Putnica

EDIPSOS

915 poruka u ovoj temi

@astrasApartman smo rezervisali preko interneta, Airbnb.com, zaista je predivan, prostran, ima ogromne terase (ovom apartmanu pripadaju sve terase koje se vide na slici, na prvom spratu), wifi, klime koje nećete uključivati, možete da ga nađete sa detaljnim opisom kad ukucate : Huge Apartment on Evia, Great View. Ne znam kako se tačno kaže na grčkom naziv te kuce, prikačila sam sliku sa tablom na kojoj je naziv kuće u originalu. Sad imam i direktan kontakt, vlasnici su mladi bračni par, vrlo predusretljivi, pa je verovatno povoljnija varijanta da ih direktno kontaktirate, vlasnica Maria Manti, ona ima i druge kuće sa apartmanima u Edipsosu ali ne tako lepe, email: studios.armonia@gmail.com. Bitna napomena: kuća je na povećoj uzbrdici, mi smo uvek kolima isli na plažu, na to računajte, ali je mirno, super cirkulacija vazduha, nikad nije vruće, stan je trostrano orjentisan, ja bih opet da odem tamo!  Predlažem da najpre detaljan opis smeštaja vidite na airbnb i koju cenu možete da očekujete, pa onda kontaktirate vlasnicu kako bi ugovorili naravno povoljniju od cene na sajtu.

Ako ipak rešite preko airbnb da uzmete neki smeštaj bilo gde,  ima jedna fora, dok još traje promocija - dobijete popust na proviziju koju uzima airbnb kada vas najavi bilo koji stari član. Možete nekom ko je već putovao preko ovog sajta da pošaljete vaš mejl sa koga bi rezervisali smeštaj, da vas najavi (Invite friends) i kada taj mejl najavi naki postojeći član, vama se na računu za smeštaj redukuje deo provizije. Nije problem da vas i ja najavim ako vam to bude opcija za smeštaj (samo u tom slučaju predlažem da to ipak pošaljete direktno na moj mejl, ne preko foruma).

 

 

Ime smestaja Edipsos.jpg

 

Kuca Edipsos.jpg

Izmenjeno (Bokica1411)
greskom dva puta bila kopirana ista slika
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na iscrpnom odgovoru. Interesuju me plaže najbliže Edipsosu, videla sam da su uske i da je iznad njih put, spominješ plažu 5 km od Edipsosa, kakva je ona, da li je bila topla voda, mi planiramo početkom jula na Eviju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za članove koji su bili u vili Nefeli, da li je bolje uzeti apartmane na prvom, ili nekom od viših spratova (3,4) jer su ovi na prvom jeftiniji (u pitanju je dvokrevetni)??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne moze se pesaka, a imate bus kojim mozete otici do Nros Pirgosa, Oreoija i Pefkija, pa da idete na njihove plazr, stavicu red voznje sl.nedelje. Mozete sig.do jos nekih plaza, mi nismo isli, to se rasp.u njihovim.tur.agencijama...Slike plaza u Ed.su na prethodnim.stranama...Ostalo ne znam.jer nismo bili smesteni  E., vec u N.P.-u. Znam.samo cene kafe, soka i sladoleda :-D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@astras Pomenuta plaza 5km od Edipsosa, ispred kafica Oversee, je nama bila odlicna, odrzavana je od strane kafica, voda je topla, mirna, nema velike guzve jer nema ni puno mesta na lezaljkama, 2 reda samo. Postoji vise plaza pre ove, blize Edipsosu, prosli smo ih, isprobali  jednu u Agio Nikolau, to je blize Edipsosu, tu su sire plaze, ali je za moj ukus prevelika guzva. Najtoplija voda je na banjskim plazama sa izvorima lekovite vode u samom Edipsosu, imas o tome dosta vec pisano na forumu. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

mene interesuje hotel Lito u Edipsosu. Izgleda veoma interesantno i ima dobru poziciju ali ne nalazim iskustva nasih putnika o njemu. Da li mozda neko ima neku info o ovom hotelu? Hvala... :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 12.2.2016. at 15:43, astras je rekao/la:

Pitanje za članove koji su bili u vili Nefeli, da li je bolje uzeti apartmane na prvom, ili nekom od viših spratova (3,4) jer su ovi na prvom jeftiniji (u pitanju je dvokrevetni)??

Ja sa bila u Nefeli studios na cetvrtom spratu i bio je odlican.Mislim da nema neke razlike.Prezadovoljni smo bili

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima

rezervisao sam Edipsos Studios pa me interesuje da li neko ima iskustvo sa ovim objektom

cena je odlicna za ono sto se nudi i zato bi voleo ako ima neko da mi kaze detaljno o ovom smestaju bio bi mu veoma zahvalan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

Da li je neko isao iz Edipsosa za Atinu.

Cena?

Da li je pametnije ici sa agencijom na 1 dan ili posle na 2-3 dana u sopstvenoj reziji?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

interesuje me ta pescana plaza 2 km od centra. da li pesak muti vodi ili je bistro?. da li tamo ima neki simpatican smestaj? hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2008 godine smo samo zbog postova Putnice samostalno i na bum otisli na Lefkadu, a videla sam da je ona Eviju opisala bas kako treba..tako da sutra rezervisemo :) 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I MI SMO BILI 2008 NA LEFKADI. Forum na tu temu je odlicno posluzio. Informisali smo se do sitnih detalja o cenama, plazama, izletima, autobuskom prevozu po ostrvu...pozdrav za Putnicu i Maneta.

Da li moze neko da uporedi Edipsos sa nekim drugim gradom na moru u Grckoj? koliko je mesto? Kao Neos Marmaras, mozda Toroni, Skiatos, Polihrono, Paralija ili neko drugo?

Izmenjeno (Lela*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

M smo danas uplatili Edipsos, vila Oasis.

Meni su svi rekli da je ovo živo mesto i da ima dosta starijih ljudi, ali da ima neki šmek gde samo poželiš da znaš grčki kako bi razgovarao sa svima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovanje svima,molio bih za informaciju o hotelu Viana.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7.3.2016. at 22:18, Lela* je rekao/la:

interesuje me ta pescana plaza 2 km od centra. da li pesak muti vodi ili je bistro?. da li tamo ima neki simpatican smestaj? hvala

Plaža je za mene predivna! Bila sam početkom juna, prošle godine i na toj plaži je bio neopisiv, božanstveni mir. Voda je čista i mirna jer je to mali zaliv, plaža peskovita, prostrana, ulaz je plitak, krupniji šljunak ali je posle sitan pesak, Pošto je bio početak sezone, bukvalno, nigde nikog! Mislim da ni u sezoni nije gužva. Nikada nisam tako uživala na plaži!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka