sandra4

GERAKINI

389 poruka u ovoj temi

Mi smo takođe uplatili taj Liotrivi, preko Elnosa. Dugo smo lomili između hotela i apartmana, ali smo na kraju, uz pomoć drugarice koja je letovala tamo prošle godine prelomili u korist apartmana. Njeni utisci su fantastični. Apartmani su novi (oni su prošle godine bili prvi gosti), na samoj su plaži, koja je prostranija nego ispred hotela, a i manja je gužva, market koji je jeftiniji je tu odmah pored, takođe odmah do apartmana je i restoran gde može da se klopa...Eto to su neki utisci za koje ja znam, pa videćemo...pisaćemo i mi kad se vratimo :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li smatrate da je Gerakini beach hotel dobar izbor za bebu od 7 meseci? Interesuje nas da li su sobe ok u pogledu cistoce i da li je plaza mnogo udaljena? Da li ima hlada na plazi? Isli bismo u Junu sopstvenim prevozom. Svaki savet dobro dosao. Hvala puno na odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vemi, sto se tice plaze na njoj i nema nekog prirodnog hlada. Plaza je uredjena sa suncobranima i lezaljkama koje se naplacuju, ali slobodno mozes postaviti svoj peskir ako hoces. Na samom "kraju" plaze mozes uhvatiti malo hladovine, ali mislim da se taj hlad razgrabi vec rano ujutru. Inace na Halkidikiju ces tesko naci plazu sa prirodnim hladom a da ti je smestaj blizu.

Hotel preporucujem zaista svima koji imaju sitnu decu, kao i ja. Vec sam pisala, ali da ponovim. U okviru kompleksa imas glavnu hotelsku zgradu gde uglavnom smestaju porodice sa jednim detetom, a one sa dvoje dece obavezno u bungalove, koje ti inace preporucujem. Znaci kad budes uplacivala aranzman trazi da ti stave napomenu da hoces u bungalov. Naravno mozes traziti i da budes u bungalovu blize plazi (ili dalje, zavisi sta volis) ali ne znaci da ces to dobiti, ne sto oni nece da ti izadju u susret vec zavisi od raspolozivosti u tom trenutku tj. smene. Sto se udaljenosti tice, sve je vrlo blizu. Ove godine sam bila bezobrazna i trazila cak da dobijem jedan od par bungalova koje sam navela, pa cemo videti :) Najudaljeniji bungalovi su mozda udaljeni 150-200 m stazom (ovo uzmi s rezervom nisam merila).

Higijena je ok, da ne kazem super pa da preteram. Peskire menjaju svaki dan (naravno ako ti zelis) a posteljinu na tri dana. Nama su menjali i cesce po potrebi, jer sa dvoje dece havarija se lako dogodi na carsavima. Ono sto meni ponekad smeta je dolazak sobarice u periodu kad mi deca spavaju. Nekad dodju ujutru dok smo jos na dorucku, a nekad okasne, pa se usunjavaju u sobu dok klinci spavaju. Krevetac za bebu ce te cekati, tako da se nemoj smarati da ga nosis.

Ako te bilo sta jos zanima slobodno pitaj. Mi smo ove godine po treci put uplatili ovaj hotel. Jednostavno odlican odnos cene i usluge.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel preporucujem .... Jednostavno odlican odnos cene i usluge.

Zavaljujuci i tvojim utiscima i opisima iz Gerakinija letovali smo prosle godine u hotelu Gerakina Beach. Genaralno sve je ok, (dosta trave u vodi... , pomalo kvari utisak, ostalo sve ok, kako je vise puta receno na forumu).

Navela si preko kojih agencija si bila prethodnih godina, s obzirom da su ove sezone cene uglavnom vise, imas li preporuku preko koga ici ove godine? (sopstveni prevoz)

Hvala, pozz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vemi, sto se tice plaze na njoj i nema nekog prirodnog hlada...

Hvala puno na brzom odgovoru najverovatnije se odlucujemo za Gerakinu samo jos da bude mesta u agenciji....Veliki pozdrav

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam u kom periodu ste boravili prosle godine, ali u nasem terminu je bilo trave samo posle vecih talasa (sto je i logicno) :) i ove godine idemo preko iste agencije. Cene jesu skuplje - 3 evra dnevno, tj. 45 evra za 15 dana (za nasu smenu). Pogledala sam ponude mnogih agencija, ali ova je ponovo ispala najpovoljnija. Pa ako je cena u evrima slucajno malo manja, ono je dinarski deo veci. Mi smo vec uplatili i iskoristili popust od 10 % do 15.2. Usteda nije mala, nekih 200 evra, taman za vize i put. Cini mi se da je sad nesto manji popust.

 

Zar cete i vi ove godine opet tamo? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na brzom odgovoru najverovatnije se odlucujemo za Gerakinu samo jos da bude mesta u agenciji....Veliki pozdrav

Pogledaj jos malo na stranim forumima sta kazu ljudi. Od viska informacija glava ne boli :) javi sta si uradila, i naravno po povratku prenesi i utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li smatrate da je Gerakini beach hotel dobar izbor za bebu od 7 meseci? Interesuje nas da li su sobe ok u pogledu cistoce i da li je plaza mnogo udaljena? Da li ima hlada na plazi? Isli bismo u Junu sopstvenim prevozom. Svaki savet dobro dosao. Hvala puno na odgovoru

Mi smo prosle godine od 29.06.-9.07. bili smesteni u ovom hotelu i mislim da smo imali srece sa apartmanom koji je bio na spratu.Nasi prijatelji su bili smesteni u prizemlju i imali su problem sa insektima i ponekim gmizavcem (gušteri)- bungalov blizu teniskih terena.Možda je zbog bebe bolje da tražite smeštaj na spratu.Higijena i hrana su o.k. a hotelski park je i po meni najbolje što hotel ima.

I za vreme našeg boravka, bilo je puno trave u moru, tako da smo uglavnom vreme provodili na okolnim plažama.

Da se ne bi stekao utisak da smo nezadovoljnni, moram da kazem da nam je letovanje bilo divno, samo nas je plaža razocarala u prvom trenutku, ali kad smo se organizovali i krenuli po okolini, sve je bilo skoro savršeno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine od 29.06.-9.07. bili smesteni u ovom hotelu i mislim da smo imali srece sa apartmanom koji je bio na spratu.Nasi prijatelji su bili smesteni u prizemlju i imali su problem sa insektima i ponekim gmizavcem (gušteri)- bungalov blizu teniskih terena.Možda je zbog bebe bolje da tražite smeštaj na spratu.Higijena i hrana su o.k. a hotelski park je i po meni najbolje što hotel ima.

I za vreme našeg boravka, bilo je puno trave u moru, tako da smo uglavnom vreme provodili na okolnim plažama.

Da se ne bi stekao utisak da smo nezadovoljnni, moram da kazem da nam je letovanje bilo divno, samo nas je plaža razocarala u prvom trenutku, ali kad smo se organizovali i krenuli po okolini, sve je bilo skoro savršeno.

Lea hvala Vam puno na savetu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam u kom periodu ste boravili prosle godine, ali u nasem terminu je bilo trave samo posle vecih talasa (sto je i logicno) :) i ove godine idemo preko iste agencije. Cene jesu skuplje - 3 evra dnevno, tj. 45 evra za 15 dana (za nasu smenu). Pogledala sam ponude mnogih agencija, ali ova je ponovo ispala najpovoljnija. Pa ako je cena u evrima slucajno malo manja, ono je dinarski deo veci. Mi smo vec uplatili i iskoristili popust od 10 % do 15.2. Usteda nije mala, nekih 200 evra, taman za vize i put. Cini mi se da je sad nesto manji popust.

Zar cete i vi ove godine opet tamo? :)

Bili smo u drugoj polovini jula, btw, voda je cista, kad pominjem travu mislim na "procvetalo morsko dno", cak i u plicaku, neposredno ispred glavne plaze... Povrsine morskog dna obrasle algicama, travom ili sl... nisu baz male... Ko voli, nije problem... jedino jos treba ubediti klince u to...

Gde ove godine? ... jos razmisljam... Jedna od opcija je hotel Alexander The Great , Kriopigi, ali nesto nema puno komentara kako je tamo... Cenovno je malo skuplji od Gerakina Beach-a, plaza ok, 4*... videcemo...

Ako nista, kao sto kazes, ostaje Gerakina beach resort :)

Pozz.

<Mozda znas nesto vise o ovoj lokaciji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma kako da ubedim decu kad ni ja to ne volim :) mozda u avgustu tog cvetanja nema. travuljage je bilo kazem ti samo posle talasa.

a sto se tice hotela u kriopigiju, merkam ga vec godinama, ali je znatno skuplji od gerakine (skoro duplo), a komentari su na trip advisoru znatno losiji nego za gerakinu. valjda je to normalno, kad das manje para manje zakeras, i obrnuto.

cula sam da je plaza u kriopigiju fantasticna. u svakom slucaju ako se odlucis za ovaj hotel posalji utiske, pa ako ova SEKA ne potraje dugo da ga i mi obidjemo iduce godine :)

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sonia Village hotel

Da li je mozda neko od forumasa bio ili cuo nesto o ovom kompleksu?

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je mozda neko od forumasa bio ili cuo nesto o ovom kompleksu?

Prosle godine smo jedan dan proveli u tom kompleksu, jer su nam prijatelji bili tamo smesteni pa smo iz Gerakina beach hotela dosli kod njih.Apartmani su novi, lepo sređeni, ručali smo u njihovom restoranu, hrana je odlična, restoran ima veliku terasu sa pogledom na more.Hotel je smesten(više vecih bungalova, restoran, bazen) na brdu, do plaže ima nekoliko minuta pešaka.Plaža je bolja nego kod Gerakina becah hotela, more je čisto, ali nema prirodnog hlada.

Hotel nema mnogo sadržaja za zabavu i prilično je udaljen od centra Gerakinija (oko 1 km).Ali , to su utisci od jednog dana, inače naši prijatelji su bili puni hvale za uslugu u hotelu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lea hvala Vam puno mi imamo par opcija za ovu godinu imamo bebicu pa se dvoumimo gde i kuda. Ovi apartmani su jeftiniji od Gerakine sad nismo ni sami pametni gde se odluciti. U svakom slucaju hvala vam jos jednom na vasem odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam shvatila, gosti ovog hotela nemaju pravo na besplatne ležaljke i suncobrane na plaži, pa me zanima mogu li da rašire svoju plažnu opremu i imaju li mesta za to?

Kakva je situacija sa bazenom i ležaljkama i suncobranima oko njega? Plaćaju li se?

A teretana? U ceni ili se dodatno plaća?

Ukoliko je neka porodica smeštena u bungalovu bliže plaži, da li im je onda glavna zgrada hotela i sala za ručavanje daleko? Dobijaju li u bungalovima dve odvojene sobe ili su svi u jednoj sobi?

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka