gudajoka

Hotel Alexander the Great i hotel Pallini beach

80 poruka u ovoj temi

Da li postoji mogucnost prilaza plazi I boravka na njoj osoba koje nisu gosti hotela Aleksandar the Great? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji, imaš o tome na prethodnoj strani.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ova dva hotela imaju neku manu, za one koje su bili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pallini20150804_114243.thumb.jpg.c18079df9f7a31

20150804_105129.thumb.jpg.f8910780606b00

 

20150804_110642.thumb.jpg.6ee3bd8c22fb27

20150804_133541.thumb.jpg.68cb71352ca2c7

Izmenjeno (nole73)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice mana... Mi smo bili u Palliniju prosle godine i idemo i ove. Ako su vam mane to sto je stariji hotel i sto ima puno gostiju a samim tim i vise buke (to je ogroman hotel sa jako puno soba sto vidite i na slikama) onda to mogu nazvati manama, ali po meni to nisu mane jer ovaj hotel ima ono najvaznije po meni - fantasticnu plazu ispred samog hotela!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se lično malo manje dopada plaža Palinija. Taknije, plaža i ulazak u vodu, boja..., su isti, ali samo uređenje plaže. Kod Palinija su ležaljke dosta nabijene. U Alexander-u postoji pristojan razmak između kompleta ležaljki, pa je meni malo lepše i komotnije.

Nekome to ne smeta, ili čak voli da je to tako zgusnuto. Meni smeta pa zbog toga uvek biramo ovu drugu plažu, iako je nešto skuplja i malko dalja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza ispred Palinija ima nekoliko celina. Ako idete skroz desno, gde idemo mi, lezaljke su na velikoj udaljenosti jedna od druge a ulaz u vodu je fantastican!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža je zaista lepa, more takodje. Kada sam na Kasandri, Pallini je nezaobilazna destinacija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko ovog leta boravio u renoviranim sobama? Interesuje me da li su i u ovim sobama francuski ležajevi mali, kao u prizemlju aneksa-bungalova 2013.god. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo ovog leta bili ali nismo bili u renoviranoj sobi. Rečeno nam je da će do sledećeg leta većina soba biti renovirane,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po cenama koje polako izlaze ili koje mogu da se vide na njihovom sajtu, čini se da će sobe biti renovirane, ali i čini mi se, dosta veće.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam za 20-30.6.2018 napravio upit za htl Pallini, dali su mi cenu od 1290e za polupansion za 2 odrasle osobe i dečaka od 15 meseci. Zar to nije malo mnogo??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste. U nekom našim agencijama može da se nađe za nijansu jeftinije.

Problem je što to jeste samo nijansa. Svi će morati da se naviknu da ako žele dobar smeštaj, po iole pristojnoj ceni, treba time da se pozabave dosta ranije. Svi ozbiljniji popusti su uglavnom prošli. Neki krajem novembra, drugi do Nove godine, treći do kraja januara. Popusta ima još, ali oni su znatno manji nego ovi koje sam popisao.

Turistička organizacija Srbije bi ozbiljno morala da razmotri vreme održavanja Sajma turizma. Šta će nam sajam kada su krajem februara popusti za rane bukinge prošli ili su dosta niži.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li preporucujete ovaj hotel za letovanje sa bebom? I da li ima wi-fi u sobama za sve uređaje ili samo jedan? Da li se naplaćuje wifi ? Jel ima prirodnog hlada na plaži?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li preporucujete ovaj hotel za letovanje sa bebom? I da li ima wi-fi u sobama za sve uređaje ili samo jedan? Da li se naplaćuje wifi ? Jel ima prirodnog hlada na plaži?

Od srca preporucujem ovaj hotel za letovanje sa malom bebom. Mi smo letovali prethodne dve godine tamo a idemo i ove godine :) 

Wi-fi se teško može uhvatiti u sobama. Mi smo po potrebi hvatali net kod kafića na plaži i u lobiju.

Prirodnog hlada ima dosta i to je jedan od osnovnih razloga što ćemo treću godinu za redom letovati tamo. Plaža je predivna, kao i ulaz u more, boja vode, sve oko mora i plaže. 

Najveća mana, ako vam smetaju takve stvari, je to što je hotel starijeg datuma i nije skorije renoviran. Nama to ne igra ulogu na moru ali eto čisto da znate.

Plaža dobija ocenu 10 a hotel 7.

Ako imate još pitanja tu sam, kao iskusni gost Hotela Pallini :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka