sandra4

GERAKINI

389 poruka u ovoj temi

@ Daramara

Do sada sam uvek isla preko Sabre, a ove godine u Gerakini preko Turist Trade-a. Od Sabre sam odustala samo zato sto rade fiksne datume i smene, a kod ovih mozes sam da biras kad kreces i koliko ostajes.

Pogledaj i Ave Tours, mislim da su koji evro jeftiniji od Turist Trade, ali meni nisu bili nesto preterano ljubazni pa odoh kod ovih.

Koji termin planiras?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ Gudajoka

Zaboravila sam da te pitam koliko ima kreveta u sobi u bungalovu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa u nasem je bilo dva i dobili smo bebi krevetac.

Mislim da oni to prilagodjavaju broju clanova porodice jer sam videla i vecih bungalova a i istih kao nas sa vise kreveta.

Ne brini se bice dosta mesta

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma ne sumnjam da ce biti mesta, nego i dalje razmisljam da li da nosim bebeci krevet:) znam da imaju oni nego ako bude puno beba mozda im ponestane:)

A moram jos malo da budem dosadna:) Reci mi jel decija animacija traje ceo dan ili samo kao kids klub uvece. Ovi britanci spominju ceo dan, ali ne znam da li je to samo za njih.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da su imali neku animaciju i preko dana ali to su organizovali bas britanski tur. agenti, znaci na engleskom. I vecernji mini disko je bio organizovan od strane njih ali moze da se prikljuci ko hoce od gostiju, mada se po britanskoj deci videlo da su uvezbani znaci radili su to i preko dana. Bile su tu i neke predstave za decu ali na ruskom i engleskom tako da ne znam koliko je to zanimljivo.

Bila sam u hotelima koji su sami organizovali animaciju za odrasle i decu, ali ovo ocigledno rade agencije ciji su gosti tu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma nije vazno na kom je jeziku. Tu smo mi da joj prevedemo ako zagusti. Klinka je prosle godine bila odusevljena mini diskom i stekla sam utisak da joj je to skoro bio najlepsi deo letovanja:) Hvala ti na odgovorima, nadam se da te nisam previse udavila:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji je bolji hotel Gerakina beach ili Lagomandra hotel?

Ko isto ide tamo? :)

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gerakina beach je ok posebno za porodicno letovanje.

Bungalovi su blizu mora, sve je puno zelenila, plaza je fina, bazen je ok, mesto je malo , svega nekoliko restorancica i malih prodavnica, velika samoposluga je na desetak kilometara, u principu sve ok.

Ako je u pitanju bungalov neces pogresiti, ali ako je u pitanju smestaj u samom hotelu na ko zna kom spratu, onda ne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta reci. Lagomandra je prelepa :) Prosle godine smo letovali u Elea Village-u koji je na 3 km odatle, i svaki drugi dan isli na ovu plazu da se kupamo. Po meni to je jedna od najlepsih plaza na Sitoniji sa prelepom borovom sumom. Preporuka: ili idite u Lagomandra Beach hotel koji je na samoj plazi ili neki lepi apartman na samoj plazi (ima 10-20 kuca). Drugi hotel Lagomandra je iznad magistrale, i to nije losa opcija ali ako ne idete sa sitnom decom, jer se na plazu ide preko pasarele. Neki nasi prijatelji su bili prosle godine u tom hotelu i isli kolima svaki dan na plazu (!?) jer hotel nije ni tako blizu a pasarela je skroz neupotrebljiva za kolica :(

Ove godine smo se odlucili za Gerakinu Beach, jer bungalovi sasvim izgledaju ok, i nasli smo puno pozivtivnih misljenja od engleskih turista preko Thompson-a. Kazu da je plaza ok, klopa isto (samo kao Rusi prave guzvu oko svedskog stola (!?), bazen je ok samo je guzva za lezaljke, imaju kids club. Sve obecava a kako ce biti javicu.

Sta odabrati? Ako ti nije puno da izdvojih nekih 80-ak evra za polu pansion (avgust) u Lagomandri idi tamo, a ako ne Gerakini. Ipak je kod njih cena mnogo pristupacnija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Reci mi posto je bungalow u Gerakini.

Ja sam prosle godine bila u nekoj vili na samoj plazi u Gerakiniju, apartman 4/1 je bio cini mi se 55 eura dnevno, direktno bez agencije.

A plaza je tacno kraj tog hotela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam gledao termine za 01.09. i mislim da je preko Turist trade agencije za taj period 36e. PP,za drugo dete 50%!Preciznije informacije moze da ti da Twixy posto je ona koliko sam shvatio vec uplatila za taj smestaj.Inace ja sam se skoro odlucio za Gerakini ali je ekonomski momenat presudio.Nasli smo slican smestaj,ako se to moze reci sudeci po fotografijama i opisima forumasa,u mestu Psakoudia - Philoxenia bungalows!Tamo je PP za gorenapisani termin 23e.,za drugo dete 11e,tako da ce nas dnevno kostati 57e(supruga,dvoje dece i moja malenkost).Malo smo gledali da nadjemo neki kompromis sa prijateljima sa kojima idemo,jer oni nisu mogli da isprate 90e dnevno koliko bi kostalo u Gerakini za isti period.Inace,gledajuci kartu Sitonije mislim da su oba mesta vrlo blizu - mozda desetak kilometara udaljena jedno od drugog.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa mi idemo 20.8. pa je prvih nekoliko dana (mislim do 25.8) jedna cena i to 48 evra, a posle toga 36, kao sto je Esfigmen rekao.

Cena nije bas smesna, ali dodje jeftinije nego da smo u apartmanu i da jedemo u restoranu, a da ne spominjem kolicinu hrane i vreme cekanja. Taman dok mi dodje hrana u restoranu deca vise ne mogu da sede :D:D A tu je naravno bazen pred zalazak sunca i kids club koji mala obozava iako vec u to vreme jedva stoji na nogama :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa to je odlicno za pp. ja sam mislila da je mnogo skuplje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odmah iznad Gerakina B. je mali tc i u jednoj zlatari radi nas covek.

Jako je prijatan i objasnice ti na koje plaze mozete ponekad da odetu u blizini.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jutros sam došao iz Gerakine ,bio sam sa suprugom i detetom od 4 godine,i to je pravi izbor za porodice s malom decom.

Smešteni smo bili u hotelskoj sobi,koja je imala 2 odvojene prostorije,jednu sa 2 kreveta a druga sa jednim krevetom i dvosedom na razvlačenje( pri prijavi u agenciji tražio sam dvokrevetnu sobu, a dobio sam ovu na recepciji hotela ).Iz obe prostorije bio je izlaz na tearasu koja je gledala na veliki hotelski kompleks pun bungalova i zelenila i sa pogledom na more.Kupatilo je veliko i prostrano,u sobi je bio i frižider na korišćenje,Soba se čistila svakog dana , a peškiri ( veliki i mali) i posteljina su se menjali na svaka 2 dana.Hrana u restoranu (doručak od 07-10,večera 18 30-21) je bila zadovoljavajuća za cenu koju platiš. Plaza je super,pescana,lezaljke i suncobrani se placaju (7 eur,2 ležaljke+suncobran,ako platiš za 10 dana odjednom,dobiješ 1 dan gratis ) ali ne morate da plaćate, možete spustiti svoj peškir i suncobran gde želite i niko vam nece zameriti.U sklopu jednog od restorana nalazi se i bazen (slatka voda ) koji radi od 10-18 časova,i prava je ludnica za nalazenje mesta na bazenu. U sklopu kompleksa nalazi se i mini market,koji je malo skuplji u odnosu na market koji se nalazi otptilike na 10 minuta od hotela.

Svako veče je neko tematsko veče (grčko veče,disco veče,predstava za decu,biranje najboljeg para,veče sa skečevima…) u restoranu koji se nalazi u sklopu hotelskog kompeksa. Svako vece imaju i program za klince (Mini disco) sa animatorima,to je pravo uzivanje za klince.

Nas je najvise odusevilo zelenilo,park je predivan,možeš slobodno da pustiš dete da trči i da se igra a da ne razmišljaš.U kompleksu je bilo malo naših ljudi,puno je Rusa,Madjar,Bugara,Poljaka,Nemaca i Engleza.

Ako neko želi provesti lep odmor sa porodicom,neće pogrešiti ako se opredeli za Gerakinu Beach Hotel & bungalows.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26051
    Ukupno tema
    869249
    Ukupno poruka