sandra4

GERAKINI

389 poruka u ovoj temi

Posto ove godine planiram da idem sa porodicom,dete 4 godine, u Hotel Gerakina beach, molim da mi neko ko je bio u tom hotelu,opise hotel,smestaj,hranu,plazu,sobe i sve sto bi mi bilo od koristi.Koliko su najdalji bungalovi udaljeni od plaze,sta tacno znaci, soba pogled brdo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto ove godine planiram da idem sa porodicom,dete 4 godine, u Hotel Gerakina beach, molim da mi neko ko je bio u tom hotelu,opise hotel,smestaj,hranu,plazu,sobe i sve sto bi mi bilo od koristi.Koliko su najdalji bungalovi udaljeni od plaze,sta tacno znaci, soba pogled brdo...

I mi smo uplatili ovaj hotel za avgust, i neko je pre nas vec pokrenuo temu, ali se niko nije javio sa odgovorom. Valjda je neko bio:)

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili prosle godine u hotelu Gerakina beach sa dvogodisnjim detetom i to je najsavrseniji izbor za porodice s malom decom.

Hotelski komleks je veliki, glavna zgrada plus mnostvo bungalova okruzenih predivnim parkom. Mi smo bili smesteni u bungalovu koji je bio na 20 m i od plaze i od glavnog restorana. Bungalovi nisu extra opremljeni ali su izuzetno cisti i imaju sve sto treba: frizider, klimu i dobili smo cak i bebi krevetac. Hrana je po sistemu svedskog stola i odlicna je. Plaza je pescana, samo na nekim mestima ima kamenja na ulazu u vodu pa je bolje smestiti se na glavnom delu plaze gde je rasciscen prilaz. Upozorenje: lezalje i suncobrani se placaju, ali niko vam nece zameriti ako prostrete peskire ispod svog suncobrana. Uvece imaju i neki program kako za klince tako i za odrasle, tako da vam nece bitri dosadno ako ne zelite izaci u setnju.

Mene je najvise odusevilo zelenilo, mozes pijuckati kaficu na terasi i slobodno pustiti dete da se igra na travi, ili cak prostreti cebence u hladu i tu provesti dan. Park je savrsen.

Gerakini je malo mestasce, ima par kafica i prodavnica i to je sve, tako da se ne nadajte nekoj guzvi i provodu. Zato su putevi u Grckoj dobri pa mozete brzo stici i do N. Marmarasa, pa cak i do Haniotija i Pefkohorija gde ima malo vise zivosti.

Moja preporuka: obavezno na ribu u Pirgadikiju!! To je malo ribarsko mestasce na trecem prstu i tu svi dolaze samo zbog klope.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gudajoka, konacno da se javi neko ko je bio tamo:)

Mi uplatismo i nadam se da se necemo pokajati. Ono sto me zanima je da li je plaza zaista ok i voda cista? idem s dvoje dece i kad vec platih hotel na plazi ono bar da plaza valja:) Gde se uopste parkiraju automobili? Koliko je kompleks udaljen od gradica? Jel postoji mogucnost da se ruca u okviru kompleksa? Koliko je soba velika? Ovi u agenciji kazu da je bas velika ali to je sve relativno.

Ja sad bas puno trazim:) ali docekah te ko ozeblo sunce:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam kako ti je pa se trudim da budem detaljna.

Zavisi gde ce vas smestiti, ne znam kakve su sobe u glavnoj zgradi ali u bungalovu su stvarno velike. Imas hodnik i u njemu veliki plakar, iz hodnika levo ti je veliko kupatilo s pravom kadom i pravo je velika soba koja ima izlaz na terasu. Na podu su plocice koje su klizave ako udjete mokrih nogu pa pazi na dete. Higijena je na zavidnom nivou, posteljina i peskiri uvek cisti.

U krugu hotela na plazi imas beach bar gde ima sendvica i lakse kuvane hrane za rucak, cene su ok.

Tacno preko puta hotela ima par restorana i kafica i jedan fast food, a posto je mesto malo nije ti nista daleko.

