dejsa

TORONI

2384 poruke u ovoj temi

Danas smo se vratili iz Toronija,tj.iz Vile Marija.Necu mnogo da davim,najvaznije je vec napisano.Sve u svemu nas apartman je bio JAKO MALI.Uzeli smo cetvorokrevetni (br.12) i stvarno je bilo mnogo tesno.Na terasi nismo imali tendu-nije da nam je mnogo falila(u vreme kad je na terasi bilo mnogo toplo bili smo uglavnom na plazi) ali po nekad je bas bila neophodna.Na najblizoj plazi je bilo nekog katrana-jos uvek nismo ustanovili gde se tacno nalazio,ali nekoliko dana su i nasa i komsijska deca bila propisno umazana.Plaze jesu lepe ali za moj pojam malo prljave-dva dana pred polazak smo iz peska izvadili i jednu polomljenu flasu.Preporucujem plazu Tristeniki ,pored kafica Etnik.Sve u svemu nije lose ali <iskreno,nije bas ni tako ocaravajuce kako su neki pisali.I jos nesto-mi nismo uopste imali probleme sa komarcima.Pozdrav i srecan put!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drustvu. Iscitao sam sve poruke o Toroniu i u principu smo se odlucili da letujemo u Toroniju. Jedina dilema je Olga ili Basil. Za Basil pise da ima pogled na more, dok za Olgine bungalove nisam siguran. Na osnovu fotografija ne mogu da utvrdim, a u agenciji ne znaju :P

Bungalovi su za sada u prednosti, a sutra, ili najkasnije preksutra moram da odlucim jer hocu da uplatim (jedan manji put je u planu od nedelje).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav drustvu. Iscitao sam sve poruke o Toroniu i u principu smo se odlucili da letujemo u Toroniju. Jedina dilema je Olga ili Basil. Za Basil pise da ima pogled na more, dok za Olgine bungalove nisam siguran. Na osnovu fotografija ne mogu da utvrdim, a u agenciji ne znaju :P

Bungalovi su za sada u prednosti, a sutra, ili najkasnije preksutra moram da odlucim jer hocu da uplatim (jedan manji put je u planu od nedelje).

Koliko znam,plazu i bungalove Olga deli nekih 20-30m tj.ulica.Inace i mi smo u jednom od bungalova od 28.08. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko znam,plazu i bungalove Olga deli nekih 20-30m tj.ulica.Inace i mi smo u jednom od bungalova od 28.08. :D

A da li se sa terase bungalova vidi more ili gledam u komsiju preko puta kako maze margarin na bajati leba?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U svakom slucaju ce komsija da ti viri u tanjir jer terase bungalova odvaja mali zidic... :bez-zuba: a mislim da pogled puca na plazu ali preko zelenisa i ulice.Ako ides preko astre,a sigirno da,pozovi agenciju u BG,daju daleko opseznije odgovore nego subagenti :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

... mislim da pogled puca na plazu ali preko zelenisa i ulice.

Ajde neko ko je bio u Olgi: kako su postavljeni bungalovi u odnosu na glavnu kucu, na istoj strani dvorišta, u produzetku kuce, u dnu dovrista... ili?

Kakav je ugodjaj?

Ako ides preko astre,a sigirno da,pozovi agenciju u BG,daju daleko opseznije odgovore nego subagenti :srce:

Koliko sam video na internetu jedino Astra nudi Olgu i Basil, a Maestral neku trecu kucu... Zvao sam ih ali mi nisu bas nesto pojasnili. Da li je neko slikao Vilu i dvoriste? Znacila bi mi neka slicica.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mestral nudi kuću Dimitris, a to je u osnovi, ponuda niške agencije Nitravel. Prošlog septembra su moji prijatelji bili u njoj i jako su zadovoljni, Kuća se nalazi na ulazu u Toroni, malo zavučena od glavnog puta, ali i dalje jako blizu plaže (uostalom, kao i sve kuće u Toroniju). Gazda kuće drži i girosarnicu, a ima i domaći tsipuro i domaće vino, tako da je moguć dogovor oko kupovine istih.

Što se tiče astrine ponude, obe varijante su O.K., ali mislim da je Basil bolji jer pored Olge prolazi čuveni potok sa raznolikim živuljkama, što jeste zanimljivo, al tu su i komarci u nenormalnim količinama. Jeste da ih ima svuda po Toroniju, al kod potoka im je epicentar.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i par slicica plaza iz Toronija..............pa ako nekog zanima :D

SAKIS HAUS II

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao drustvo,

S obzirom da i mi idemo u Toroni ovog leta, a vidim da ima jos forumasa koji su izabrali ovu destinaciju, predlazem da svi koji idu u Toroni ostave datum kada idu i u koji smestaj, tako da znamo kada od koga mozemo ocekivati izvestaj:-) Ko je prvi na redu?

Dakle, mi idemo u vilu Maria u periodu od 07.07. do 19.07. i to kolima.

Da li si stigla Maja72 i kakvi su tvoji utisci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i mene sa utiscima! Sinoc smo stigli i proveli smo se jako, jako lepo!

Toroni i nije tako malo mesto, dosta je dugacko... Istina da nema nekih dešavanja, ali naš izbor je i pao na Toroni zbog toga. Sto se tice vecernjeg (da ne kazem nocnog) života u Toroniju, ne znam ništa. Naime, mi smo uveče bili na plaži (čitaj: u moru) do 20 - 20 i 30h, more se potpuno smiri, a nestvarno je toplo... Dok se sredimo u sobi, večeramo, deca navale na društvene igre (bilo ih je petoro), a i mi veliki lagano opuštanje na terasi...

Plaža je zaista prostrana i lepa, nije popunjena ležaljkama (iako i njih ima na nekoliko mesta), ali nama je odgovaralo da ubodemo svoje suncobrane, a za to ima mesta na pretek. 10 metara levo i desno od nas nije bilo nikoga, takva je "guzva" na plazi...Na plazi su sitni, sitni kamencici, kao i u vodi, a more je veoma cisto.

Smestaj u vili Maria je super. Mi smo imali prostran dvosobni apartman, sa dve klime, dva kupatila i velikom terasom. Despina (gazdarica) je super, odlično govori engleski i sve se sa njom može dogovoriti...Nama je npr. pukao sušilnik za veš i ona je odmah popodne kupila novi i donela nam ga. Sto se tice komaraca (kojih sam se pre polaska najvise pribojavala), super smo prošli, jer ih uopšte nije bilo u nenormalnim količinama. Mi smo stavljali onaj raid u struju i mazali se uvece dok smo bili na terasi autanom, ali sve je bilo u granicama normale... Despina kaže da je u junu situacija bila mnogo, mnogo gora, pa su ih onda prskali i sada je sve ok!

Da još kažem da smo poslednji dan otišli u Kosmos (tržni centar) u Solunu gde radnje nisu radile (jer je bila nedelja:-(), ali smo zato lepo ručali i otišli na još lepše kolače, malo se prošetali i sačekali vreme da se otvori Magic park, koji je odmah iza tržnog centra. Ovaj park se otvara u 17h (samo vikendom, radnim danima u 18h), ali praktično ne počnu da rade do pola šest, šest. Trebalo nam je malo vremena da upoznamo šta sve od zezalica ima u parku, a onda smo se na našim favoritima (tj. dečijim) vozali do uveče. Sve je to posebna atrakcija za decu, bili su oduševljeni!

Ako neko ima pitanja, tu sam da odgovorim:-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A sličice , hoće li ih biti .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A sličice , hoće li ih biti .

Bice i slicica, uskoro...

Sto se hrane tiče, evo nekoliko napomena:

- kupujte u Lidlu, cene su mnogo povoljnije nego u lokalnim marketima

- ako vam deca vole kečap, ponesite ga odavde, našoj deci se njihovi kečapi nisu svideli

- ponesite vegetu (nisam je videla po njihovim prodavnicama) i začine

- ponesite kuhinjske krpe i oštar nož

- ponesite neki omiljeni komad posuđa (mi uvek nosimo naš tiganj npr.)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Maja kad si rekla kupuj te u Lidl kaži mi gde se nalazi  Lidl .

Da li neko može da mi kaže kakva je situacija sa zamenom posteljine u Olgi (bungalovi ) i kakva je situacija sa posuđem i koja je količina posuđa (bungalov 2+2 )

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Maja kad si rekla kupuj te u Lidl kaži mi gde se nalazi Lidl .

Da li neko može da mi kaže kakva je situacija sa zamenom posteljine u Olgi (bungalovi ) i kakva je situacija sa posuđem i koja je količina posuđa (bungalov 2+2 )

Mi smo prvu nabavku obavili na dolasku, i iz pravca Soluna Lidl se nalazi sa leve strane puta kojim idete, u mestu Nikiti. Ima veliki parking. Sve je obelezeno i ima nekoliko tabli sa oznakom LIDL pre nego sto naidjete na njega.

Posle 5-6 dana išli smo iz Toronija u još jednu nabavku i isplati se zaista. Udaljeno je oko 40 km, ali put je ok, a mi smo isli u vreme koje svakako provodimo u sobi (od 12 do 16h), tako da nismo propustili ništa od plaže.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala .

Još neko da mi kaže situaciju sa posuđem u Olgi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25889
    Ukupno tema
    862325
    Ukupno poruka