NatasaV

Shopping u Grckoj

1010 poruka u ovoj temi

:)))) I mi isto prilikom povratka sa Tasosa planiramo da ostanemo 2 dana u Solunu i naravno da pokupujemo par stvarcica za kuću u Ikei :)))),raspitala sam se i radno vreme subotom je od 10-20h, isto radno vreme je i u prodavnicama u Cosmosu.

Uživajte u shoppingu :)))

Hvala, na informacijama i želim Vam dobar "ulov" : )

Nadam se da će i za nas ostati nešto tog 25.08. kada se budemo vraćali... ( sve sam zabrinuta da će se rasprodati...)

Izmenjeno (belluttak)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niste jedini zabrinuti i ja idem13-14 avgusta i razmisljam dali ce ista ostati za nas jer su snizenja krenula sredinom jula a cene su povoljne pa ljudi kupuju i sto im treba i sto im ne treba bar sam ja takva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo u Solunu i zadesile su nas takve rasprodaje da je to... FANTASTICNO.... :D kupila sam koznu jaknu za 50e, u H&M sam kupila haljinu koja je bila 39e za samo 7e... Kraj jula je uglavnom najbolji za soping u Solunu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niste jedini zabrinuti i ja idem13-14 avgusta i razmisljam dali ce ista ostati za nas jer su snizenja krenula sredinom jula a cene su povoljne pa ljudi kupuju i sto im treba i sto im ne treba bar sam ja takva.

Ne brinite ništa, ja svake godine idem kraj avgusta i ima svega na sniženju, čak bude mnogo više stvari iz poslednjih kolekcija na sale!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

markoni dali u Solunu ima xl velicine ili su samo s,m,l i za zene? I dali ste bili u megaoutlet-u sta ima tamo?

ono sto se meni svidjalo a bilo je na snizenju nije bilo u XL velicinama, ima stvari i u XL da se proberu ali ja nisam nasao nista po mom ukusu ili nije bilo na snizenju, mozda se varam ali imam utisak da su snizene bile one stvari koje su ostale u manjim velicinama ili kojih je ostalo jos par komada i sl., u H&M-u za sta god sam se uhvatio nije bilo XL-a a cene su bile bas povoljne, ono sto sam nasao u XL da mi se svidja bilo je znatno skuplje pa otud moja sumnja da su snizili samo neke stvari koje su ostale u manjim kolicinama, sto se tice zenskih stvari ne znam to je gledala moja lepsa polovina ja nisam puno zalazio u takve radnje tj jesam ali odmah odem na musko odeljenje :)

nismo bili u megaout-u samo po centru, tsimiski , egnatia i ostale poprecne i sporedne ulice u tom delu.

bacajuci onako pogled, cene su u skorije vreme snizavane vise puta, npr. prvo pise cena 40e, pa 22e pa 15e, sto znaci da u avgustu moze da padne i na 10 ili manje eura ako se ne rasproda ;)

moja devojka tako kupila u berški neke stvari, pocetne cene bile sve preko 30-40e a ona pazarila za ispod 20, kupila neku torbu(ne secam se koja radnja bese) koja je kostala 40+eura za 22e, ista takva je u katerini 50+e ;) definitivno je solun najpovoljniji

Izmenjeno (markoni155)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bacajuci onako pogled, cene su u skorije vreme snizavane vise puta, npr. prvo pise cena 40e, pa 22e pa 15e, sto znaci da u avgustu moze da padne i na 10 ili manje eura ako se ne rasproda ;)

Ufff, iz tvojih usta u božje uši!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se nameracila da idem u soping pa taman a ako nista ne bude u Solunu Admiral ce da profitira :smajl: a moj suprug da bankrotira :nesvest:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kolega se upravo vratio iz Soluna i kaže da je zimske duxeve , čija je redovna cena bila oko 30 eur, kupovao za 8 eur....Neke stvari su već sutradan bile još dodatno snižene...Uglavnom , kaže da su sniženja odlična i da ima robe...

Možda uštinemo neki dan od popodnevnog kupanja i odemo do Soluna - ako se ne varam, najbolje bi bilo da to budu utorak ili četvrtak, kada rade i popodne....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

utorak, cetvrtak i petak su dani kad rade dovkratno, pauza je od 14-17h mada nisam siguran da svi postuju ovo radno vreme, ja sam sada bio u solunu u sredu i krenuo nazad u paraliju oko 16h a vecina radnji je bila otvorena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to mi i kolega kaže...On je bio u četvrtak, petak i subotu i reče da su neke radnje bile otvorene i do 21h...

Skoknula bih jedan dan, da ne čekam povratak i sam kraj sniženja ( ne daj Bože da nešto propustim :)),a kako smo od petka tamo, nisam sigurna za koji da se odlučim...možda najbolje utorak....a sve mi nešto žao da uštinem od kupanja, iako ćemo biti dole 16 dana...Šta ću, kad cele godine živim za taj odlazak na more...

Izmenjeno (belluttak)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa sta je jedan dan naspram ostalih 15 :) ja sam bio 10 dana pa sam jedan izdvojio za Solun ali sam na kupanje otisao popodne kad sam se vratio tako da nisam mnogo propustio :)

Izmenjeno (markoni155)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema smena, rade svi po ceo dan i to pojedini i do 21h.

Ne mogu da verujem da ti žao kupanja posle toliko dana. Meni to neće uticati na odluku da se odmah prve nedelje uputimo put Soluna i najboljeg shoppinga na svetu :weee:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ljudi,

a sta je sa PARFEMIMA...da li mogu negde da se pazare u Solunu po nekim povoljnim cenama?

takodje me interesuje sve za bastu, seme cveca, pribori, saksije...? gde u Solunu?

Izmenjeno (bassomnia)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo u Solun u soping pa me interesuje da li neko zna da li imaju i gde C&A i H&M?

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

H&M imas u Tsimiski ulici i mislim da ima dve radnje sa razlicitih strana ulice a C&A nisam prometio ali mislim da ga ima u nekom od trznih centara

ljudi,

a sta je sa PARFEMIMA...da li mogu negde da se pazare u Solunu po nekim povoljnim cenama?

takodje me interesuje sve za bastu, seme cveca, pribori, saksije...? gde u Solunu?

ono sto sam ja video u prolazu tj bacao polged nisam primetio da su nisto povoljnije cene parfema nego kod nas, ako i jeste povoljnije to je nesto malo, mozda da pogledas u free shopu u povratku.

saksije, namestaj za dvoriste i sl. imas u ikei

Izmenjeno (markoni155)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905074
    Ukupno poruka