Phillippe

Brisel

185 poruka u ovoj temi

Eto dobila si već odgovor, ja bih samo da dodam, da razmisliš i o varijanti prevoza busom Amsterdam-Brisel. Kompanija Eurolines ima ovu liniju i biće ti dosta povoljnije nego vozom. Nije baš neki komfor i malo se duže putuje, ali se isplati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam. ja cu svakako traziti nesto najjeftinije :))) pa bio voz ili bus! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milena, dosta korisnih informacija o Briselu, Brizu ali i nekim drugim belgijskim gradovima mozes da dobije i u okviru teme posvecene Brizu. A propos putovanja za Amsterdam, moj ti je savet da preko neta ulovis neku akciju za voz (tada karte mogu da budu znacajno jeftinije), pa da onda lepo i konforno iz centra Brisela stignes do centra Amesterdama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti. trebam iz centra amsterdama da dođem do centra brisela.. ajde mi pošalji link gde da nađem te karte i koliko nije skupo?, ja nemam predstave,jer tamo nisam bila nikad,a čini mi se da je holadnija mnogo skupa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

thalys.com ........ meni sa vremena na vreme salju mejlove, jer sam u par navrata koristio voz iz Brisela za Pariz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prošle godine povratnu kartu Roterdam-Brisel (cena je ista i za Amsterdam-Brisel), platio 14 eur kod Eurolajnsa, evo sada gledam cene su iste. Pored svega, mislm da jeftinije od toga nećeš naći

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je super. Hvala vam oboici.a koliko dugo vožnja traje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mileenap

koliko se ja secam, jer sam u Holandiju iz Belgije putovao pre vise od 6-7 godina, negde oko 2h 30 min do 3 h, govorimo o sporijoj varijanti voza, thalys je sigurno brzi, ali je i cena karte znacajno veca, sem ukoliko ne uletis u neku varijantu sa popustima (sto znaci otprilike 25-30 eur u jednom pravcu).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni za 5 maj daje 70e katra u 1 smeru :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milena, to ti je puna cena za thalys (130-140 eur povratna) ... ocigledno da u tom periodu nema popusta ....... pokusaj i preko eurolines-a, sto je pomenuo i Tristan, to bi trebalo da su obicni, a ne brzi vozovi, i tu bi mogla da prodjes jeftinije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To su busevi Eurolines, da ne bude zabune. Thalys je skup, a ni NS railway nije baš jeftin.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se Milena ne bi zbunila, ovo su sajtovi za vozove (pored thalysovog),

1 http://www.eurorailways.com/eshop/search_point_to_point.php?cidade_from=Brussels&cidade_to=Amsterdam

2. http://www.ns.nl/reisplanner-v2/index.shtml?language=en

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se vratih iz Brisela... transfer do aerodroma Charleroi sam platila 14.2e tu je ukljucena cena busa.. prvo( sa stanice koja sam zaboravila kako se zove :azdaja: , koja je malko udaljena od centra,ali se brzo stize tramvajem i metrom) se vozis vozom nekih sat vrem.onda se preseda na bus i vozi se nekih 20min.tako da ja za malo zakasnih u avion,poleteo je onog trena kad sam ja usla u njega :hahaha:

A od amsterdama do brisela stigla sam vozom koji je presedao u 2 grada, i ukupno voznja trajala 4h, a karta je 23e za mlađe od 25g a za mene koja imam 26 je bila 36e, mada to niko nije gledao. I moj vam je savet kupite onu jeftiniju :D a direktni voz je bio 80e i voznja traje 2h... a posto mi je hotel u amsterdamu bio odmah kod A.central s. Rekli su mi da je stajaliste za bus – euro line daleko i da idem vozom... p.s.nigde po holandiji i belgiji po vozovima nije bilo kontrole,osim na granici, ja sam se izvozala bas i dala oko 150e samo za prevoz,sad se kajem , trebala sam se svercovati, ako bi me uvatili i kaznu platila na isto bi mi se svelo ;)

p.s.a od ajndhovena do amsterdama se stize busem -3.5e(niko ne gleda kartu) do železničke stanice i tu se vata voz koji ide sat ipo ja mislim, cena je 18,40e. eto :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I kakvi su utisci sa putovanja? :turista:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa onako, nesto nisam fascinirana kao obicno.. brisel je mali,moze se obici uzduz i popreko za 2d. isto tako i amsterdam.. lepi su, nije da nisu,ali ima i lepsih.. ;) skupi su,ali mi se cini skuplji amsterdam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka