ivkis

KAVALA

299 poruka u ovoj temi

Na vasim forumima do sada niko nije pisao nista opsirnije o Kavali. Pokrecem ovaj podforum posto sam vise puta boravio u ovom lepom gradu i smatram da mogu da pomognem putnicima koji nameravaju da posete Kavalu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

slobodno nam pisite sta mislite da je vazno, tipa kakav je put do tamo, sta vredi obici,da li je lako za snalazenje , cega god da se setite :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je odlicna ideja pokretanje ove teme. Ove godine sam letovao u Stavrosu i napravio sam izlet do Kavale ali poprilicno ne pripremljen i neobavesten. Mogu da kazem da je grad lep i interesantan ali sam isto tako siguran da mnogo toga nisam video. Neki moji utisci o Kavali su: Poprilicno je velika guzva, ulice mogu da budu male i strme. Mislio sam da Solun ima problem sa parkiranjem dok nisam bio u Kavali. Ko ide svojim autom i koristi Navteqove mape u navigaciji imace problema prilikom izlaska iz grada (tako sam ja upoznao male i strme ulicice Kavale). I na kraju ispade da sam naveo samo lose stvari ali nije tako. I pored svega navedenog toplo preporucujem posetu Kavali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja cu takodje letovati u Stavrosu, taman bi mi koristila informacija koliko je daleko od Stavrosa, koji put se prati, ima li naplatnih rampi, bolje da se sad raspitam ako se definitivno odlucimo da odemo, pa taman da budemo pripremljeni

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na vasim forumima do sada niko nije pisao nista opsirnije o Kavali. Pokrecem ovaj podforum posto sam vise puta boravio u ovom lepom gradu i smatram da mogu da pomognem putnicima koji nameravaju da posete Kavalu.

Bilo bi lepo kada bi napisao neki putopis o tome gde si bio smešten, šta si sve obišao i video u Kavali. Sigurna sam da bi mnogima od nas koristio.

U Kavali sam boravila par sati na povratku sa Tasosa i baš je lep gradić. Mislim da ima šta da se vidi, ali nisam sigurna kakve plaže ima, odnosno da li je moguće pronaći smeštaj što bliže moru.

Zato, tastaturu u ruke i ...... raspali. Mi čekamo :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ b i x i

Odlicna foto tura.

@ smesko

Kavala je udaljena od Stavrosa nekih 80-85km autoputem A2/E90 (Egnatia Odos). Izmedju Stavrosa i Kavale nema naplatnih rampi. Ne znam da li ce biti nesto od toga (ja sam bio pocetkom jula) moguce je da proradi naplatna rampa na A2/E90 30-ak kilometara ispred Starvosa (kada se dolazi od Soluna).

O tome sam pisao ovde:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dragi nasi,mi smo prosle godine bili u kavali.smestene u luca apartmans.gr pogledajte sami.cisto,suncano fantasticno.u sred jula su nam naplatili 40e za stan.to je u mestu palio na par km od kavale..treba se smestiti u malim mestima jer kavala je ko i svaki veliki grad malo prebucn, a i gradska plaza je ko sutomore ili ada..gungula..malamesta su precista!nema nasih ljudi,grci sa slabim poznavanjem jezika..imate suncobrane i stolice koje stoje na plazi i ostavite stvari koje vam niko nece dirati..e jedinooo bilo je meduza malo ali velikih ko fudbalskalopta/ima lidl super market u nea iraklici koji je povoljan..to je na 2km..izabrali smo kavalu jer je daleko od soluna i svih nama izvikanih letovalista koji su za kavalu vasar..lep stari grad kao zaspao u moru//lepe ulice.puno galebova,macaka,prodavnica cak i radnjica koje ni kod nas vise ne postoje...zanatske..impresivn je vidikovac,stara fabrika kafe,kucice..ma stvarno lepo// a cene su pristojne ko i svuda na moru..necete verovati riba je paprena..hobotnica u ribarnici je 15e..a voda svud oko vas..sto se kupovine tice..puno kineskih stvari,mada za mlade moze da se naleti na super rasprodaju pa kupite pantalone farmerke za 5-15e..ne daj boze fs je velika vrucina oni ladno pozatvaraju radnje inace svaki dan im jedrugo radno vreme..pa ako ste srecnik mozda nesto kupite..da..pijaca je bila subotom..pune tezge vesa i garderobe koju donose preko mora i ne znam kojim kanalima..sve je po 3e.inace pareo koji jekod nas ove godine 2000 prosek tamo smo kupili za 3 e.sto se tice klope ne volim njihovo ko bajato pecivo,preslatke baklavae..blizu kavale je rodno mesto oca alexandra velikog,ima arheoloskih nalazista,prelepo jezero,konji..a i turska nije dalek..toliko..ako koga nesto zanima nek pita..bilo nam je super

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja cu takodje letovati u Stavrosu, taman bi mi koristila informacija koliko je daleko od Stavrosa, koji put se prati, ima li naplatnih rampi, bolje da se sad raspitam ako se definitivno odlucimo da odemo, pa taman da budemo pripremljeni

nemas brige..od stavrosa i asprovalte ides direktno za kavalu odlican put,ne placsas nista..ali probajte da se iskljucite desno kod PALIO pa da idete uz more 6 km do kavale lepo je,,stavros ima super plazu ali ako niste uplatili mozda se predomislite..mali je i vikendom dolaze puni busevi grka iz gradova..par restorana i veliki park..sta znam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dragi nasi,mi smo prosle godine bili u kavali.smestene u luca apartmans.gr pogledajte sami.cisto,suncano fantasticno.u sred jula su nam naplatili 40e za stan.to je u mestu palio na par km od kavale..treba se smestiti u malim mestima jer kavala je ko i svaki veliki grad malo prebucn, a i gradska plaza je ko sutomore ili ada..gungula..malamesta su precista!nema nasih ljudi,grci sa slabim poznavanjem jezika..imate suncobrane i stolice koje stoje na plazi i ostavite stvari koje vam niko nece dirati..e jedinooo bilo je meduza malo ali velikih ko fudbalskalopta/ima lidl super market u nea iraklici koji je povoljan..to je na 2km..izabrali smo kavalu jer je daleko od soluna i svih nama izvikanih letovalista koji su za kavalu vasar..lep stari grad kao zaspao u moru//lepe ulice.puno galebova,macaka,prodavnica cak i radnjica koje ni kod nas vise ne postoje...zanatske..impresivn je vidikovac,stara fabrika kafe,kucice..ma stvarno lepo// a cene su pristojne ko i svuda na moru..necete verovati riba je paprena..hobotnica u ribarnici je 15e..a voda svud oko vas..sto se kupovine tice..puno kineskih stvari,mada za mlade moze da se naleti na super rasprodaju pa kupite pantalone farmerke za 5-15e..ne daj boze fs je velika vrucina oni ladno pozatvaraju radnje inace svaki dan im jedrugo radno vreme..pa ako ste srecnik mozda nesto kupite..da..pijaca je bila subotom..pune tezge vesa i garderobe koju donose preko mora i ne znam kojim kanalima..sve je po 3e.inace pareo koji jekod nas ove godine 2000 prosek tamo smo kupili za 3 e.sto se tice klope ne volim njihovo ko bajato pecivo,preslatke baklavae..blizu kavale je rodno mesto oca alexandra velikog,ima arheoloskih nalazista,prelepo jezero,konji..a i turska nije dalek..toliko..ako koga nesto zanima nek pita..bilo nam je super

U Kavali u samom gradu NEMA MEDUZA, u svim mestima u Grckoj ima meduza (negde manje negde vise) u avgustu mesecu kada se one razmnozavaju i odlaze u zalive, uvale...

dragi nasi,mi smo prosle godine bili u kavali.smestene u luca apartmans.gr pogledajte sami.cisto,suncano fantasticno.u sred jula su nam naplatili

Po tvoj prici ispada da je samo u Kavali bajato pecivo, to je problem, bar mi mislimo da je problem, u celoj Grckoj. Prema standardima EU oni stavljaju vrlo male kolicine aditiva u pecivo tako da ispada da je tvrdo nije vazdusasto ili bajato. Mi ustvari jedemo nezdrav hleb i peciva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se razumemo Kavala nije grad koji je podredjen turistima. U pitanju je veliki grad koji ima 80000 stanovnika. Kavala je centar mermera i to onog najkvalitetnijeg koji se iskopava u unutrasnjosti iznad autoputa. Ovaj mermer navise kupuju arapi koji su najradije vidjeni gosti Kavale. U blizini Kavale se nalazi i rafinerija a na jugu Tasosa u moru je pronadjena nafta, naftne platforme se vide iz grada.

U Kavali necete naici na prodavnicu suvenira, magneta i ostalih sitnica koje privlace turiste. U centru grada je stara fabrika duvana koja je pretvorena u soping mol sa ekskluzivnim buticima i markiranom robom. Od ove ulice vode jos 5 - 6 pesackih ulicica krcatih ekskluzivnom robom u kojima je sve stvarno skupo. Imate ulicu sa samo zenskom robom, ulicu sa samo muskom robom, ulicu u kojoj se prodaju samo posteljina i dr. stvari za opremanje enterijera. Jedino veliko snizenje na koje smo naisli je u Zari i muska obuca je znatno jeftinija od zenske a ima je na svakom koraku.

Gradom dominiraju dve tvrdjave jedna Akropilis u starom gradu i jedna jos dalje u brdima koja se ne vidi iz centra. Arhitektura Kavale podseca na stari Ohrid narocito stari grad. Najlakse je obici stari grad mini vozicem koji iz centra saobraca na svaki sat i besplatana je ali je uvek krcat njihovim lokalnim penzionerima koji koriste priliku da sidju u grad na pijacu.

Standard gradjana Kavale je visi od standarda Atinjana ili Solunjana i ovo uopste nije jeftin grad. Neko je napisao da ima puno kineske robe, ima je i u Beogradu ako ne znate gde se nalazi Knez Mihaljova a ciljna tura su vam buvljaci.

Osim ovoga Kavala je centar filmske induistrije Grcke u ovom gradu se nalaze najpoznatiji studiji, producentske kuce, filmske laboratorije zato na ulicama ovog grada mozete sresti njihove poznate glumce i pevace. Kavala ima jak lobi u Atini zato sto su poznati bogatasi i politicari poreklom odavde tako da oni ulazu u svoj grad.

Obavezno posetite Tobaco museum, malo je nabacan i stesnjen ali stvarno je jedinstven jer ovo je retko mesto koje propagira pusenje. Nalazi se iznad zgrade stare opstine u zgradi policije. Osim ovoga obavezno idite u novi arheoloski muzej na obali pored zgrade nove opstine, tu je parkin, park i gradski bazeni na obali.

Sam grad ima par fantasticnih hotela. Jedan od njih je Imaret, nekadasnji hamam. U ovom hotelu nocenje sa doruckom kosta izmedju 500 i 600 evra a vecera se zakazuje bar nedelju dana unapred. Jedan od boljih hotela je u gradu na setalistu pored obale hotel Galaxy sa 4 zvezdice. Ovaj hotel ima dobar restoran na krovu na sedmom spratu. Odlica vidikovac i mesto za fotografisanje.

Najbolji i najprihvatljiviji hotel je Hotel Lucy sa 5 zvezdica. Nalazi se na zapadnom ulazu u grad na malom rtu - poluostrvu od koga pocinje gradska plaza Kalamitsa. Grad ima tri gradske plaze. Ove na ulazu i na istocnom izlazu (gde su vile filmskih zvezda) su odlicne i nose plavu zastavu. Nikada nije guzva ima 5 - 6 restorana a uvek ima gostiju u prvom i poslednjem, restoranu tako da je sredina plaze prazna.

Hotel Lucy je renoviran 2008 godine kada je dobio 5 zvezdica. Od ove godine za nas iz Srbije promotivno su ga prodavali Travelland, Kon Tiki i Sabra. Mi smo isli preko Travelalnd agencije koja je bila najpovoljnija. Jedino je Sabra imala organizovani prevoz. Mi smo bili 12 dana u ovom hotelu, isli smo avionom do Soluna posle redovnom auttobuskom linijom.

Ovo je ustvari jedan veliki poslovni hotel sa kongresnim centrom, sa puno raznih sala koje se iznajmljuju i namenjen je poslovnim ljudima. Predpostavljam da su hteli da ga popune malo preko leta jer redovna cena je 120 evra nocenje sa doruckom a mi smo ga dobili za 40 evra polupansion.

Takvu higijenu nisam nigde video, Sobe se spremaju tri pta na dan, tri puta dnevno menjaju peskire, svaki dan se menja posteljina. Sve je tako cisto, elegantno i mirno idealno za odmor. Osim ovoga svaki dan smo dobijali cetkice za zube sa pastom, komplet za brijanje brijac sa penom, nove papuce, regenerator, kremu posle suncanja i niz raznih sitnica. Cokoladice na jastuku se podrazumevaju. Imali smo mini bar, fen, flat tv, internet, klimu sa tri otvora u sobi sa mogucnoscu podesavanja temp. Cim izadjete iz soibe vidite kako spremacica ulece da zategne posteljinu ili urdai nesto drugo, inace spremacice govore perfektan engl. jezik.

Hrana je prica za sebe. Sve se servira po principu svedskog stola. Na pocetku vas doceka 6 -7 vrsta hlebova, 12 vrsta salata, internacionalna i grcka kuhinja...deset sokova, 5-6 vrsta kolaca, pudinzi, voce i sladoled koji sami sipate ...Ugojili smo se. Imali smo srece da je u restoranu na praksi bilo oko 10 studenata turizmologije iz cele Evrope tako da je gotovo svaki sto imao svog konobara.

Na recepciji hotela mozete besplatno iznajmiti peskir za plazu dok se on na bazenu podrazumeva. Na bazenu radi spasilac a imaju i lekara. Sam hotel nema sadrzaja za decu osim i internet kutku u prizemlju. U restoranu tipa a la cart se sluze vina cija cena dostize 4000 evra po boci, neka hvala.

Kafa i sva pica na plazi su 3 do 5 evra. Prvih dana smo izbegavali hotelske restorane dok nismo videli da su jeftiniji od plaznih kafa kosta 2,50 evra.

Stotinak metara od hotela se nalazi veliki Masutis supermarket. Ne brane vam da u hotel unesete vodu, hranu, pice sa strane.

Hotel je udaljen 2 km od centra grada i u samoj okolini nocu nema nikakve zabave jer to je stambena zona, osim lokalnih kafanica i jednog velikog sportskog centra sa otvorenim teniskim terenima i halom spotova.

Posto mi nismo isli svojim prevozom koristii smo gradski autobus. Ima nekoliko linija najbilja je linija 5 koja najcesce saobraca. Cena karte je 1,10 evra a ako kupite na automatu imate popuste na djacke ili stidentske karte koje kostaju 60 centi. Autobus stize u centar za desetak minuta, zadnji polazak u i iz centra je u 22:30, taksi kosta oko 4,50 evra.

Ovo je moj treci boravak u Kavali a prvi u ovom predivnom hotelu. O samom gradu cu pisati malo kasnije.

Izmenjeno (Goranns)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi lepo kada bi napisao neki putopis o tome gde si bio smešten, šta si sve obišao i video u Kavali. Sigurna sam da bi mnogima od nas koristio.

U Kavali sam boravila par sati na povratku sa Tasosa i baš je lep gradić. Mislim da ima šta da se vidi, ali nisam sigurna kakve plaže ima, odnosno da li je moguće pronaći smeštaj što bliže moru.

Zato, tastaturu u ruke i ...... raspali. Mi čekamo :D

Kao sto sam napisao mi smo bili u hotelu Lucy. Okolina hotela je ocaravajuca sa malim zgradicama koje gledaju na more, neke su na stenama, puno zelenila i tisine. Ovde moze da se iznajmi jeftin smestaj, tako kazu, da citav stan moze da se iznajmi za 40 do 80 evra dnevno. Njihovi stanovi su ogromni samo balkoni imaju po 25 mkv.

Plaza Kalamitsa je na istocnom ulazu u grad. Plaza je cista, dobro je odrzavaju, voda je topla i bistra. Popodne je more malo uzburkano ali nista strasno i onda zna da donese trave i nesto nalik mahovini. U svakom slucaju ovo nije prepreka za normalno i bezbedno kupanje jer ovaj nanos je u rasponu od 5-6 metara od obale cim odete dublje more je opet perfektno cisto.

Na plazi imate neki 5-6 restorana sa ogromnim cetvrtastim suncobranima i drvenim lezaljkama sa debelim sundjerima. U svim ovim restoranima se sluzi pice i + dobijete vodu gratis. Pice kosta 3 evra.

Plaza je dosta sirolka narocito na pocetku i na kraju tako da su lokalni momci igrali odbojku i badminton na plazi.

Svaki restoran ima tuseve ali u zatvorenom prostoru jer voda sa tusa ne sme da se uliva u more zbog pravila plave zastavice, imaju toalete i kabine za presvlacenje, ovih kabina ima i napolju na vise mesta.

Malo dalje odavde je jos jedna gradska plaza, video sam kroz prozor taksija, ona je dosta uza ali isto tako ima puno kafica na njoj. Ne mogu pricati o vodi ili drugim sadrzajima kada ne znam. Na zapadnom izlazu takodje postoji jos jedna javna gradska plaza koja je takodje uza a ima i deo sa kamenjem. Ova plaza je u neposrednoj blizini kvarta u kojoj zive njihovi bogatasi i neke estradne zvezde koj se predpostavljam ne kupaju tu.

Sve dobre plaze su na istocnom ulazu u Kavalu. Peske se moze otici do cuvene plaze Palio koja je puna mladog sveta, lezaljke sa baldahinima, teniski tereni, lep kamp, pena party...Meni licno smeta muzika i buka koju dizi di dzejevi koji po ceo dan pustaju muziku na ovoj plazi. Valjad sam mator za taj sport.

Po meni bolaj cistija i mirnija je plaza hotela Tosca beach na koju navodno ne mogu drugi osim gostiju hotela ali eto pustaju i druge. Sve ove plaze se mogu obici lokalnim autobusiam koji saobracaju veoma cesto.

Nisam isao do Nea Ikaklitca ali cuo sam da je lepo mesto i da ima dobre plaze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dragi nasi,mi smo prosle godine bili u kavali.smestene u luca apartmans.gr pogledajte sami.cisto,suncano fantasticno.u sred jula su nam naplatili 40e za stan.to je u mestu palio na par km od kavale..treba se smestiti u malim mestima jer kavala je ko i svaki veliki grad malo prebucn, a i gradska plaza je ko sutomore ili ada..gungula..malamesta su precista!nema nasih ljudi,grci sa slabim poznavanjem jezika..imate suncobrane i stolice koje stoje na plazi i ostavite stvari koje vam niko nece dirati..e jedinooo bilo je meduza malo ali velikih ko fudbalskalopta/ima lidl super market u nea iraklici koji je povoljan..to je na 2km..izabrali smo kavalu jer je daleko od soluna i svih nama izvikanih letovalista koji su za kavalu vasar..lep stari grad kao zaspao u moru//lepe ulice.puno galebova,macaka,prodavnica cak i radnjica koje ni kod nas vise ne postoje...zanatske..impresivn je vidikovac,stara fabrika kafe,kucice..ma stvarno lepo// a cene su pristojne ko i svuda na moru..necete verovati riba je paprena..hobotnica u ribarnici je 15e..a voda svud oko vas..sto se kupovine tice..puno kineskih stvari,mada za mlade moze da se naleti na super rasprodaju pa kupite pantalone farmerke za 5-15e..ne daj boze fs je velika vrucina oni ladno pozatvaraju radnje inace svaki dan im jedrugo radno vreme..pa ako ste srecnik mozda nesto kupite..da..pijaca je bila subotom..pune tezge vesa i garderobe koju donose preko mora i ne znam kojim kanalima..sve je po 3e.inace pareo koji jekod nas ove godine 2000 prosek tamo smo kupili za 3 e.sto se tice klope ne volim njihovo ko bajato pecivo,preslatke baklavae..blizu kavale je rodno mesto oca alexandra velikog,ima arheoloskih nalazista,prelepo jezero,konji..a i turska nije dalek..toliko..ako koga nesto zanima nek pita..bilo nam je super

Sto se radnog vremena tice u pravu ste. Imaju za nase prilike cudno radno vreme.

Ponedeljkom ne rade drzavne institucije: Opstina, posta, policija rad sa strankama, muzeji i dr.

Ponedeljak popodne ne rade prodavnice.

Sreda popodne ne radi nista ama bas nista ni dezurna apoteka

Petak popodne ne radi dobar deo prodavnica ali ne bas sve.

Subota svi rade uglavnom do 14h

Nedeljom rade samo kiosci nemate gde ni hleba da kupite.

Radno vreme vecih supermarketa je do 21h.

