suki

Pelion

2565 poruka u ovoj temi

Evo da podignem temu......

Kad ti ono "Putnice" kreces tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krajem juna idem na Skijatos, pa se vracamo na Pelion...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, pa Putnice, ocekujemo lep izvestaj i sa jednog i sa drugog mesta! :zaljubiska: I slike naravno! :kamera:

Ne znam zasto ove godine Magic ne radi Pilion? Da li ljudi nisu culi za ovo, pa im se nije dobro pokazalo sta li?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam zasto ove godine Magic ne radi Pilion?

Ja mislim da Pelion nije isplativ za agencije. Cene su tamo jace, putevi losiji, dalje je od Halkidikija, a vecina prosecnih turista bi se smorila tamo jer su to sve jako mala mesta.

Mislim da Pelion moze biti interesantan jednom jako malom broju turista, a ti koji vec zele tamo da idu se snadju nekako sami.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, pa Putnice, ocekujemo lep izvestaj i sa jednog i sa drugog mesta! :zaljubiska: I slike naravno! :kamera:

Naravno, Boze zdravlja n100.gif .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao u ovom zalivu ispod planine Pelion. Cula sam da su mesta sa prekrasnim plazama i morem,prirodnim hladom, pijacom vodom, vazdusne banje gde se mesa planinski i morski vazduh. Kakva su vasa iskustva

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao u ovom zalivu ispod planine Pelion. Cula sam da su mesta sa prekrasnim plazama i morem,prirodnim hladom, pijacom vodom, vazdusne banje gde se mesa planinski i morski vazduh. Kakva su vasa iskustva

<<<<<<Plaze su lepe, more cisto ( bili prosle godine u Afisosu) , ali je previse mirno za moj ukus. Malo mesto , kuca u kojoj smo bili udaljena od Afisosa i najblize prodavnice 1-2 km uzbrdo- nizbrdo... Kala Nera je malo veci i zivlji gradic, ali je losija plaza. Nema interesovanja, jer svi koji idu u tom smeru, idu na Skijatos. Mi i jos jedna porodica smo bili jedini gosti iz Srbije u Afisosu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

<<<<<<Plaze su lepe, more cisto ( bili prosle godine u Afisosu) , ali je previse mirno za moj ukus. Malo mesto , kuca u kojoj smo bili udaljena od Afisosa i najblize prodavnice 1-2 km uzbrdo- nizbrdo... Kala Nera je malo veci i zivlji gradic, ali je losija plaza. Nema interesovanja, jer svi koji idu u tom smeru, idu na Skijatos. Mi i jos jedna porodica smo bili jedini gosti iz Srbije u Afisosu.

Cao "sm 63" reci mi molim te kad ste bili u Afissosu prosle godine? Tacnije u kom periodu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao "sm 63" reci mi molim te kad ste bili u Afissosu prosle godine? Tacnije u kom periodu?

Od 24.7-4.8.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putopis o Pelionu mozete procitati i u magazinu sajta putovanja.info:

http://www.putovanja.info/sr/zanimljivosti...luostrvo_Pelion

Odgovor na pitanje sa teme o Lefkadi.

Ne bih se svrstao u poznavaose Peliona. Kako volim i svake godine u Volosu provedem par dana, ovom prilikom sam napravio pilot istraživanje Peliona u cilju definisanja eventualne destinacije za neko buduce letovanje. Citajuci tudja iskustva, kao i maticne sajtove o Pelionu odlucio sam se za mesto i/ili plazu Agios Ionis koja je dobila ocene kao mozda najlepsa u tom delu. Po savetu recepcionara hotela u kome sam boravio u Volosu odbrao sam put preko Hanie do Agios Ionisa i uz put posetio Zagoru. Kao sto napisah u postu na temi o Lefkadi put je zestok uspon, zestok spust, lakat krivine i tako 55 km. Zagora me nije impresionirala (Metzovo, koje je dosta slicno ima vise sarma, ali to je samo moj utisak). Sta jeste tacno. Neverovatno bistra voda u Agios Ionisu. Dodacu i topla, ali to za Egej i nije neuobicajeno. Mesto je malo, parking na plazi problematican ali se nadje, dosta taverni sa pristojnom hranom, zabava pretpostavljam slaba do nikakva(mislim na vecernje/nocni deo). To je sve sto sam video od Peliona. Rado bih se kupao u onom neverovatno bistrom i cistom moru, ali imajuci sve u vidu Pelion nece biti moj izbor za letovanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za putnicu,mada sam ovo vec pitala na krstarici ali jos nije azurirano: Pelionom sam odusevljena pa me interesuje cena smestaja i na istocnoj i na zapadnoj obali, i ako mozes da uporedis Lefkadu i Pelion, dobre i lose strane

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905099
    Ukupno poruka