Kao sto rekoh plaza je dugacka i pescana. Na njoj imas suncobrane od trske i lezaljke, komplet 2lezaljke+suncobran= 6ili7 EUR. Mi smo svega par puta platili, ili smo bili u vodi kad prolazi tip koji naplacuje ili nismo imali para kod sebe. Mozes uplatiti nesto jeftinije odjednom za 10 dana i dobijes kljuc i katanac za svoj suncobran. Plaza je cista, samo je na nekim mestima tezak ulaz u vodu zbog kamenja, ali to je na rubovima plaze gde je manja guzva. Centralni deo ispred bara je ociscen. Ne znam kad idete ali u junu su se popodne pojavljivale alge na vodi, ali nije nam bas preterano smetalo. Voda je cista i topla. Sve u svemu, ok ali nista narocito. Zato na 10ak km odatle imas najlepse plaze na svetu i ako ste kolima obavezno morate to da vidite.

Jos jedan savet: iznajmite sef na recepciji za lovu i pasose, svega 10EUR za 10 dana i osecas se sigurno.

I zaboravila sam bazen. Ima tamo neka dva bazena koji deluju ok ali mi se nismo ni jednom okupali, nismo u tom fazonu.

Decje igraliste se sastoji od dve ljuljaske i jedne klackalice pa bas nije ludo zabavno za klince, ali je zato mini disko uvece prava ludnica za njih.

Toliko za sada, umorila sam se

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zaboravih parking.

Na ulazu u hotel imas rampu i mogu uci samo gosti hotela tako da je auto siguran. Iza hotela imas parking, ali je borba oko mesta u hladu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na brzom i detaljnom odgovoru:) Naisla sam i na pozitivne kritike na Thompsonu ali niko nije bas do detalja opisivao ove stvari.

Moram biti jos malo dosadna:) Za koje plaze kazes da su najlepse na svetu? Mi smo obisli i 1 i 2 prst, ali ovaj prostor izmedju bas i nismo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa ako si obisla drugi prst, to ti je to, Gerakini je na samom pocetku drugog prsta. Ja sam licno odusevljena Kalogrijom. A tu su ti i Elia, Lagomandra i Paradisos plaze. Ima jos sitnih plazica, samo treba skrenuti s glavnog puta na sporedne puteljke.

Nas je jedan poznanik izjavio da je bio na Mauricijusu i da se Kalogrija 'ladno moze meriti s onim plazama.

Ovde izmedju dva prsta bas i ne bih rekla da ima nekih fantasticnih plaza jer nema tako bujne vegetacije kao malo nize na sitoniji. Imas par mestasaca, najvece je mislim Nikiti koji nas bas nije odusevio.

Gerakini je stvarno jako malo mesto i cene bas nisu niske kako sam ocekivala s obzirom da bas nije navala turista.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

img0011ok4.th.jpg

Evo hotelskog parka

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

img0123ba4.th.jpg

hotelska plaza

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

img0151eq6.th.jpg

Plaza Kalogria

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zaista ti puno hvala na ulozenom trudu i fotkama. Sad mi je mnogo lakse:)

A sto se tice plaza znaci to je to:) Mi smo prosle godine bili smesteni u Elea Village-u koji je tacno na pola puta izmedju Nikitija i Marmarasa. Obisli smo ceo prst i na kraju najvise se odusevili bas Kalogriom i Lagomandrom. I jedna i druga su bile na 3 km od hotela:)

Nemam nista protiv da tako bude i ove godine, ali posto idemo sa malom bebom bitno mi je da je hotelska plaza ok da kad nas mrzi da zujimo mozemo i tu da se kupamo.

A park stvarno izgleda superrrr:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Twixy, preko koje agencije planiraš da ideš? I ja sam zainteresovana za taj hotel, pa jurim gde je najpovoljnije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo isli preko Sabre prosle godine, ali im je jako poskupela ponuda. Ove godine je u istom terminu taj hotel skuplji za 50 EUR. Naravno nisu samo oni poskupeli vec svi manje-vise. Cini mi se da je ove godine Gerakini najpovoljniji u Tomas agenciji, ali nisam sigurna. Nadam se da sam od pomoci

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti, pogledaću u Tomasu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25779
    Ukupno tema
    857592
    Ukupno poruka