miki_nis

Letovanje u Nesebaru

219 poruka u ovoj temi

Zanima me koje su cene apartmana u privatnom smestaju i mogu li se naci bez posredovanja agencije?Dali u apartmanima postoji kuhinja?Koje su cene hrane i pića?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene su od 7 do 9 eura i mozes ih lako naci ali teze malo sa kuhinjom jer je tamo dosta jeftino i ma malo apartmana sa kuhinjom a cene sam dao na ovoj temi danas pa procitaj .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prelistaj malo teme naci ces cene za sve sto te interesuje.Sto se kuhinje tice,moze da se nadje ali teze.Imas expres restorane,markete sa gotovim jelima,ponesi kostur sa plinskom bocom i 50ili100 plasticnih tanjira za jednokratnu upotrebu i eto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jaoooj Coko jedno pitanjce!Jel ima u Ravdi slobodnog dela za suncobrane?Uska je plaza a oce drug sporodicom da ide pa nikako da saznamo to.

A kome je skupa Bugarska, nek sedi kuci i nek uziva u ovoj jeftinoci ovde :D

Ima mesta kako da ne !

Bilo mi je lepse na plazi u Ravdi nego u Suncevom Bregu !

Mi smo nosili suncobran, lezaljke cak i Intexov dusek dva dana.

Dakle drugu reci da se spakuje opusteno za Ravdu ! I pripremi ga na dovoljnu siroku plazu, i ogrooomnu kolicinu mladih devojaka u toplesu. Bice mu veoma vruce... :hladjenje:

Salu na stranu u Ravdi nam se posebno dopao jedan deo plaze gde se spustis sa setalista stepenicama, i tu smo se cesto parkirali pored ogromnog zida. Takodje spasioca ima dosta, i zaista rade svoj posao uvek opominju decu. Tu iznad te plaze ima mali kaficak/picerija...tu je toliko bila ukusna pizza ljudi moji, jako mi je zao sto nisam slikala vise u Ravdi....da sve dokumentujem. U mojoj foto turi su uglavnom slike Suncevog Brega i smestaja naseg (uvek idemo preko bookinga, pa volimo da ljudima pomognemo ako jos neko ide tako)...

Neki dan smo suprug i ja gledajuci SATovu reportazu o Bugarskoj preslagivali uspomene na proslo leto, i zakljucili da imamo par dana odmora viska, otisli bi iz ovih stopa opet na 5-6 dana.

Izmenjeno (Odbegla Coka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ide neko sledece nedelje u Nesebar ja sam tamo od sledeceg cetvrtka pa mozemo da se druzimo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, zanima me da li je neko letovao prošle godine u Nesebru? Zanimaju me iskustva, išla bih u avgustu, čujem različite utiske, pa me zanima da li ima ovde nekoga ko može da mi pomogne? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio prosle godine od 15 do 25 avgusta i vreme je bilo fenomenalno, moj ti je savet da ides na juznu plazu to je plaza koja gleda na stari grad i tamo je jako cisto more i nema trave ali su skupe lezaljke i ima malo slobodnog mesta gde mozes staviti svoj suncobran, pa smo mi isli oko 8 ujutro najkasnije do pola 9 kako bi zauzeli mesto, more uopste nije kao bara kako pricaju,ako si bila u Paraliji u Grckoj mozes ga uporediti sa njim stim sto je malo manje slano inace boja je ista.Na severnoj plazi koja vodi prema Suncevom Bregu jako cesto ima trave i veci su talasi tako da ti ne bih preporucio tu plazu.Inace cene su niske tako da mozes da se hranis u restoranu a da ne potrosis puno para a imas i gotovih jela u supermarketu mladost i cernomore i najbolje ida kupujes namirnice u ta dva supermarketa jer imaju najveci izbor i jeftini su.Za izlaske ti je bolji Suncev Breg a autobusi idu svakih 15 minuta i karta je 1 lev tj.60din.Pogledaj aranzmane Aqua travela i Barcino tursa oni imaju najpovoljnije aranzmane, ja sam isao 3 puta preko Aqua travela i oni su provereno dobri a vidim da i Barcino ima povoljne aranzmane.Ako te jos nesto interesuje pitaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E hvala puno, a jel istina to što pričaju da ima puno lopova?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je apsolutna laz mi na peskirima ostavlamo stvari vec 8 godina tamo letujem i nikad nista nije falilo a u restoranu nam nisu nikad ni dinara vise naplatili, posle svake ture dobijate racun sa prethodnim stanjem odnosno ako narucujete vise tura uvek dobijate prethodni saldo odnosno nadovezuju se racuni tako da ne moras da brines, ljjudi svasta pisu cak i da trska raste u moru sto je nemoguce pa opet pljuju samo ne znam zasto.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako sam i mislila, a jeste bili u nekoj vili ili privatan smeštaj? Jel se zna nešto o vili Nasko?

Izmenjeno (DraganV)
nepotrebno citiranje
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bio sam u vili hronos a neki iz busa su bili u toj vili bilo im je ok samo se secam da su rekli da su im gazde nisu bas ljubazne a inace im je bilo ok

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno :)

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se neko skoro vratio iz Nesebra kakve su cene ove godine da li ima kakvih novosti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene su ti iste kao i prošle godine, pristupačne, a u ostalom zavisi dali imaš hotelski ili privatni smeštaj. Ko ide kolima na plin, plin je negde oko 70 dinara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni rce drugarica koaj se vratila pre nedelju dana da su bezobrazni skupe lezaljke sa suncobranom, koje su po 9 leva pa izadju komplet 27 leva, sto je 13,5e! Svakog dana po toliko jeste bezobrazno!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26985
    Ukupno tema
    905145
    Ukupno poruka