Phillippe

Brisel

185 poruka u ovoj temi

Da li neko ima iskustva putovanja Wizz-om u Brisel (transfer od i do aerodroma) i kakvo je vreme tamo sredinom novembra. Hvala

Izmenjeno (andrej26)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Weather Averages for Brussels in November

ico06.png Temperature 6°C

43°F ico07.png Low Temperature 3°C

37°F ico08.png High Temperature 8°C

46°F

ico-sun3.png Sunshine Hours 3 hrs

ico-rain.png Rainfall 56mm Rainfall days N/A

ico09.png Sea Temperature 12°C

54°F

http://www.holiday-w...rages/november/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, znači za kupanje ok ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupanje u svakom slučaju, to je tipično za Beneluks :kisa:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vreme u u Beneluksu je uvek, čak i u letnjim mesecima jako promenljivo. Savet : ponesi kabanicu jer te kišobran neće spasiti, bar mene nije u Briselu :dosada:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam u maju bio u Briselu na par sati (pola dana) i niti me je kiša zaobišla, niti mi je kišobran nešto pomogao. :plez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znači savet da ga ipak preskočim u Nov.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a od brisela do aerodroma kakav je transfer i koliko kosta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam da li je kasno za odgovor na Vaše pitanje ali svakako ću Vam ponuditi odgovor. Naime po drugi put sam boravio u Briselu, sada u periodu od 03.02.-09.02.2013 . Za transfer od Aerodroma Brisel do Brisela -Centalna stanicaa sam koristim voz koji ide vrlo često i cena karte je 7,80 EUR-a, što je, koliko je meni poznato najjeftiniji način prevoza.

U svakom slučaju ovaj način prevoza je potpuno ok i putuje se nekih 15-ak minuta od aerodroma Brisel do centralne stanice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno. nije kasno,bas sam juče kupila karte, idem u maju za vaskrs.. idem do holandije,a vracem se iz brisela, tako da se nadam da cu se snaci za taj voz da me odvede do aerodroma. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kojom a.kompanijom putuješ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

wizz air-om

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda ne govorite o istom aerodromu, jer Wizzair leti na Šarlroa aerodrom (Brisel jug), koji je nekih 45km udaljen od grada.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao.jeste Šarlora. ali ja letim za holandiju i onda idem vozom za brisel i vracam se iz brisela za srbiju. a znas li ti koliko je transfer do ovog aerodroma?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao.jeste Šarlora. ali ja letim za holandiju i onda idem vozom za brisel i vracam se iz brisela za srbiju. a znas li ti koliko je transfer do ovog aerodroma?

Karta od Brisela central-station do aerodroma je 14.20 , trazis kartu do aerodroma jer u cenu ulazi i karta za bus sa zeleznicke iz Charloa do aerodroma. u protivnom ako uzmes samo kartu do Charloa moras da kupis i kartu za bus pa te to kosta koji euro vise. A sto se tice voza iz Holandije nemoj da pucas na Thalis ili Fuga,to su ti oni brzi vozovi, nego koristi obicne IC koji su mnogo jeftiniji a vreme putovanja je malo duze. Pitaj ako te jos nesto interesuje, poznajem te krajeve.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26790
    Ukupno tema
    899369
    Ukupno poruka