Prodavnice rade dvokratno pre podne kako koja uglavnom do 14h a popodne od 18:30 do 21h.

Gradski autobusi (ima nekih desetak linija u gradu) + prigradski koji staju i na stajalistima gradskih autobusa imaju displeje na stajalistima sa najavom polazka tj dolaska autobusa. Vecina linija ima poslednji polazak u 22:30.

Za kupovinu svakodnevnih potrepstina preporucujem Masutis i Grand Masutis, i Kerfur koji rade do 21h subotom do 18h. Masutis ima na svakom cosku a dobar Carefour ima na obali blizu silosa i na ribljoj pijaci fish market. Ovaj fish market koji je malo iznad centra blizu akvadukta ima i zatvoreni parking. Nisam bio u Lidlu kazu da je blizu grada

Benzinske pumpe rade uglavnom do 20H. Najbolja je Shell kod plaze Kalamitsa. U samom centru grada ima pumpi koje rade i nocu. Ne znam nisam isao autom.

Ima dosta dobro snabdevenih manjih prodavnica

Pekara i poslasticarnica ima na svakom cosku. Peciva su jako lepa i ukusna jer u njima rade bugari koji su eksperti.

U gradu ima puno bugara jer Bugarska granica je ako se ne varam nekih 80 km od Kavale.

U rudnicima ima radnika indijaca iz Malezije, Indonezike tamo neki daleki istok.

Od turista ima puno svedjana, norvezana, engleza i naravno bugara. Rusi su uglavnom u okolnim manjim mirnijim mestima a oni drze i Keramoti gde su kupili puno nekretnina.

Izmenjeno (Goranns)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

*** KAVALA - MALI MONTE KARLO ***

kavala_mali_monte_karlo-104138.jpg

na sledećem linku:

http://www.putovanja...galerija/5789#1

PUTEVIMA APOSTOLA PAVLA - Krštenje Svete Lidije - Φίλιπποι

putevima_apostola_pavla_krstenje_svete_l

na sledećem linku:

http://www.putovanja...galerija/5806#1

ARHEOLOŠKO NALAZIŠTE "Philippi" - KAPIJA PREMA EVROPI I AZIJI (1)

arheolosko_nalaziste_philippi_kapija_za_

na sledećem linku:

http://www.putovanja...galerija/5850#1

ARHEOLOŠKO NALAZIŠTE "Philippi" - KAPIJA PREMA EVROPI I AZIJI (2)

arheolosko_nalaziste_philippi_kapija_za_

na sledećem linku:

http://www.putovanja...galerija/5851#1

ARHEOLOŠKO NALAZIŠTE "Philippi" - KAPIJA PREMA EVROPI I AZIJI (3)

arheolosko_nalaziste_philippi_kapija_za_

na sledećem linku:

http://www.putovanja...galerija/5852#1

i

naslov-filipi.jpg

na sledećem linku:

http://www.putovanja...evropu-i-aziju/

* * * * *

Nekome je možda lakše da se izrazi kroz foto-turice. :):):)

Ne možete se samo oslanjati na forum !!! :blush:

Ovo je dobra foto tura. Podesetila me na proslogodisnju posetu lokalitetu Filipi.

Jedna preporuka kada se uputite tamo obavezno sesir na glavu i flasa vode ionace ce vas sprziti sunce. Lokalitet je ogroma a sav je u kamenu koji isijava toplotu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za @ Mirarbi @ Szorba i ostale koji znaju

  • cena parkiranja je 0.5 e / h i neograniceno je vremenski?-jel tako!

  • konkretno me interesuje parking kod tvrdjave i vijadukta?

kavalaakvadukt.jpg

kavalatvrdjava.jpg
Da li se na ova 2 mesta placaju parkinzi?

  • Da li ta zuta kartica vazi za odredjeno mesto parkinga ili za celu Kavalu?

Ne znam da se u blizini tvrdjave moze parkirati cak sta vise to je pesacka zona nikada nisam video auto u blizini tvrdjave.

Od ove godine u Kavali je parkiranje prava mora. Parkiranje vrse radnici kojima morate ostaviti kljuc.

Oni preparkiravaju automobile.

Mozete misliti taj uzas kada se vratite na parking i vidite da nema vaseg ljubimca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na ovom linku mozete procitati o hotelu Tosca beach u Kavali. Preporuka za malo para.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka