sandra4

GERAKINI

389 poruka u ovoj temi

Jutros sam došao iz Gerakine ,bio sam sa suprugom i detetom od 4 godine,i to je pravi izbor za porodice s malom decom...

Slazem se sa svim napisanim , stim sto je po meni i restoran odlican ...

Nego me interesuje (posto idem i ove godine krajem Avgusta u Gerakini) , dali je bilo puno vetrovitih dana i kakvo je more trenutno ?

p.s. E da , dali su napokon malo sredili onaj teren za mini golf :P ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tiče vetra,od 10 dana što sam proveo tamo,samo 2-3 dana je bilo potpuno bez vetra, a otalih dana je duvalo slabije pre podne i pojačavao se vetar u popodnevnim satima,more je bilo čisto samo se malo zaprlja popodne ali u neznatnoj meri,golf teren je ostao sam grbav i neravan , i nisu ga sredili...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovoru !

Nikako mi nije jasan taj teren za mini golf , ceo kompleks izuzetno sredjen i odrzavan a tamo jedan terencic (cije kompletno renoviranje kosta manje neko 10.dnevni zakup sobe u kompleksu od 500 soba) ne mogu da srede ...

Josh da dodam sto se tice plaza u blizini , toplo preporucujem plazu Ionas (valjda sam dobro napisao) koja je na nekih 12 km od Gerakinija a stvarno je EXTRA (tirkizno more, prelep pesak, odlican kafic sa lezaljkama )

p.s. Gerakina beach sigurno premasuje zvanicne 3 * ( pogotovo kada se uporedi sa ostalim Hotelima u Grckoj sa tom ocenom), u cemu je fora stvarno ne znam (mozda neki porez ili sta ti ja znam)...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ni meni nije jasno zašto neće ili ne žele da ga srede, ali možda idu logikom , zašto bi ga sređivali kada kad god sam prošao pored terena za mini golf barem desetak ljudi je igralo! :huh:

Svaki dan se ubijaju oko zalivanja onolikog zelenila u parku i palmi a nemaju malo vremena da srede jedan mali teren za mini golf.

Ali i ta mala zamerka u vezi mini golfa ne umanjuje lepotu kompleksa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma naravno da je nebitno ,sta vishe one dzombe na terenu ti cine interesantnijim igranje jer je malo komplikovanije igrati ... ;)

A sto se tice parka stvarno je fascinantan , pogotovo one ogromne stare masline koje nisam vidjao na drugim mestima u tolikom broju (verovatno je kompleks sagradjen na mestu nekog starog maslenjika jer sigurno treba stotine godina da dobiju taj precnik)... Sve u svemu za malu decu raj , ali i za roditelje jer se lepo mozes odmoriti ...(jednostavno ih pustih da rade sta hoce , jer sve izgleda dosta bezbedno)

Pozd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li postoji razlika u sobama koje su u centralnoj zgradi i onih u bungalovima? Da li sve sobe imaju TV? (bitno zbog klinca). Agencije daju razlicite opise... pretpostavljam da sve sobe imaju klimu i frizider, u vezi TV-a nisu jedinstveni.

Kakva su iskustva u pogledu agencija preko kojih ste isli u Gerakina Beach, sopstvenim prevozom? ... ili mozda rezervisati direktno preko hotela... Vasa iskustva? Hvala! Pozz!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li postoji razlika u sobama koje su u centralnoj zgradi i onih u bungalovima? Da li sve sobe imaju TV? (bitno zbog klinca). Agencije daju razlicite opise... pretpostavljam da sve sobe imaju klimu i frizider, u vezi TV-a nisu jedinstveni.

Kakva su iskustva u pogledu agencija preko kojih ste isli u Gerakina Beach, sopstvenim prevozom? ... ili mozda rezervisati direktno preko hotela... Vasa iskustva? Hvala! Pozz!

Nenade, ne znam sa koliko dece ides, ali ako ides sa vise od 1 mozes samo u bungalove. U sobe u gl. zgradi ne primaju porodice sa dvoje dece posto su manje.

Mi smo bili u bungalovu, i imali i tv. Neki poznanici su bili u hotelskoj zgradi i oni su imali tv.

Mislim da ti se vise isplati da uplatis preko nasih agencija, posto sam gledala i cenovnik hotela i cini mi se da je skuplje ako ides direktno kod njih. Proveri.

Prosle godine smo isli preko TuristTrade-a jer nisu imali fiksirane polaske sto je nama odgovaralo (isli na 12 dana). Ove godine smo uplatiti preko Sabre fiksiran datum na 15 dana i iskoristili popust do 15.2. od 10%.

Ako te jos sta zanima, pitaj

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima koji su ovu temu obogatili svojim utiscima o boravku u Gerakina beach hotelu!Nakon mnogo pretraživanja, a najviše zahvaljujući ovom forumu uplatili smo letovanje u ovom hotelu. U agenciji su nam rekli da cemo biti smesteni u bungalovima, sto je nama odgovaralo s obzirom da smo citali o vasim pozitivnim utiscima vezanim za bungalove.Međutim , ponovnim pregledom dostupnih fotografija hotela, vidim da neki bungalovi vrlo ružno izgledaju (poput običnih baraka) i da su neki daleko od plaze i centralnog dela hotela.Interesuje me da li samo tako izgleda na slici ili je zaista tako?Koliko su najudaljeniji bungalovi udaljeni od plaže i od restorana?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nenadd, u kom ces bungalovu biti smesten zavisi od raspolozivosti u datom trenutku i naravno cene koje si platio. U prvom redu uz plazu su apartmani sa dve sobe (family) i njihova cena je skoro duplo veca od obicnih soba. Mi smo bili u trecem redu tj. nekih 40 m od plaze (bukvalno a ne vazdusnom linijom) i isto toliko od restorana gde se sluze obroci (restoran je na plazi). Bili su dalje od centralne zgrade, u koju smo vrlo retko svracali (jedino zbog sefa). Parking je ispred i iza glavne zgrade. Na plazi su i bazen i taverna, na kojima je celodnevna animacija.

20070322tx8.th.jpg

Ovo ti je slikica nasih bungalova. Gledano od mora oni su sa leve strane restorana. Desno od restorana su dvospratni bungalovi koji malo lepse spolja izgledaju, ali su unutra isti. Najudaljeniji bungalovi su uz teniske terene, i gledano od plaze u istom nivou kao i hotelska zgrada. Plaza se prostire celom duzinom kompleksa pa ti i udaljenost zavisi od toga gde ces se stacionirati na plazi.

Ono sto me je iznenadilo je velicina kupatila. Po prvi put za 10 godina letovanja u Grckoj, kupatilo je normalne velicine sa kadom, a ne tus kabinom i spasen si od brisanje cele sobe posle tusiranja :D

Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj. U kom terminu idete?

Izmenjeno (twixy)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine smo vec uplatili letovanje u Polihronu, ali za sledecu smo "pikirali" ovaj hotel, Gerakini Beach. Interesuje me koju agenciju preporucujete za ovu destinaciju? Posto nas je petoro (dvoje odraslih i troje dece, 4, 8 i 10), da li ima dovoljno mesta u tim bungalovima?

Da li se sportske aktivnosti dodatno placaju (bilijar, tenis, stoni tenis, mini-golf)?

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala twixy! Na tvojoj slici bungalovi izgledaju lepse nego na nekim slikama "iz vazduha" koje smo mi gledali, pa smo se malo utesili.Inace, idemo 29.juna preko Sabre.Prosle godine smo sa njima letovali u hotelu Theoxenia, Ouranopolis , soba je bila na idealnom mestu, nadam se da cemo i ove godine biti iste sreće.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Majans, kad ides u hotel i ne zavisis od agencije na bilo koji nacin, nije vazno koju ces odabrati. Cene su prilicno iste, razlikuju se mozda u 1 evro dnevno. Gledaj samo da li hoces na fiksiran datum i broj dana ili hoces sama da biras kad i koliko zelis da ostanes. Mogu ti preporuciti Sabru preko koje letujemo vec godinama i za sada su stvarno bili super.

Sto se ovih dodatnih aktivnosti tice one se posebno naplacuju, ali ne bih znala da ti kazem koliko. Animacija je tokom celog dana i veceri, a ukljucuje i odbojku na pesku, takmicenje u pikadu i mini golfu...

Sto se tice mesta u bungalovima, nisam sigurna da mozete svi da se popakujete. Obicno je u sobama bracni krevet, ili bracni + jedan obican, a vrlo retko dva bracna. Ali kontam da bi vi trebali da uzmete taj porodicni apartman sa dve sobe jer bi tu imali dovoljno mesta za sve.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Twixy,

Znači, za nas petoro su family rooms, da li neko zna šta tačno ima u njima od nameštaja i da li su te sobe u sklopu hoteske zgrade ili u okviru bungalova?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Majans, one su u bungalovima, i koliko se meni cini samo u prvom redu do plaze. Mozda gresim, ali samo sam ih tamo vidjala.

Koliko sam uspela "nepristojno da zirnem u tudju sobu" imaju dve prostorije. U jednoj je bracni krevet (a mozda i jos jedan manji), a u drugoj sobi koja je kao dnevni boravak ima nekih sofa na razvlacenje samo ne znam koliko.

Mada, ljudi koji su bili pored nas isto sa troje dece, su uzeli dve zasebne sobe. Oni u jednoj, a klinci u drugoj. To mi se cini nesto skupo, ali kada malo bolje razmislim i zvanicna cena family sobe je 200e.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razmisljamo o Gerakiniju ove godine, tacnije Liotrivi beach apartmanima preko Elnosa. Da li je neko tamo letovao? Koliko sam shvatila to je novo u ponudi Elnosa.

Dosta sam citala na forumu o samom mestu, ali me interesuje da li neko zna kakav je smestaj u Liotrivi beach apartmanima, kao i kakva je plaza ispred ovog smestaja (preciznije, da li je pescana, da li ima suncobrana i lezaljki na plazi, kao i kakav je ulazak u more i da li je morsko dno pescano) Puno pitanja na jednom mestu, ali se nadam da me razumete :)

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25779
    Ukupno tema
    857581
    Ukupno poruka