gudajoka

Hotel Alexander the Great i hotel Pallini beach

80 poruka u ovoj temi

Mi se bas dvoumimo oko Palinija... s jedne strane, tu je prelepo more, soba koju zelimo ima 26 kvadrata, sasvim dovoljno za dvoje i bebu, pogled... s druge strane, cena koju traze za polupansion, kraj avgusta/ pocetak septembra je 1850e/11 nocenja... za te pare ipak ocekujem da iako je hotel star, namestaj ne bude raspad i da cistoca bude na nivou, da radi klima i wifi, sto mnogi komentari navode kao problem...hrana manje vise, bitno je da nije potpuno bezukusno i da ima neceg sto bih mogla da iskoristim za bebu...ako neko ima sveze utiske od ove sezone, nek javi?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas sad popust u Travelland-u, za taj peroid kraj avgusta pocetak septembra, tacnije ja sam pitao od 27.08. cena je 1340€ plus dinarski deo. Ako se plati do 14.07. ta je cena, sto je sasvim ok za Pallini.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PP za 2+1 1850 evra?? :tik:

Recite mi da ne razmišljate ozbiljno o toj varijanti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I taj +1 još beba koja ide gratis... Uf za te pare...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma neee...1850€ je bas previse PP za 2+1  ali je do danas bio popust, prodavali su taj aranzman za 1340€. Puna cena je bas preterana, grci kao da drogirani postavljaju cene poslednjih par godina..

Izmenjeno (BokacS)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma odustali smo... Uplatili Athena Pallase na Sitoniji na kraju... toliki novac za Palini je stvarno slulud, ali to je bila cena na Bookingu i preko nekih agencija, sad kao ima popusta, ali gotovo... realno cene su jace iz godine u godinu, a i treba mnogo ranije rezervisati, sto mi ne mozemo... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa i ta od 1340 je nenormalna..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koja cena je normalna?Nema na Halkidikiju hotela sa 4* bez 1800 evra polupansion.

Jel tako bilo i ranije ili je to zadnjih godina.Inace vecina hotela im je po komentarima krs ,stara i slabo odrzavana.

Meni rekose da je Grcka jeftina,ali bez 2500 sa dvoje dece,ne moze u hotel sa 4*.A te 4* su uglavnom 3*.

Ja se ubi trazeci zadnjih 20 dana nesto za nas cetvoro....Bez 2500 sa putem,2 prenocista uz put ,nema....Uzas

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima info. koje su cene iznajmljivanja lezaljki u ovim hotelima ovog leta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za 2500 EUR ne bih ni razmišljao o Grčkoj..Najbolje da za te pare nema ništa..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo po četvrti put bili u Pallini-ju i razmišljamo da idemo i peti sledeće godine. Ukoliko rezervišete hotel na vreme, odnosno u januaru kao i mi cene su mnogo niže. Inače, hotel je ove godine mnogo bolji nego pre 4 godine. Promenili su menadžment, renovirali sobe, klime, ... Sledeće godine proširuju i restoran, i renoviraju depadans hotela. Ovaj hotel ima vrhunsku plažu koja vredi svaki evro! Mi smo za 12pp platili 1600 eur i zaista za te pare taj nivo usluge i plaže teško se nalazi u Grčkoj. pogledajte fotografije koje sam kačila pre par godina. Pogled iz sobe je neverovatan! Plaža predivna! More kao na nekom divnom ostrvu. Puno ljudi koje smo tamo upoznali se godinama vraćaju jer za te pare teško da mogu da nađu takav ugođaj. Porodice sa bebama dolaze u bungalove, a stariju decu su dovodili već nekoliko godina. To valjda nešto znači kada ima nas povratnika.

Cene ležaljki su od ove godine jedne za goste hotela a druge za one koji ne borave u njima. Dve ležaljke su šest eura a dve ležaljke sa suncobranom 9 eura.

Ako neko nađe ovakav hotel, sa hranom kakvu oni služe i sa plažom koja se nalazi na minut hoda, a za ovaj novac ja bih mu bila iskreno zahvalna da mi javi :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za koliko osoba je ova cena?

Hvala 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li neko ima info. koje su cene iznajmljivanja lezaljki u ovim hotelima ovog leta?

 

U Alexandru je cena 15€ za komplet. Ako dodjes posle 14h onda je 10€. Pogled na plazu sa terase na kojoj se ceka lift je prelep. Plaza je dobra, ali ceba pomalo prevelika.

Ne znam za Palini, mi smo isli na Aegean Melathron plazu. Tu je komplet 8€ na plazi, 5€ na travnatom delu iznad plaze. Suncobrani su oni supljikavi i verovatno nesto losiji od Alexander-ovih, ali je pored plaza privatnih vila i mi se tu kupamo jer je jako lepo i mirno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Za koliko osoba je ova cena?

Hvala 

Za dvoje odraslih i dete od 8 godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

U Alexandru je cena 15€ za komplet. Ako dodjes posle 14h onda je 10€. Pogled na plazu sa terase na kojoj se ceka lift je prelep. Plaza je dobra, ali ceba pomalo prevelika.

Ne znam za Palini, mi smo isli na Aegean Melathron plazu. Tu je komplet 8€ na plazi, 5€ na travnatom delu iznad plaze. Suncobrani su oni supljikavi i verovatno nesto losiji od Alexander-ovih, ali je pored plaza privatnih vila i mi se tu kupamo jer je jako lepo i mirno.

Hvala na informaciji. Znacice svakako.

Izmenjeno (BokacS)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka