srbiju?

Prošle godine smo pronašli jednu predivnu cvećaru na pijaci u Solunu i supruga planira "neku" orhideju u saksiji :cvetak: ove godine ali je čula da je zabranjeno iznositi cveće iz Grčke... :unsure:

event.png

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moj kum prosle nedelje doneo tri kaktusa sa sve zemljanim saksijama ,a ja sam mladicu masline prosle godine i ove planiram da uzmem jedno pet komada,bez ikakvih cimanja i skrivanja.

Izmenjeno (urkepz)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moj kum prosle nedelje doneo tri kaktusa sa sve zemljanim saksijama ,a ja sam mladicu masline prosle godine i ove planiram da uzmem jedno pet komada,bez ikakvih cimanja i skrivanja.

Hvala urkepz!

Vidim ja šta me čeka - kada se budem pojavio na GR granici kola će mi ličiti na "žbun na točkovima"... :Help:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel zna neko gde mogu da se kupe pistaći po nekoj pristupacnijoj ceni...na kilo, na džakče...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pijaca Solun npr...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pijaca Solun npr...

a jel znas cenu, priblizno....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mogu da javim za 2 dana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Cosmosu se ove godine naplaćuje parking, 1,5 euro , a do pola sata je besplatan .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kod Nea Moudanije, lokal pored bivšeg Spridera, otvorio se Jumbo. Malo je manji nego bilo koji Solunski, ali može da posluži.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka