MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

650 poruka u ovoj temi

Mozes ponovo da rezervises let bez nadoknade preko aplikacije. Pogledaj na aplikaciji na samom dnu prva levo ikonica aviona gde kada kliknes treba da se prikazu tvoje rezervacije sa podacima o letu, klikom na rezervaciju prikaze se Timeline i u gornjem desnom uglu tri vertikalne tackice, klikom na tr tackice iz padajuceg menija izaberi promenu leta. Ako je let otkazan od strane Wizza onda nema doplate. Pokusaj pa javi da li si uspela. Ukoliko se ipak pojave neki troskovi to ces videti pa neces uneti podatke za placanje, ne mogu ti nista naplatiti ako ne zavrsis ceo proces do kraja ne brini.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Wizz nam je upravo promenio termin odlaznog leta na datum koji nam uopšte ne odgovara,te ćemo otkazati ceo put i tražiti povrat novca. Pretpostavljam da će od podataka trebati da se ostavi broj računa. E,sad,mene zanima kog? Uplata je izvršena sa dinarskog računa. Da li taj ili,možda,devizni?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi od destinacije na koju letite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam sigurna da razumem povezanost,ali destinacija je trebala da bude Rim

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz inostranstva se uplaćuje na devizni račun...!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala najlepše 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je niskotarifna Mađarska kompanija. Ima predstavnistvo i u Poljskoj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zna li neko da li ima sanse da Wizz vrati liniju za Lisabon?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja zeljno iscekujem taj Lisabon, ali nesto cisto sumnjam, samo su nas zagolicali sa onim uvodjenjem za vreme korone, a da se , ja mislim, nijedan let nije ni obistionio. 

Gledah bas zimske najave novih letova Wizza, bas zbog Lisabona, al eto kod nas apsolutno nista novo.. Mada i ako ga bude, ocekujem da to bude u letnjoj sezoni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav,

potrebno je da unesem podatke za čekiranje. imam dvojno državljanstvo (srbije i hrvatske) i hrvatski pasoš. kada unosim "nacionalnost (državljanstvo)" da li da stavim hrvatsko pošto ću za let koristiti hrvatsku putovnicu ili da stavim srpsko jer imam srpsku ličnu kartu?

 

Screenshot 2022-11-02 at 17.54.47.png

Izmenjeno (Apple)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Unosite drzavljanstvo sa putovnice, tj sa dokumenta sa kojim putujete, sa nasom licnom kartom ne mozete putovati, pa nije bitna

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na odgovoru.

pošto mi je ovo prvi put da letim avionom, da li neko može u kratkim crtama da mi objasni kada stignem na aerodrom "nikola tesla" koji su koraci?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idete na salter za cekiranje- pratite gde pise wizz air i destinacija na koju letite, gde predate i prtljag ako imate, pa pasoska kontrola koja je na spratu i ulazak u avion, treba da budete oko 2h ranije na aerodromu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kad je vec zivnula tema, ajd da pitam..

Jel ima u poslednje vreme  jos neko problema sa kupovinom karata na Wizzu?

odradi sve do bukvalno poslednjeg koraka i slanja one potvrde za placanje karticom, i na samom kraju izbaci da je uplata odbijena..Pre dva meseca sam uspela iz petog puta i to preko mob aplikacije, pre 20 ak dana kupovala karte drugaru, uspeli iz nekog 10 puta, a pre dve veceri nisam uopste uspela, pokusavala i na mobu i na kompu i sa 3 razlicite kartice, prosto nece..i kad prolazi i kad ne prolazi kupovina, radim sve isto i sa istim karticama, ne znam od cega zavisi dal ce uspeti. Ne deluje mi da je do mene nego do njih...

jel se desava jos nekom to?

Izmenjeno (Pegi-peg)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, i meni se desavalo. U poslednje vreme sam dosta kupovala karte za Wizz, otprilike 50:50 sam prolazila. Menjala sam kartice i kupovala kao i ti preko app umesto preko kompa.

Ne znam zasto se desava, ali meni se isto desavalo i pre 7-8 godina. Tada sam zvala svoju banku i oni su mi rekli da iz sigurnosnih razloga odbijaju placanje (ovaj deo ide automatski, banke su to sistemski resile).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905092
    Ukupno poruka