MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Da li je moguce da bilo sta sto prima goste NEMA PARKING !??? Na primer Lily Ann. Sad' sam hteo da im pustim mail ali sam se frapirao. PA DA LI SU ONI NORMALNI !?!??!!? :lud:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odakle ti to da nemaju parking?

I koliki parking ocekujes?

I mislim da nema razloga da se frapiras...uvek se negde moze parkirati...

Postoji parking za nekoliko automobila...Takodje ta ulica koja se sa magistrale spusta prema hotelu i moru je i slepa i jedino se do hotela njome dolazi, tako da nema problema da se u njoj i parkiras...

Pod uslovom da mislis na Lily Ann beach hotel izmedju Nikitija i NMarmarasa.

Ako mislis na taj hotel, postoji posebna tema u vezi tog hotela...

Kakva je plaza u Nikitiju?

Zadovoljavajuca..nije bas top, ali...Ja sam prosle godine bio u Nikitiju smesten...iskreno, nisam se niti jednom tamo kupao...Razlog je taj sto sam ja Nikiti odabrao kao fenomenalnu polaznu lokaciju za obilazak istocne i zapadne obale Sithonije...a oko njega se nalaze nekolicina fenomenalnih plaza...

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirko, hvala

Zato smo i mi izabrali kao lokaciju.Imak smo dve porodice sa klincima, tako da ako iz nekog razloga ne idemo u obilazak, da znamo sta nas ocekuje. Koliko se moze uporediti sa Pefkohorijem?

Izmenjeno (Oleg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odakle ti to da nemaju parking?

Tako pise na booking-u.

Hvala u svakom slucaju.

Poslao sam im mail.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda zato sto taj parking nije u krugu hotela...ali se nalazi ispred, odnosno na ulazu...

Mirko, hvala

Zato smo i mi izabrali kao lokaciju.Imak smo dve porodice sa klincima, tako da ako iz nekog razloga ne idemo u obilazak, da znamo sta nas ocekuje. Koliko se moze uporediti sa Pefkohorijem?

Nisam nikada letovao tamo, ali sam obisao...

Po meni kada saberes i oduzmes, to je to.

U pefkohoriju je velika guzva na plazi ali je mozda plaza za nijajnsu bolja///ali ovde nema te guzve...

Ako je razlog vase lokacije obilazak okolnih plaza...a kupanje u Nikitiju...usputno..onda ste dobru lokaciju izabrali...

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedna varijanta je Vourvoru,Agios Nikolaos,Gerakini, ali ne znam kako je sto se tice snabdevenosti. Ipak idemo sa manjom decom.

A sto se tice Pefa, znam da nije tema, ali cisto obavestenja radi, plaza, gledano ka moru, od mola levo je duplo sira, mnogo lepsa i nema guzve. Cisto za ljude koji se mozda razmisljaju.

Mi se ove gosine drzimo Sitonije :klap:

Izmenjeno (Oleg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza u Pefkohoriju je malo urbanija,tako da kazem,i ima zid koji je deli od puta.U Nikitiju nema bas takve podele ali je prilicno sira plaza.Meni se vise svidela od Pefkohorija.Za onoga kome sluzi plaza u Nikitiju kao baza(kao meni npr.) onda je to ok.A za onoga ko ce biti svo vreme u Nikitiju mislim da ce plaza posluziti bolje nego u Pefkohoriju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sinisa, hvala na info.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nekih informacija iz Nikitija. Mi smo trenutno tu, smesteni smo u Filianna apartmanu i prezadovoljni smo. Stvarno je super, sve je kao na njihovoj internet prezentaciji. Apartman je funkcionalan, ima odvojenu spavacu sobu sa bracnim krevetom, a u dnevnoj sobi je krevet koji se razvuce u veliki, i verujte da na njemu moze da spava tri osobe. Tako da ovde moze petoclana porodica komotno da se smesti. Opsti utisci - zelenilo, plavetnilo, mir, cvrkut ptica, plaza je na minut hoda, sasvim lepa za kupanje. Na ulazu u more ima malo sljunka ali posle nekoliko metara je beli pesak i torkizno more, i plitko je tako da je idealno za malu decu!!!! Mi smo se smestili u Nikiti sa namerom da idemo na okolne prelepe plaze, ali evo vec dva dana nismo mrdnuli, nekako nam je prakticno da smo tu, jer je sve na dohvat ruke. Za cas si u kuci, u prodavnici, u kaficu...A za ostalo, ukljucite mastu!!!

Pozdrav svima iz Nikitija!!!

Porodica Jovanovic

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa mirno more, lepo vreme i romantican odmor Jovanovicima zelimo iz BG-a :kupanje:

Nadam se da smem da postavim neko "pametno" :ideja: pitanje dok ste tamo?

:thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Oleg

Naravno!!!

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, sad mi malo žao što nisam prihvatio ponudu. Nudili su mi 60e dnevno iz Filianne za 25 jul.

Da li su slične plaže prema luci i koliko je uopšte daleko luka, na g-maps izgleda kao 100ak metara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Balwan

Sto se tice plaze, situacija je sledeca:

Tacno od ulice gde je Filianna, pa prema kampu i dalje je super plaza, tj. plaza je u celom Nikitiju ista, ali ulaz u more je razlicit. Od mesta gde smo smesteni, pa prema Neos Maramarasu na samom ulazu u more je sitan sljunak nekih 4-5 metara, a onda sledi beli pesak i veliko plavetnilo, i prilicno je plitko, tako da je za decu idealno. Prema luci je uglavnom ima vise sljunka u moru, kome ne smeta i to je OK, ali za malu decu je bolje na ovoj drugoj strani. U principu je sve blizu, luka je na 200m.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@suncokretic

Ako ne radi Giromanija-otkazujem.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@aleksa5

RADI, RADI!!!!

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905128
    Ukupno poruka