miki_nis

Letovanje u Nesebaru

219 poruka u ovoj temi

Da li se neko vratio iz Nesebara da podeli utiske sa nama koji tek treba da krenemo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ide u nesebar 15.08, mi smo uplatili preko unico travela u vili Gloria ulica rakovski 35,pa me zanima da li je neko bio u toj vili i kakvi su utisci. Da li je neko bio ovog leta u Nesebru i kakve su cene u odnosu na prethodnu godinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna da li ima neki prevoz iz Nesebra do Lida na ulazu u Ravdu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idu mini busevi za akva park, prolaze pored Lidla.

Takođe idu busevi za Burgas tom relacijio, pa vjerovatno možeš da iskombinuješ nešto.

Jedino ne znam što ćeš u tom Lidlu?

Asortiman robe nije neki, a cijene se ne razlikuju od cijena u marketima u Nesebru (Mladost, Crno more, Žanet).

Nadam se da sam pomogao.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru mislio sam cisto da vidim posto nije daleko, ali posto kazes da nije neki asortiman robe najverovatnije necu ni ici.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam ga baš zato posjetio prošlo ljeto i razočarao se.

Manji je nego što izgleda spolja, a ponuda je u nivou samoposluge.

Gubljenje vremena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A imas i Penny market na ulazu u nesebar to ti je isti fazon slicna roba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se isplati ici u Bugarsku na letovanje,gledajuci SAT patrolu cene bas i nisu povoljne kakve su bile ranijih godina.Ove godine smo letovali u Grckoj i bas je skupo pa razmatramo Bugarsku za jos jedan odmor.Kakve su cene smestaja,hrane,pica.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li ste dobro videli cene koje su oni prikazali pivo ili sok je u proseku 1,80 do 2 leva to je od 100 do 110 dinara,kafa je 1 lev (60 din)pica je oko 6 leva (350 dinara)u restoranu velicine 32cm tj za jedan pravi obrok, spagete su oko 6 leva (350)dinara, piletina sa krompirom ili rizom je oko 4 do 5 leva (250 do 300 din),musaka 4 leva (250 din), peceno pile na raznju je 8 leva (480 din) dovoljno za 3 do 4 osobe.Smestaj sad mozete tamo naci od oko 7 evra sobu sa kupatilom,friziderom,tv,terasom.Ovo vazi za Nesebar.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krećem večeras. :vestica:

Bila je dilema Nesebar ili Sozopol, na kraju smo se ipak odlučili za isprobanu varijantu, s tim da ćemo i do Sozopola na jedan dan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Javi kad stignes i posalji utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potvrdjujem pricu za Lidl. Prosle godine smo letovali u Ravdi i bili smo srecni sto je Lidl tu, medjutim razocarali smo se. Niti je bilo nesto jeftino posebno, niti smo mi mogli da pogodimo sta da kupimo. Kupimo sok ne dopadne nam se, kupimo kifle i salamicu opet promasaj...pa smo odustali. Za dorucak vam je najbolje da svako jutro kupujete u pekari. Ima ih na svakom cosku.... Burek, peciva, pica...ma sve im je ekstra odlicno i jako zasitno i ukusno. A sto se tice sokica i ostaloga, dobar vam je svaki drugi market, Lidl zaobidjite.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jaoooj Coko jedno pitanjce!Jel ima u Ravdi slobodnog dela za suncobrane?Uska je plaza a oce drug sporodicom da ide pa nikako da saznamo to.

A kome je skupa Bugarska, nek sedi kuci i nek uziva u ovoj jeftinoci ovde :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima naravno, cak je tamo koliko mi se ceni manje tih lezaljki za naplacivanje nego u Nesebru.

Izmenjeno (djura 283)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E fala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26985
    Ukupno tema
    905145
    Ukupno poruka