sandra4

GERAKINI

389 poruka u ovoj temi

Ove godine idemo u Liotrivi od 5.7.

Da li moze neka preporuka taverni ili girosa u Gerakiniju?

Ima li poslasticarnica?

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je bilo ove sezone? Utisci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Moze li mi neko reci sto se tice peska i plaze, kolika je slicnost Gerakini i Nei Pori?

Imamo devojcicu od 4 godine i razmisljamo o Gerakiniju i Liotrivi apartmanima, ali vidim da se brzo popunjava kapacitet, pa me zanima, da napravimo kalkulaciju razlika u ceni i destinaciji. Nama nije potrebno nista specijalno, niti duge setnje, obilaziti necemo okolne plaze, bitan nam je samo odmor i uzivanje.

Izmenjeno (Ljilja83)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

osim sto je naizgled nesto uza, plaza u Gerakiniju deluje slicno peskovita kao u NP

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gerakni je neuporedivo manje mesto u odnosu na Nei Pori. Gerakini je mesto u koje dolaze turisti koji žele da spuste peškir na plažu i "puste mozak na pašu".

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li mi neko reci sto se tice peska i plaze, kolika je slicnost Gerakini i Nei Pori?

Imamo devojcicu od 4 godine i razmisljamo o Gerakiniju i Liotrivi apartmanima, ali vidim da se brzo popunjava kapacitet, pa me zanima, da napravimo kalkulaciju razlika u ceni i destinaciji. Nama nije potrebno nista specijalno, niti duge setnje, obilaziti necemo okolne plaze, bitan nam je samo odmor i uzivanje.

Mi smo dve godine zaredom u N pori, ove godine prvi put Gerakini :)

U avgustu smo rezervisali, pa ako nije kasno da javim, mada zaista se jako brzo popunjava....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Mi smo dve godine zaredom u N pori, ove godine prvi put Gerakini :)

U avgustu smo rezervisali, pa ako nije kasno da javim, mada zaista se jako brzo popunjava....

Mi jos nismo sigurni zbog obaveza za tacan datum , ali smo takodje zeleli u avgustu, a  Loutrivi se definitivno popunjava brzo. Bar smo mi gledali taj smestaj, jer nam je to proverena agencija preko koje nasa familija voli da putuje :-) Ako nista drugo, ponovo cemo, trecu godinu za redom u NP, ali bi ove godine bas prijao odmor,"mozak na pasu" kako Aca14 kaze, Mozda se i sretnemo, na kraju :)

Izmenjeno (Ljilja83)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sudeci po interesovanju za ovu temu, ovde cemo biti nas dve i to mozda :D

Sto mozda ima i svojih prednosti, cela plaza samo za nas :D

Na slikama deluje kao prilicno lepo i mirno mesto, ostaje mi kao nejasno zasto je slaba zainteresovanost za isto... Gde su ti ljudi koji su bili tamo i zasto ne pisu o tome ..

(procitala sam celu temu od pocetka, kao pravi streber sam)

No eto mene cim se vratim da vam kazem kako je bilo ... mozda mi se i javi zasto drugi ne pisu o ovom mestu :)))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda zato sto Paralia Gerakini ne lici na klasicno mesto, vec je vise kao apartmansko naselje....osim plaze i smestaja, po nekog marketa i restorana,  slabo ima sta drugog. A i teren nije bas ravan ...uvece je jedina zabava spavanje ili rostiljanje u dvoristu. Mesto Gerakini je par km pre sa druge strane magistrale

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sudeci po interesovanju za ovu temu, ovde cemo biti nas dve i to mozda :D

Sto mozda ima i svojih prednosti, cela plaza samo za nas :D

Na slikama deluje kao prilicno lepo i mirno mesto, ostaje mi kao nejasno zasto je slaba zainteresovanost za isto... Gde su ti ljudi koji su bili tamo i zasto ne pisu o tome ..

No eto mene cim se vratim da vam kazem kako je bilo ... mozda mi se i javi zasto drugi ne pisu o ovom mestu :)))

Mala je ponuda smeštaja, samim tim i malo turista. Plus, mi sa Putovanja.info Foruma smo ipak manji deo srpskih turista koji letuju u Grčkoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda zato sto Paralia Gerakini ne lici na klasicno mesto, vec je vise kao apartmansko naselje....osim plaze i smestaja, po nekog marketa i restorana,  slabo ima sta drugog. A i teren nije bas ravan ...uvece je jedina zabava spavanje ili rostiljanje u dvoristu. Mesto Gerakini je par km pre sa druge strane magistrale

To sto nema zabave je iz naseg ugla idealno za odmor. Daleko od svega. Jedino me "brine" sto nemaju dr tu lokalno.

U kom smislu teren nije ravan?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije ravan kao Nikiti. Magistrala je iznad plaze i mesta. Tako da se treba popeti do prodavnica i restorana na magistrali. Gerekini na Google mapsu

Screenshot_20190216-210754.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kome treba magistrala? Sve prodavnice i restorani se nalaze u okolini "Liotrivija".

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto i mene posle nekog vremena. Ipak smo "otpali" od Gerakinija, pa cemo sacekati vasa iskustva od avgusta. Nadam se sledece godine Gerakiniju :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25779
    Ukupno tema
    857595
    Ukupno poruka