dejsa

TORONI

2435 poruka u ovoj temi

.....da malo "zivnemo" ovu temu!

Da li je neko skoro bio,boravio,prolazio pored Toronija?moze neki utisak,komentar?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo mesto , ima dve ulice . Duz glavne ulice nalazi se nekoliko kafica ,marketa i taverni. Prodavnica za shoping nema. Mesto je iskljucivo za odmor sa velikom pescanom plazom i kristalno cistim morem. Ja sam bio u Toroniju pre 5 dana , obisao sam vizantijsku tvrdjavu koja se nalazi na kraju plaze , okupao se u cistom moru i krenuo dalje. Plaza je siroka i imao sam utisak da nije bilo mnogo ljudi. Ko trazi odmor i mir nasao je ovde.

s6003679.th.jpg

s6003670.th.jpg

Izmenjeno (biohazardny)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo mesto , ima dve ulice . Duz glavne ulice nalazi se nekoliko kafica ,marketa i taverni. Prodavnica za shoping nema. Mesto je iskljucivo za odmor sa velikom pescanom plazom i kristalno cistim morem. Ja sam bio u Toroniju pre 5 dana , obisao sam vizantijsku tvrdjavu koja se nalazi na kraju plaze , okupao se u cistom moru i krenuo dalje. Plaza je siroka i imao sam utisak da nije bilo mnogo ljudi. Ko trazi odmor i mir nasao je ovde.

s6003679.th.jpg

s6003670.th.jpg

interesuje me ima li prodavnica sa "morskim dzidzabidzama" suncobrani,peskiri za plazu........?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

.....da malo "zivnemo" ovu temu!

Da li je neko skoro bio,boravio,prolazio pored Toronija?moze neki utisak,komentar?

ja bio pre dve nedelje na jedno pre podne, a posle otišao u obližnji porto kufu na najbolju ribu u ovom delu evrope.

veoma malo i veoma tiho mesto.

pusto

ali pusto je i na pustom ostrvu pa svi želimo tamo :D

meni se svidja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

interesuje me ima li prodavnica sa "morskim dzidzabidzama" suncobrani,peskiri za plazu........?

U Toroniju ima takvih prodavnica, i sve se nalaze uz plazu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Toroniju ima takvih prodavnica, i sve se nalaze uz plazu.

hvala :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima i hvala na informacijama...u trenutku kada smo birali kuda na letovanje, nisam čula da je iko ikad bio u Toroniju, tako da mi je ova tema stvarno bila od koristi.  

Dora05, čini mi se da ćemo biti u isto vreme na istom mestu - od 28.08. do 07.09. Vila Olga :kez: .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tikitija, pozdrav "sa Tasosa"! :D Jedva cekam da cujem "misljenje uzivo" o toj vili!

Srecan put! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tikitija, pozdrav "sa Tasosa"! :D Jedva cekam da cujem "misljenje uzivo" o toj vili!

Srecan put! :srce:

Hvala draga Pefkari :)

Izbor je pao na Toroni, jer najviše obećava da će ličiti na naše prošlogodišnje tasosko iskustvo, koje smo hteli da ponovimo u tačkicu, ali na žalost, Skalu Marion niko ove godine nije nudio, bar ne vilu u kojoj smo bili...

Pozdrav "za Tasos" :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima i hvala na informacijama...u trenutku kada smo birali kuda na letovanje, nisam čula da je iko ikad bio u Toroniju, tako da mi je ova tema stvarno bila od koristi.

Dora05, čini mi se da ćemo biti u isto vreme na istom mestu - od 28.08. do 07.09. Vila Olga :kez: .

Nadam ce da ce "pasti"neko druzenje.........mislim da su nam klinci pribliznog uzrasta(nasa devojcica ima 4 god.) :srce:

Idete sopstvenim prevozom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam ce da ce "pasti"neko druzenje.........mislim da su nam klinci pribliznog uzrasta(nasa devojcica ima 4 god.) :srce:

Idete sopstvenim prevozom?

I ja se nadam druženju - u pravu si, i naš sin ima 4 godine  :srce:

Prvi put idemo kolima i trenutno smo u akciji proučavanja puta...mene nekako plaše sva ona uputstva koja se odnose na zaobilaženje Soluna, brojanje semafora i ostalo :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja se nadam druženju - u pravu si, i naš sin ima 4 godine :srce:

Prvi put idemo kolima i trenutno smo u akciji proučavanja puta...mene nekako plaše sva ona uputstva koja se odnose na zaobilaženje Soluna, brojanje semafora i ostalo :P

da li ste u bungalovima ili u staroj zgradi?a sto se tice putovanja nemoj puno da brines........nasi kumovi su takodje prvi put isli kolima u GR i to kroz Solun i kazu da je ok,nije strasno....tako da i ako se malo zabrojis sa semaforima :P

.......mi idemo autobusom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put idemo kolima i trenutno smo u akciji proučavanja puta...mene nekako plaše sva ona uputstva koja se odnose na zaobilaženje Soluna, brojanje semafora i ostalo :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema potrebe da brinete.Postavili su vrlo uocljive putokaze na obilaznici kod tog semafora, odmah posle nadvoznjaka.Tamo gde je pre pisalo samo Kavala( o tome je pisao i Alvirovic u SAT patroli),sada su novi putokazi i pise Halkidiki.Necete pogresiti, skrenite ka Solunu,zatim sve vreme pratite putokaze za Halkidiki, dok ne izadjete iz Soluna a onda kod Nea Moudanie skrenite ka Sithoniji.

Hvala vam puno :)

Dora05, u opšte se ne sećam šta su nam rekli gde ćemo biti smešteni, uplatili smo ovo letovanje još početkom marta i tek sad shvatam da se ne sećam skoro ničeg što su nam tada ispričali...znam da je u pitanju dvokrevetni studio, soba br. 5, jer to piše na računu, ali to je sve :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka