dejsa

TORONI

2389 poruka u ovoj temi

Kraj sezone . Ja zbog opravdanih stvari nisam otišao u Toroni , ali ajde oni koji su bili da naprave jednu MFT, da malo preko slika uživam . možda sledeće sezone odem .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kraj sezone . Ja zbog opravdanih stvari nisam otišao u Toroni , ali ajde oni koji su bili da naprave jednu MFT, da malo preko slika uživam . možda sledeće sezone odem .

Iako nisam bas slikala za foto turu (nemam puno fotki pejzaza, sve su pune dece i nas) zelim da dam svoj mali doprinos opisu Toronija i na taj nacin. Da li moze jedno kratko i jasno uputstvo za pravljenje MFT?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veoma je lako, uđeš u Moja Foto Tura i imaš prozorče na kome piše započni svoju foto turu , ostalo ćeš sve vodećim putem preko uputstva u samoj foto turi . Molio bih te da ne stavljaš slike svoje dece ponaručito ako su naga  (ovaj svet je pun kojekakvih likova )

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veoma je lako, uđeš u Moja Foto Tura i imaš prozorče na kome piše započni svoju foto turu , ostalo ćeš sve vodećim putem preko uputstva u samoj foto turi . Molio bih te da ne stavljaš slike svoje dece ponaručito ako su naga (ovaj svet je pun kojekakvih likova )

Postavila sam foto turu o Toroniju! Redosled fotki nije bas kako mi se cini da sam ja poredjala, ali nema veze. Nadam se da ce nekome koristiti:-)

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavila sam foto turu o Toroniju! Redosled fotki nije bas kako mi se cini da sam ja poredjala, ali nema veze. Nadam se da ce nekome koristiti:-)

Pozdrav!

Možeš li malo opisati Toroni (iz tvog ugla), pa još koja slikica

2009-09-11_180315.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Je li bio ko u kuci Basil? Ili je bar video?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine bih preskočio agenciju , pa me interesuje ima li mogućnosti da se nađe smeštaj ali u blizini plaže .Maximum 50 m.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine bih preskočio agenciju , pa me interesuje ima li mogućnosti da se nađe smeštaj ali u blizini plaže .Maximum 50 m.

Tantal,

Predjes ulicu i plaza. Mesto ide u duzinu ne u sirinu. Samo da ne bude ispod magistrale, ali neces valjda to ubosti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda ipak da ne preskocis agenciju, jel su pocele guzve oko zauzimanja..vec da ides sa nekom sigurnom agencijom

Naime (Vurvura), pustio sam gomilu mailova (40-tak) pre 2 h i vec dobio odgovor od nekih:

• da su zauzeti, a neki
  • koji su 1700m :besan: udaljeni od Fave i Karida, traze 80 e po noci....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Je li bio ko u kuci Basil? Ili je bar video?

ja sam rezervisao juce studio u basilu.videh je na sajtu i cini mi se onako pristojno a kako ce biti uzivo videcemo.ali tek krajem avgusta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

isto sam tako razmisljao kao ti.poslao upite na par mesta i cini mi se da su grci u zescoj krizi s novcima.zacepili su cene zestoko.recimo lepa kuca na samoj obali toronija Georgiadis House za period od 18.08. trazili su 85 evra dnevno za trokrevetni apartman.i to se sve desavalo 20-25 12.2009.dakle bas sam podranio sa eventualnom rezervacijom nadajuci se nizoj ceni.kad ono .... :besan:

rezervisasmo na kraju vilu basil preko agencije za 518 evra u istom periodu.pa sta bude bice

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

.ove godine promasismo a za sledecu videcemo.isto kao ti pojma nemamo ali mi sve nesto mirise na tasos.

rezervisasmo na kraju vilu basil preko agencije za 518 evra u istom periodu.pa sta bude bice

Sta je na kraju prevagnulo da ipak bude Sitonija a ne Tasos? Pitam zato sto ja ozbiljno razmatram Tasos,a na Sitoniji sam vec dva puta do sada bio.biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta je na kraju prevagnulo da ipak bude Sitonija a ne Tasos? Pitam zato sto ja ozbiljno razmatram Tasos,a na Sitoniji sam vec dva puta do sada bio.biggrin.jpg

kakvo pamcenje ti imas svaka ti cast.

sta je prevagnulo neznam bas tacno.cini mi se da su presudile fotografije onih lepih plaza.

bila je mrtva trka  :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine smo bili u Toroniju i bilo je super! Sve, od smestaja, preko plaze, do divnog, predivnog, toplog mora. Smestaj je bio oko 70 metara od plaze (stvarno blizu), a kuca se zove Vila Maria (www.vilamaria.gr). Gazdarica Despina je super, kuca je velika, lepa, a apartmani prostrani, cisti, svetli. Nas je bilo petoro i imali smo divan apartman sa dva bracna kreveta i krevetima na sprat. Cena je bila veoma pristojna, a isto smo rezervisali negde krajem januara.

Ako nekom trebaju detaljnije informacije ili slike, tu sam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine smo bili u Toroniju i bilo je super! Sve, od smestaja, preko plaze, do divnog, predivnog, toplog mora. Smestaj je bio oko 70 metara od plaze (stvarno blizu), a kuca se zove Vila Maria (www.vilamaria.gr). Gazdarica Despina je super, kuca je velika, lepa, a apartmani prostrani, cisti, svetli. Nas je bilo petoro i imali smo divan apartman sa dva bracna kreveta i krevetima na sprat. Cena je bila veoma pristojna, a isto smo rezervisali negde krajem januara.

Ako nekom trebaju detaljnije informacije ili slike, tu sam.

Pozdrav Majo

Ja planiram ove godne da idem do Toronija i upravo citam ponudu za pomenutu vilu. Posto nas ide cetvor koji apartman bi nam preporucila i kakav je smestaj. Da li postoje apartmani sa dve odvojene sobe (jednu za decu i jednu za suprugu i mene)? Da li je oko vile bucno tj da li ima intenzivnog saobracaja ?

Unapred hvala na odgovorima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865745
    Ukupno poruka