NatasaV

Shopping u Grckoj

1010 poruka u ovoj temi

Bili danas u Nea Moudania tražeći Admiral radnju i našli je veoma lako jer je u centru kod luke (mada smo i prosle godine isli tamo, ali nismo znali za radnju). Međutim zez je nastao jer radnje u Nea M. ne rade ponedeljkom, sredom i subotom popodne. Ali zato radi Sprider normalno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gde tacno kod luke ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada se ide prema centru, a samim tim i prema luci nailazi se na mali trg. Za luku se nastavlja pravo, a za Admiral se skrene levo (tu se nalazi i Vodafone koji je lako zapaziti) i radnja je odmah tu. Tom ulicom se posle i izlazi iz centra grada. Znači samo pratiti putokaz za centar i nema šanse da omaneš, tako sam i ja prošle godine došao do Vodafona.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala, sad znam gde je :D ...

hteo sam ove godine da svratim do admirala (posto nisam do sad, a kazu da ima dobra stvari), ali sam mislio da je negde van grada kao sprider pa me mrzelo ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u admiralu , bar za mene, uvek ima dobrih stvari tako da uvek nesto pazarim ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima Admiral radnja u Mega Outletu u Solunu, ispod Cosmosa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nisam to znao ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja je slucajno nasao u solunu u jednoj od ulica izmedju tsimiski i egnatia

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja sam prosle godine slucajno naletela na tu radnju, dobre su im stvari, pravi odnos cena -kvalitet, ali da sad treba da odem i da je pronadjem - nema sanse , a planiram posetu Solunu

isto tako sam 2010 naletela na radnju H&M, pa je sledece godine nisam pronasla

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

smesko, admiral radnja na koju ja mislim, a verovatno i ti, je u ulici Armou br. 59 (tako kaze njihov sait) e sad ta ulica je na mapi obelezena zutom bojom i kako sto se vidi duza je malo, cca 700m ali po mom secanju 99,9% radnja se nalazi u crvenom zaokruzenom delu ulice, znam da sa prosao tom ulicom od aje sofie i posle toga skrenuo desno direks na aristotelov trg a ranju sam spazio u tom potezu jer dalje nisam ni isao tom ulicom pa eto neki reper ako planiras da skoknes lako ces naci, mozda prosetas 200m manje vise ali je tu sigurno ;) inace u solunu ima 4-5 radnji kako pise na saitu admirala ali mislim da je ova jedina bas u centru

http://imageshack.us/photo/my-images/715/82764620.jpg/

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala markoni155, definitivno mislimo na istu, malo pre gledam mapu, proucavam i to je to

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

np ;)

Izmenjeno (markoni155)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, evo i ja kratko da prenesem svoje utiske, tj. da potvrdim ono što je već rečeno.

Znači ko prolazi kroz Solun obavezno u Jumbo i to onaj Oreokastro, ogroman, ima svakakvih gluposti dosta povoljno! Kada smo išli 20.avgusta bio je letnji program i kupili smo za more svašta, u povratku sam reklamirao stolicu za plažu koja se posle nekoliko korišćenja raspala pa smo opet svratili u sasvim novi Jumbo jer su povukli ceo letnji program i ubacili školski program tako da mi nisu zamenili stolicu ali su vratili pare, doduše morali smo da čekamo čoveka koji je zadužen za takve stvari a on radi tek od 14.00 pa smo usput još bacali para na gluposti ali su stolicu refundirali u novcu i da nedužim.

Elem svratili smo i u Ikeu, koja je to mamipara, uzimate i što vam netreba mada cene baš i nisu nešto povoljne, tako da bežite od Ikee ukoliko pravite završni raču za letovanje jer ćete posle stavljati ledene obloge za glavu ;)

I na jednom i drugom mestu imate mogućnost za tax free račune, znači odete na kasu platite i onda na šalter da tražite taf free račun, odrade brzo i na granici samo kažete cariniku i ponesete račune da vam overe. Carinicu nisu nas ni pogledali odma overili i poslali u djutu free šop. Tako na ulazu s desne strane prikažete jednoj krupnoj teti ona turi šambilj i vi na kasu da vam vrate pare. Vrlo jednostavno i ne izbegavajte to jer ladno možete povraćajem poreza platiti put. I u Jumbu i u Ikei cifra je ista min 120 evra pazara za taf free račun.

Bili smo i do Akvaparka u Solunu cena z odrasle 13,5 e deca preko 4 godine 11 e a mladji ne plaćaju. Ako vam nije baš zapelo nemojte iči, mislim za klince je super ali su sadržaji stvarno siromašni, tako da 3-4 sata je tamo sasvim dovoljno. Bio sam i u Petrovcu u Akvaparku kojilo god je izgledao jadno imao je 6 tobogana dok u Solunu ima 4, doduše tobogani su sa jačim utiskom ali brzo izgustirate.

Eto toliko pa ako ima pitanja, tu sam.

Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Olla drugari, jel neko skoro svracao u Cosmos, Solun, pise na sajtu da je nedelja neradni dan....

da se iskombinujem neki dan do polaska kuci , jer nama pada nedelja....

ajde neki info ako moze pls :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno ne radi Cosmos nedeljom, a subotom jedan sat kraće.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka